Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi sie ta Honda . No to sprzet - pierwsze kilometry ma za sobą .
Dobrze ze jestes zadowolony . Milych asfaltow pod kolami .
Ja tez dzisiaj zrobilem pare kilometrow . Najpierw na przeglad techniczny sprawdzic i podbic w dowodzie , pozniej mala trasa na Brzozow i do domu .
Czyli Gumiś , Lemik i ja juz po testach 2018 . Ha ha


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

c83badb99bed58d244657c9991594afa.jpg


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Całkowicie przypadkowe spotkanie z Bobbensem rano, zaowocowało wylądowaniem pod Nową Hutą i dzień zamknęliśmy nakręconymi prawie 300 km
Choć miejscami boczny wiatr nie pomagał

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Fotek niestety nie ma miałeś rację, że ta trasa od Pacanowa w stronę Krakowa ma dobry asfalt. Ostatnio jak tamtędy jechałem to tak dobrze nie było. Fajna droga i mały ruch ale to może przez to, że jechaliśmy w godzinach objadowych.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Fotek niestety nie ma miałeś rację, że ta trasa od Pacanowa w stronę Krakowa ma dobry asfalt. Ostatnio jak tamtędy jechałem to tak dobrze nie było. Fajna droga i mały ruch ale to może przez to, że jechaliśmy w godzinach objadowych.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka



Hej. Mowia w TV , ze dzisiaj byl maly ruch na drogach ze wzgledu na niehandlowa niedziele .


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

A ponadto gratuluje Wam udan3j niedzieli na moto . Zazdroszcze


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Dnia 10.03.2018 o 14:30, gumis napisał:

Pogoda dziś piękna więc pierwsze tankowanie i 70km nawinięte. Myślałem, że będzie bardziej wiało niż w Tmaxie ale czuć chłód tylko na stopach. Jutro pewnie znowu wyciągnę i może odwiedzę wschód emoji39.png4d622895dae6b7fd2b17e963f5228b45.jpg5dc69530d95536f1cde1b428b554f409.jpg

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

super sprzecik  mam dokladnie taki sam tylko srebnoo czarny  pprzez zime doposazylem go w kufry , handbary, stopke i navi === niech sluzy  i  wozi cie wszedzie

Odnośnik do komentarza

No spotkanko z Gumisiem 1 klasa... :) choć i tak miałem do niego dzwonić jak moja boląca ręka da znać, że można jeździć. ale to okazało się to w trasie. nie dawała o sobie zapomnieć, jednak nie na tyle by się poddać ;). około 300 km w super pogodzie za pachnącą nowością hondą - przyjemnie spędzone godziny :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ale wam zazdroszczę :thumbsup:  Ja niestety w sobotę na robocie za bardzo uwierzyłem wiośnie i kilka razy z budynku do samochodu wyszedłem kiepsko ubrany. Efekt taki że dopadło mnie jakieś przeziębienie.  No ale spoko - wszystko przed nami :) 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Saper napisał:

Endriu, jest "Majówka - Wrześniówka" jedziemy?

Się zastanawiam czy ogarnę   :confused1:   chęci są,  było fajnie, choć jak by u mnie wyjazd doszedł do skutku to na pewno organizował bym się trochę inaczej.  Zapisów jeszcze nie ma tylko na razie luźne deklaracje. Ja jeszcze z decyzją poczekam.

4 godziny temu, Hipolit napisał:

Saper temat został usunięty przed administratora

 Nie usunęli, tylko przenieśli (przykleili) do właściwego działu. Ja raczej też nie pomogę. Miałem kiedyś zamontowaną w samochodzie. Potem została zdemontowana i właśnie wtedy młody miał taką stłuczkę, że by się przydała :( , a tak to lipa :(  ale ta Twoja to jakaś wypaśna, patrzy też do tyłu.

1 godzinę temu, bobbens napisał:

Taa..  no popatrz pan ....... :)   tylko kurna Krzysiu zaintrygowałeś mnie i kto tera zapłaci 1,00 zł + VAT ?  :D

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, EndriuBis napisał:

(...)to na pewno organizował bym się trochę inaczej(...)

Proszę jaśniej, "Jaśnie Panie".

Proszę rozwinąć myśl, tak skrzętnie ukrytą:D.

Odnośnik do komentarza

A co tam, napisze - za planowanie na razie ( z naciskiem na na razie ;) ) nikt nie karze.

O ile skłonny bym był  polecieć w tamtym kierunku na raz (tak jak w 2017 r) o tyle powrót już na pewno na raty. W niedziele pozostałe latarnie i nocleg gdzieś pod .......  no jeszcze nie wiem gdzie.  A w poniedziałek powrót w z dłuż wschodniej granicy.  Po drodze są jeszcze zaległe żubry, ale to już w zależności jak pogoda i ile się uda wygospodarować czasu :)   

Plan fajny - zobaczymy co z niego wyjdzie :)   

Dobra panowie, bo ja jeszcze w robocie, a tu coś mnie słuch dochodzą że Stoch i spółka "leją" Norwegów na potęgę :D  idę poszukać kawy i TV.  

No i po skokach.  A teraz jak typowy Polak trzeba trochę po marudzić :)  " Eee..  kiepsko, tylko dwóch na podium :(  to chyba trener do zmiany "  :D 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, bobbens napisał:

cholera wydało się... mam nadzieję, że jak by co, to trafię Krzychu do "Twojej Firmy" pod skrzydła ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie, piszę tutaj aby nie zaśmiecać tematu spotkań i wycieczek.

Zgodnie z ustaleniami na wczorajszym spotkaniu przymierzamy się do jakiegoś wspólnego weekendowego wyjazdu integracyjnego.

Paweł ma rozeznać temat kwatery u znajomych (o praktykach nie wspomnę :) ) ,  Michał ma sprawdzić i dać znać kiedy "odkręcą wodę" :D a  ja jeszcze raz podejdę do tematu leśniczówki z popielicami :) .  Jak będziemy planować równocześnie trzy imprezy to może choć jedna wypali.     

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...