Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Saper napisał:

Z tą jazdą, to ja jednak poczekam, aż temperatury będą już stabilnie oscylować powyżej zera. Przynajmniej 10 stopni.

Robię się jak mimoza. Delikatny jakiś.

Czyżby starość?

Grzesiek. Ja tez widze po sobie , ze lubie cieple dni niz zimne , ale ciagnie bardzo .

5 minut temu, gumis napisał:

Dlatego nie mogę się doczekać kiedy wyjadę, w sobotę nawet delegacja z łódzkiego była, żeby kopnąć w oponkę i opić ;)

To juz sa pozytywne okolicznosci z posiadania nowego moto . Teraz czekac nalezy cierpliwie , a bedzie wynagrodzone w cieplejsze dni  . Ha Ha

 

Odnośnik do komentarza

Widzę Paweł, że Cię nosi.

Fakt pogoda zapowiadana jest super, jednak dla mnie chyba jeszcze za wcześnie, podobno pierwsza jaskółka wiosny nie czyni i w związku z tym jeszcze poczekam, dam szansę pogodzie na stabilne ocieplenie.

Odnośnik do komentarza

Ano nosi panie kolego i to bardzo. Dziś mi jeszcze przyjeżdża specjalny wózek do garażu na moto, na oba koła i stopkę żebym się nie musiał bawić z ustawianiem go pod ścianą w poprzek. Zobaczyłem to na targach w sobotę i zamówiłem. http://www.wozkimotocyklowe.pl/

dodatkowo w tym tygodniu kufer, światło stopu + jakieś drobiazgi ;)

jaja będą jak się przejadę i stwierdzę, że to jednak nie o to mi chodziło :D

Odnośnik do komentarza

Wózek, super sprawa, mam taki pod centralkę, sprawdza się wyśmienicie do ustawiania moto pod ścianami.

A co do motocykla, to jeżeli nie oto Ci chodziło, to będzie fajny moto "tanio" do kupienia.:D

Odnośnik do komentarza

No kurna, a ja bym chętnie w niedziele pokulał na burgmanku, ale jak podzieliłem się moim pomysłem z Baśką - to nawet nie powtórzę tego co usłyszałem  :angry:

Do niedzieli jeszcze wda dni zostały - zobaczymy .   Paweł  -   a w jakim kierunku masz zamiar "lecieć" ?

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, EndriuBis napisał:

No kurna, a ja bym chętnie w niedziele pokulał na burgmanku, ale jak podzieliłem się moim pomysłem z Baśką - to nawet nie powtórzę tego co usłyszałem  :angry:

Do niedzieli jeszcze wda dni zostały - zobaczymy .   Paweł  -   a w jakim kierunku masz zamiar "lecieć" ?

Jeszcze nie wiem, jak się dobrze poczuję na moto to może Wasz kierunek ;) moja "solenizantka dnia dzisiejszego" po usłyszeniu, że chcę Hondka wyciągnąć na weekendzie stwierdziła, że szkoda, że się pobrudzi :D

jak wyciągnę to nie omieszkam wrzucić tutaj jakiejś foty.

Odnośnik do komentarza

U mnie dzisiaj 15 stC i wspaniała pogoda na skuter! Jakby w niedzielę było równie ładnie to może może... Niestety jutro i pojutrze mam Warszawę i Kraków do zaliczenia. :/

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hipolit napisał:

......... Niestety jutro i pojutrze mam Warszawę i Kraków do zaliczenia. :/

Kurde Hipolit, a co na to żona ?  Jak to tak nie "zaliczałem" nawet jak młody byłem :D  ale mnie po prostu na alimenty nie stać :) 

Odnośnik do komentarza

Hej . Ja tez w sobote chce odpalic burka . Jade przeglad zrobic i polatac kolo komina w Lubeni i okolicach .


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

U mnie jeszcze snieg lezy kolo domu i dmucham na niego zeby stopil sie . Skutem musze jakos wyjechac !


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

46cfde782fb3d3b95b17f01f3f711df7.jpg


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, gumis napisał:

jak wyciągnę to nie omieszkam wrzucić tutaj jakiejś foty.

No i nie zapomnij podzielić się wrażeniami z jazdy, jak z pędem powietrza, prowadzeniem, zachowaniem się itd.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio mało tu zaglądam ( nie znaczy, że nie ciągnie mnie już do jazdy) a tu nówki sztuki się pojawiają. Gumiś ciekawy wybór. gratki

Odnośnik do komentarza
Ostatnio mało tu zaglądam ( nie znaczy, że nie ciągnie mnie już do jazdy) a tu nówki sztuki się pojawiają. Gumiś ciekawy wybór. gratki
Dzięki!
Saper na pewno napiszę co i jak a może nawet zajadę na Rejtana ;)

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, tomekstw napisał:

Ostatnio mało tu zaglądam ( nie znaczy, że nie ciągnie mnie już do jazdy) a tu nówki sztuki się pojawiają. Gumiś ciekawy wybór. gratki

No kurna, Tomek - chyba te obowiązki dziadka cię całkiem pochłonęły.  Ale kibicuję zakupowi 650-ki.

2 godziny temu, gumis napisał:

Dzięki!
Saper na pewno napiszę co i jak a może nawet zajadę na Rejtana ;)

 Paweł, a o której godz. + - planujesz przyjazd ?   Trochę się chyba prognoza pogody zmieniła na niedziele :( 

Odnośnik do komentarza
 Paweł, a o której godz. + - planujesz przyjazd ?   Trochę się chyba prognoza pogody zmieniła na niedziele  
Andrzej nie wiem jeszcze, jak coś to będę dzwonił bo to jeszcze dwa dni czyli prawie cała wieczność ;)
Dziś montaż wózka pod moto. Wieczorem wrzucę foty

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, gumis napisał:

Dziś montaż wózka pod moto. Wieczorem wrzucę foty

Aaa.......  :o  pod moto.  W pierwszej chwili przeczytałem "montaż wózka do moto" i zdębiałem :)  Przez chwile pomyślałem że się na "Elefanta" wybierasz :D

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, EndriuBis napisał:

"montaż wózka do moto"

A jak zamontuje wózek, to później jeszcze montaż karabinu maszynowego i gotowe.:D

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, gumis napisał:

Tak to mniej więcej wygląda

Tak to się kończy jak koło zapasowe i nóżka centralna jest jako "opcja dodatkowa" :)    Kurde, ale kółeczek masz więcej jak nie jedna sofa w IKEI :D 

Odnośnik do komentarza

Pogoda dziś piękna więc pierwsze tankowanie i 70km nawinięte. Myślałem, że będzie bardziej wiało niż w Tmaxie ale czuć chłód tylko na stopach. Jutro pewnie znowu wyciągnę i może odwiedzę wschód 4d622895dae6b7fd2b17e963f5228b45.jpg5dc69530d95536f1cde1b428b554f409.jpg

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...