Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, gumis napisał:

A mi przed chwilą żona powiedziała: Motor kupujesz a się nie cieszysz.

Ten motor do pralki będzie czy do piły spalinowej ? :D  

Godzinę temu, gumis napisał:

Nie ma czasu.

A czasu to nie masz aby się cieszyć, czy aby dokończyć temat zakupu :)  

1 godzinę temu, Hipolit napisał:

U mnie jest -2 :) Ale od środy podobno będzie cieplej.

No właśnie. Jest mrozik i tak ma być do środy włącznie.  Dzisiaj w nocy to nawet -8 :) 

Odnośnik do komentarza

I jak tam panowie. Co u Was dzisiaj był za dzień ?  Walentynki czy Środa Popielcowa ?   tylko szczerze, zobaczymy kto ma żonę a kto kochankę :D

Panie Grzesiu, czy reflektuje Pan jutro na transport ?  O 17:30 pod klombami ?

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, EndriuBis napisał:

(...) Panie Grzesiu, czy reflektuje Pan jutro na transport ?  O 17:30 pod klombami ?

Bardzo dziękuję za propozycję, ale niestety nie reflektuję, gdyż od razu po spotkaniu muszę się przegrupować do grodu Kraka, w związku z tym - "pogonię Elizę".

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, lemik napisał:

Miałem nakaz bez badyli do domu nie wracać, kupiłem badyle i czekoladki...

Kurde Michał, to albo dla kochanki albo ty jeszcze krótki staż masz w tym związku :)  U mnie dzisiaj środa popielcowa. :lol:

13 minut temu, Saper napisał:

Bardzo dziękuję za propozycję, ale niestety nie reflektuję, gdyż od razu po spotkaniu muszę się przegrupować do grodu Kraka, w związku z tym - "pogonię Elizę".

No - dałem Ci szanse.  A to ty u tego Smoka zostajesz do niedzieli ?  Na samych obarzankach i hod dogach z Ikei to długo nie pociągniesz :) 

Odnośnik do komentarza
Dnia 14.02.2018 o 21:37, EndriuBis napisał:

(...)  A to ty u tego Smoka zostajesz do niedzieli ?  Na samych obarzankach i hod dogach z Ikei to długo nie pociągniesz :) 

"Gnój, od Smoka wyrzuciłem z jamy", obwarzanków nie lubię, w Ikei nie byłem, więc na Nasze Kresy Najjaśniejszej Rzeczypospolitej wróciłem, jednak "wykonując przegrupowanie" zatrzymałem się na ziemi dębickiej i "obmacałem" takiego jednego "motura" i muszę przyznać, że bardzo mi się podoba, kolor piękny. Paweł gratuluję nabytku. 

Oponki skopałem przepisowo, więc bezawaryjna eksploatacja gwarantowana. Bardzo ładnie się prezentuje, ten "motur".

Odnośnik do komentarza

e tam, skopany a nie opity się nie liczy. :D Baśka stwierdziła (na podstawie zdjęcia) że ładny, ale z tyłu to ma zydelek, a nie siedzenie. :lol: Paweł, smarowidło do łańcucha dawali w zestawie :D

 

Odnośnik do komentarza

Witam . Ladna ta Honda NC750X . No no . Bardzo dobre ma rozwiazania i parametry .
Pozdrawiam


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Panowie, co tu tak Cicho - zamarzli wszyscy :D  Kurcze, wczoraj w nocy (grubo po północy) jak wracałem z Lublina to termometr w samochodzie chwilami pokazywał   14  stopni na minusie. Do tego taki wiatr że jak wysiadłem z wozu to się mi wydawało że zaraz zamarznę :angry:    

Odnośnik do komentarza

Andrzej, w niedzielę na powrocie w nocy z Okęcia chwilami -17 stopni, u nas było ok -12. Dziś o 6 rano jak jechałem do firmy to było stabilne -19.

Byle do plusowych temperatur panowie i panie ana spocie już na 2 oo ?? ;)

Odnośnik do komentarza

Witam. Nastepny tydzien juz  chwilami z temperaturami plusowymi . Aku trzeba podladowac , zmienic olej i filtry , ustawic zawory i ...zrobic badanie techniczne . A potem ...

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bogusz napisał:

Witam. Nastepny tydzien juz  chwilami z temperaturami plusowymi . Aku trzeba podladowac , zmienic olej i filtry , ustawic zawory i ...zrobic badanie techniczne . A potem ...

...jazda :)

Odnośnik do komentarza

Z tą jazdą, to ja jednak poczekam, aż temperatury będą już stabilnie oscylować powyżej zera. Przynajmniej 10 stopni.

Robię się jak mimoza. Delikatny jakiś.

Czyżby starość?

Odnośnik do komentarza

Gratuluje nowego 2oo . Zakup trafiony napewno . Czytalem o tej Hondzie pozytywne opinie . No i to spalanie na 100 km ...Bajka .

Grzesiek. Ja tez widze po sobie , ze lubie cieple dni niz zimne , ale ciagnie bardzo .

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...