Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

:)właśnie dotarłem z garażu do domu. Zdążyłem się tylko wykąpać i przed spaniem uzupełniam jeszcze płyny . Dzisiaj priorytet miała nasza dostawcza skoda, bo zastrajkowała, a to żywiciel rodziny . W burgmanie tylko Nawigacja podpięta, działa. Szyby nie zdążyłem założyć. W poniedziałek powinienem skączyć jak skoda znowu czegoś nie wymyśli.

Odnośnik do komentarza

No i wszystko wiadomo. Ciekawy jestem czy tym razem wysokość szyby będzie dobra, ale to wyjdzie po testach !scooter.

A czasu coraz mniej.

A skoda na co niedomagała?

Odnośnik do komentarza

Grzesiek, szyba jaka by nie była, Bieszczady objedzie na pewno.   Miałem nawet dzisiaj plan wyskoczyć na lody do Dynowa (bez szyby :) ), ale właśnie trochę pokropiło, więc stwierdziłem że lepiej posiedzieć w domu z kotem :cat:  i nadrobić trochę tematów papierkowych. 

A w skodzie szwankowała elektryka. Fabia 1 ma taką wadę fabryczną. Mechanicy nie chętnie się podejmują takiej naprawy bo roboty dużo, a efekt końcowy czasem może być mierny :(  Dobrze że mam drugą z identycznym silnikiem :)  można było parę rzeczy porównać, ewentualnie na chwilę podmienić. Jakiś sukces odniesiony, zobaczymy na jak długo, a przy okazji się trochę opaliłem, słoneczko grzała jak ta lala. :D  Oby za tydzień było podobnie.

Odnośnik do komentarza

No to nadrabiaj tych papierków, kota też zapędź do roboty, została ostatnia prosta do Dołżycy, a czas nie pyta i w miejscu nie stoi :rolleyes:.

Jakby coś to dzwoń, to pomogę Ci skutera poskładać do kupy, żebyś z gołą ramą nie musiał jechać, jak kiedyś to już miało miejsce :P.

Odnośnik do komentarza

Michał nie kracz, zostało jeszcze trochę czasu, może prognozy się nie sprawdzą?

Ja w każdym razie liczę na pogodę bezdeszczową, temperatury jakie by nie były, nie przeszkadzają mi.

Odnośnik do komentarza

Ty się tam integruj z kolegami !piwkoa nie pozdrawiaj na forum.

My jakoś bez Ciebie sobie poradzimy. Baw się dobrze i wracaj w całości.

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie - co tu taka cisza ?

Jest propozycja, na razie nie śmiała aby we wrześniu powtórzyć wyjazd do Cisnej (Dołżycy).  Proszę o jasne deklaracje kto był by chętny  i w jakim terminie.  

UWAGA:  termin  21 - 23 września odpada ze względu na Majówkę Zachodniopomorską. Pozostałe weekendy do dyspozycji, chociaż nie dostałem jeszcze odpowiedzi jak z dostępnością leśniczówki.  Mamy do dyspozycji 12 miejsc noclegowych.  

Odnośnik do komentarza

Tak jak gadaliśmy na spotkaniu - pierwszy weekend września, bo ostatni to pogoda może nie pasować.

No i jestem obecny, bo było bardzo fajnie, no i po kofolę "cza" podskoczyć. :D

Odnośnik do komentarza

Teoretycznie we wrześniu to mamy do dyspozycji:    31 VIII - 2 IX   ;   7 - 9 IX   i   14 - 16 IX.     Faktycznie  28 -  30 IX  to już spore ryzyko.  Poczekajmy na opinię pozostałych.   

Odnośnik do komentarza

Niestety Michał, ale właśnie dostałem odpowiedź z ośrodka.  Ten pierwszy weekend jest zajęty.  

Wstępnie zarezerwowałem od 7 do 9 września.    Muszę dać ostateczną odpowiedź i wpłacić zaliczkę do przyszłego tygodnia  także bardzo Was proszę o konkretne deklaracje.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie może być i ten termin, tylko czy zbierze się odpowiednia liczba chętnych na wyjazd. Zakładamy minimum 10 osób aby wyjazd się odbył czy ile uda się zebrać i tak jedziemy?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem minim 10 osób było by wskazane.  W innym wypadku lepiej poszukać mniejszego lokalu. 

A i jedna bardzo istotna UWAGA:  Pod żadnym pozorem nie rozpalamy kominka :angry:  

Odnośnik do komentarza

Jestem zdecydowanie na TAK.

3 godziny temu, EndriuBis napisał:

UWAGA:  Pod żadnym pozorem nie rozpalamy kominka :angry:

Czy to znaczy że go nie naprawili?, czy boją się, że znowu będzie pożar?

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Saper napisał:

Czy to znaczy że go nie naprawili?,  czy boją się, że znowu będzie pożar?

Nawet nie pytałem czy naprawili.  To czy "oni" się boją, czy się nie boją lata mi koło "gwizdka" :D  ja tym razem nie mam ochoty na żadne ekstremalne przeżycia :)

Odnośnik do komentarza

Zycie musi byc szumnie spedzone . Bez wrazen nie ma wspomnien !  

:) .

Ps.

Jaki jest koszt pobytu na osobe ?

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bogusz napisał:

Jaki jest koszt pobytu na osobe ?

Zależy ile nas będzie. Jest 12 miejsc noclegowych (czytaj 12 łóżek) , ale na upartego jak ktoś przyjedzie z własnym śpiworem i nie przeszkadza mu spanie na glebie to i więcej się zmieści :)    Doba za całą chałupę -  450,00 zeta, do tego tradycyjnie jak wyjazd dojdzie do skutku zrzutka na grilla i żarcie - ostatnio było chyba po 40,00 zł.

Rachunek prosty.  Dwie doby  900,00 zł  dzielone na ilość osób - cena za spanie.  Dlatego pasuje aby nas było min. 10 osób. Na razie nie kompletuje nikogo z poza Burgmanii.

14 minut temu, lemik napisał:

Nie mówili że tej grupie już nie wypożyczany domku?

Nic mi o tym nie wiadomo whist   może nie skojarzyli :)  a po za tym "biznes is biznes" .

Odnośnik do komentarza

Ok. Dzieki Andrzej za info .
Trwa analiza .


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

:)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Bogusz analizuj bo warto, poprzednio pomimo nocnej perturbacji i sobotniego porannego przytłumienia i tak było zajefajnie. Dlatego powtórka imprezy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...