Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również bezpiecznie dojechałem do domu. Dzięki za kolejne spotkanie i objazdówkę po okolicach Rzeszowa. Co do Baby Jagi to odpadam - jeszcze nie teraz.

Odnośnik do komentarza

Fajek, matko z córką - toś ty 5 dni jechał :blush: Ale dobrze że szczęśliwie dojechałeś. :) Co do Baby Jagi - spoko , może następnym razem.

Ale mam nadzieje że na nastepne nasze spotkanie zaglądniesz.

A tak przy okazji przypominam że otwarty jest temat miejsca najbliższego spotkania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kawa u Was pyszna, ciacho rewelacja, lody mniam..... do zobaczenia gdzieś.... kiedyś.... :-) frodka2 z Nietoperzem

Odnośnik do komentarza

Witam. Czy ktoś z was wybiera się na rajd rzeszowski? Ja mam najbliżej na os w okolicach Strzyżowa. Jak jest ktoś z tych okolic albo ktoś co by doradził gdzie najlepiej by było stanąć aby była najlepsza miejscówka .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Widać u nas brak kibiców rajdów samochodowych.

Dla mnie osobiście np. Rajd Rzeszowski, ale też Tour de Pologne to tylko utrudnienia w ruchu :) Co innego rajdy starych samochodów i motocykli :)

A kolega Ik26 to nie miał czasem pokazać się na spotkaniu w Dębicy ?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedz. Odnośnie spotkania w Dębicy to sytuacja w rodzinie jest dynamiczna i chcieć a móc to dwie różne sprawy. Jeszcze raz dzięki za zaproszenie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czołem Burgmaniacy,

przypominam o akcji "Szlachetna Paczka" od Burgmaniaków 2016.

Już kilkunastu z nas włączyło się do tegorocznej edycji, czekamy na pozostałych. Skarbonka Szlachetnej Paczki czeka na Wasze złotówki.

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zasilania skarbonki na ten szczytny cel.

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie, termin spotkania zbliża się wielkimi krokami, a miejsce nie wyznaczone. Czy wszyscy powyjeżdżali na urlopy :question:

A może wybieracie się na I Spotkanie Regionów w połowie drogi :question:

Odnośnik do komentarza

Co do spotkania w "połowie drogi" to ja na chwilę obecną odpadam,

ale odnośnie spotkania regionalnego to proponuję spotkanie w lesie koło miejscowości Kopcie na parkingu leśnym, ale tym "małym, kameralnym". Ja przywiozę kubki jednorazowe, tacki, noże i widelce, kuchenkę do zagotowania wody na kawę lub herbatę, oraz grila jednorazowego. "Załadunek na ruszta" każdy przywozi taki jaki chce "obezwładnić".

Odnośnik do komentarza

Z tym "załadunkiem na ruszta" to proponuje się ograniczyć do kiełbasy lub kurczaka. Obawiam się że na małym grillu karkówka może się nie dopiec (ale może się mylę).

Bobbens może za to wziąść te pierogi na grilla których ostatnio nie zdążyliśmy upiec :)

Czyli: do zobaczenia w najbliższy piątek, 26 sierpnia, godz. 18:00 tutaj: 50.329911, 21.868356 - https://goo.gl/maps/T47UYi8E5dQ2

Odnośnik do komentarza

Czołem

Tak sie zastanawiam , o 20 juz ciemno , świateł nie mam . 18 nie za późno , moze jest opcja deczko wcześniejszego meldunku na miejscu .

Odnośnik do komentarza

Czołem Gawron,

już myślałem że albo znowu przesiadłeś się na armaturę, albo odleciałeś do ciepłych krajów :)

Co do godziny spotkania - pewnie że lepiej by było wcześniej, ale praca panie, praca - a do przejechania z Rzeszowa około 50 km.

Ale niech się inni wypowiedzą - jak ktoś może wcześniej, to czemu nie - my najwyżej dojedziemy.

PS: a gdzie zgubiłeś światła :question: W Lidlu ostatnio były takie fajne - rowerowe. Może się zaopatrzysz i będzie git :)

Odnośnik do komentarza

Tomek, nie grzanie ławy, tylko grzybki. Coś się ponoć pokazało i u nas. Ja potem mogę zabrać cały zbiór do domu, aby nie robić Wam kłopotu :):clapping:

Odnośnik do komentarza

Na razie nie mogę przewidzieć jak sprawy się potoczą, jak sytuacja pozwoli to może wyjdzie 17-ta. Zobaczymy w piątek, wtedy będę mógł się określić dokładniej.

Odnośnik do komentarza

Czołem koledzy.Burgman juz poskładany więc może dam rade dotrzeć na spotkanie ,chyba że pózno wróce.Spotkanie tam gdzie EndriuBis podał współrzędne ?.

Odnośnik do komentarza

Współrzędne są takie "mniej - więcej" :) ale jak trafisz w tę drogę (prowadzi do leśniczówki) to na pewno nas znajdziesz. Mam nadzieje że ty światła masz OK :question:

Odnośnik do komentarza

Światła światłami , ale zapalniczka od dziś nie chodzi , nie idzie teraz zapalić podczas jazdy :-) .Coś sprzęt się sypie ........Próbowałem toto dzisiaj ogarnąc , ale jak zobaczyłem te śróbki , zaczepy , spinki .Jak usłyszałem jak to skrzypi i trzeszczy to postanowiłem w piątek zjawić się sprzętem z defektem , jednym słowem zepsutym i niesprawnym :-) i jeszcze te światła ..........

Odnośnik do komentarza

Gawron

to, że nie możesz zapalić podczas jazdy :msn-wink: , bo nie działa zapalniczka :msn-cry: - to rozumiem,

ale wyjaśnij mi proszę o co chodzi z tymi światłami? Też nie działają :mad2: ? Dlaczego?

Odnośnik do komentarza

Światła nie działają bo nie można ich zapalić , przecież nie działa zapalniczka .Saper jak Ty w zawodzie tak poważnym egzystujesz że

takich podstawowych spraw nie łapiesz :-)))))

Odnośnik do komentarza

No właśnie, apropo zapałek. Mam nadzieje że ktoś weźmie, bo tu sami nie palący, a mojego młodego nie będzie :)

I jak Saper, wyrobisz się aby wyjechać z Rzeszowa przed 16:30 :question: Ja zakupy zrobiłem wczoraj aby już nie tracić czasu, więc jak się uda wyrwać z mordoru przed 15 to jest szansa że na 16:15 będziemy gotowi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...