Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

Widze , ze wycieczka Andrzej udana . Fajne fotki i opis . Faktycznie ten cmentarz jest rewelacyjny . A skamieniale miasto tez musi byc odwiedzone przeze mnie .

Dzieki za relacje .

Milego

Odnośnik do komentarza

No tak. Ja aż tyle zdjęć nie zrobiłem. Jakoś nie miałem weny.

Wyruszyłem w środę ok. 12. Kierunek Kalwaria Pacławska przez Jarosław i Przemyśl. W Kalwarii jakieś remonty, ale za to pusto i przyjemnie. Z Kalwarii pojechałem na Birczę. Tankowanie na Orlenie i dalej do Ustrzyk Dolnych przez Krościenko. W Ustrzykach przywitały mnie granatowe chmury i  mokra jezdnia. Skręciłem na Ustrzyki Górne z zamiarem przejechania Wielkiej Pętli i postoju na obiad w Strzebowiskach. Zmieniłem plany za względu na porę dnia, wróciłbym bardzo późno. Pojechałem więc Małą Pętlą. Dawno nie byłem w Polańczyku i nie mogłem się nadziwić jak się miejscowość rozbudowała. Z Polańczyka kierunek Solina, Myczkowce, Lesko i w Sanoku postój na kawę i wpięcie podpinki do kurtki w Maku. Dalej Rzeszów i kolejne tankowanie na Podkarpackiej na Orlenie. Później już spokojnie przez Sokołów do Leżajska.

20171004_130551.jpg

20171004_161330.jpg

20171004_195924.jpg

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hipolit napisał:

N20171004_161330.jpg

 

To jest kamieniołom w Myczkowcach ?  Czy coś innego ? 

Widzę że kolorki po woli z Bieszczadach "wychodzą" - ale to jeszcze nie jest to na co czekam. Dopiero po pierwszych nocnych przymrozkach będzie zaje...cie :rolleyes:  

Wycieczka fajna, ale widzę że celem było raczej objeżdżenie nowego sprzętu niż podziwianie widoczków.  I jak wypadł nowy nabytek ?

Odnośnik do komentarza

Koledzy, w dwóch tematach (wycieczki i spotkania) robi się bałagan, a tematem do "pitolenia" miał być ten temat. Więc proponuję przenosiny tutaj.

A Paweł na działce to winogrona zimowe zbiera:Jumpy:.

Odnośnik do komentarza

Się kurna policjant znalazł !guns   no dobra - racja po Twojej stronie - tam wycieczki,  tu PITU,  PITU :) 

A co do winogron zimowych - może być.  Paweł - to kiedy wino zlewamy ?    Przyjedziemy do pomocy :wine:

Odnośnik do komentarza

Ja się w tym roku nie wychylam, ale jak coś będzie - to postaram się być :)    Michał, pewnie zakończenie zrobimy w Zawadzie.  Takie symboliczne :)

No chyba, że Gumis zakupi do tego czasu nowy sprzęt to zrobimy "Chrzciny", a zakończenie następnym razem :D

Odnośnik do komentarza

 

1 godzinę temu, lemik napisał:

Jakie są plany na zakończenie sezonu, w tamtym roku było ognisko, a w tym roku? są jakieś plany?

Możemy o tym pogadać w Zawadzie i może coś się wykluje. Ja jednak już bez skutera, do został mi tylko akumulator w domu i do wiosny jestem tylko "czterokołowy".

Odnośnik do komentarza

Co do zakończenia to proponuję jednak Rzeszów, coś w okolicach grudnia/świąt bo ja załatwię transport w obie strony dla mnie i Bobbensa ;)

a co do działki to prace ziemno-budowlane

Odnośnik do komentarza

Szybka zamontowana, na zdjęciu z ostatniej przejażdżki widać.  Pojechałem specjalnie zobaczyć jak to jest z takim "żaglem". No ale pogoda była git-super i nawet to było fajne. Teraz czekam na deszcz i przejażdżka do powtórki, abym się wyleczył z wysokiej szyby, tak jak szybko wyleczyłem się z deflektora :)   Cięcie potem .

Grzesiu i jak tam  Jutro nominacje generalskie odbierasz  :msn-wink:

 

Odnośnik do komentarza

Jakie nominacje?

Przecież "Minister Wojny" nie ma "wyrobionych stosunków" z Panem Prezydentem.

Mają inne tabele danych radiowych. Nadają na różnych częstotliwościach i łączności brak.;)

Odnośnik do komentarza

Ja się wczoraj trochę rano pokręciłem wokół komina testując nowy ciuch i robiąc jakieś tam fotki T-maxa dla potencjalnych nabywców.
Wracając do domu przy skręcaniu na krzyżówce zbytnio się złożyłem i tylne koło złapało uślizg ale zdążyłem zareagować i wszystko się dobrze skończyło. Ślisko...

to chyba była ostatnia jazda w tym roku.

Odnośnik do komentarza

To byś Pan dorobił. Dobrze, że skończyło się na strachu, pamiętam jak ze dwa lata temu, też w listopadzie ślizgnęło mnie na zakręcie, "com się spocił to moje". Teraz czekam do wiosny, bo ten sezon mam zamknięty.
Endriu, czy testowałeś nową szybkę z Barbarą?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio to nic nie testowałem. Ogólnie to dopadła mnie jakaś jesienna melancholia :down:  W dodatku chyba jakaś grypa się koło mnie kręciła - ale nie dałem się, przynajmniej na razie.

Wczoraj mieliśmy obije wolne (za 11-go) i w planie jakiś wyjazd, no ale pogoda była jaka była :(   

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, EndriuBis napisał:

Ostatnio to nic nie testowałem. Ogólnie to dopadła mnie jakaś jesienna melancholia :down:  W dodatku chyba jakaś grypa się koło mnie kręciła - ale nie dałem się, przynajmniej na razie.

Wczoraj mieliśmy obije wolne (za 11-go) i w planie jakiś wyjazd, no ale pogoda była jaka była :(   

Endriu kogo i kto obije ty brutalu... :)

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, bobbens napisał:

Endriu kogo i kto obije ty brutalu... :)

Kurcze, lepiej nic nie pisać, bo wszystko co człowiek napisze może zostać użyte przeciw niemu :D  Krzysiu, a ty to żyjesz ?  Za tydzień Zawada !

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, EndriuBis napisał:

... bo wszystko co człowiek napisze może zostać użyte przeciw niemu ...

Nie tylko może zostać użyte, ale na pewno zostanie użyte. Trzeba się do tego przyzwyczaić.:lol2:

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj w pracy miałem dzień "terenowy".  Przypadkiem trafiłem na coś takiego:

 

WP_20171115_13_57_40_Pro.jpg

Z góry fajny widok (chociaż dzisiaj było słabo), a pod spodem takie coś:

 

WP_20171115_13_55_07_Pro.jpg

Stoi to już ponoć kilka lat, ale jakoś nigdy nie trafiłem w te okolice.  Można zapalić grilla lub ognisko - dinozaury gratis :D 

Świta mi taki pomysł, aby na wiosnę przygotować taką wycieczkę - objechać wszystkie dostępne punkty widokowe w naszej okolicy. :)  Co wy na to ?

A swoją drogą dzisiaj w południe było takie fajne słoneczko, że żal d..ę ściskał że skuter został w garażu :( 

Odnośnik do komentarza

Endriu, żyję...

ale zaskoczyłeś mnie tym, że dopiero odkryłeś dinozaury w Głobikowej...

często tamtędy jeżdżę bo widoki ładne, można uderzyć na Małą, Wielopole, Strzyżów itp.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, bobbens napisał:

ale zaskoczyłeś mnie tym, że dopiero odkryłeś dinozaury w Głobikowej...

Generalnie służbowo jeżdżę zawsze przez Pilzno i dalej na Brzostek (kierunek Jasło). Wczoraj wyjątkowo najpierw pojechałem do Gumnisk, a stamtąd na GPS-a do Głobikówki.  Pogoda była fajna to stwierdziłem że tak będzie przyjemniej :)  Teraz czekam aby się tam wybrać w zimie (mam nadzieje że wyjadę pod te górki) bo może być ciekawy widok. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...