Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie osobiście nazwy tematów nie pszeszkadzają, jakoś to "pokumałem", ale jeżeli zmany mają być, to zgoda.

Chociaż temat Cykliczne Spotkania Podkarpatczyków już istnieje, więc można go zostawić na umawianie spotkań towarzysko-barowych, Temat Puk,Puk.. zostawić w spokoju i "skazać na zapomnienie", a temat Cykliczne wycieczki Podkarpatczyków po prostu założyć nowy.

Odnośnik do komentarza

... Temat Puk,Puk.. zostawić w spokoju i "skazać na zapomnienie", ...

Przyszło mi jeszcze do głowy, że zamiast temat "skazywać na zapomnienie" można go wykorzystać na "pitu, pitu - gadu, gadu".

Odnośnik do komentarza

W dzień Bożego Narodzenia, wszyscy wokół ślą życzenia.

Lista życzeń bardzo długa, czy spamiętać mi się uda?

Zdrowia, szczęścia pomyślności, niech się trafi karp bez ości,

by w ten wigilijny czas nic nie kuło w gardło Was.

Spod choinki niech wysypie się prezentów worek cały,

a świat wokół niech przez chwilę chociaż będzie śnieżno biały.

4dea804345b526b9gen.jpg

Panowie - Wszystkiego co najlepsze :)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze chwila, jeden krok i wejdziemy w Nowy Rok.

Niech się życie z górki toczy, niech Wam wiatr nie wieje w oczy.

Spełnienia marzeń, wielu pięknych wrażeń.

Odnośnik do komentarza

Panowie, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

Żyjecie ? Czy wszyscy zamarzli ?

Chciałem zaraportować do Administracji o zmianę nazwy tego tematu na : " Luźne gatki - podkarpackie " - ale źle mi się to skojażyło :) Macie jakieś propozycje ?

Gumiś - czy "Moc już się przebudziła" :)

Odnośnik do komentarza

Moc się przebudziła i polecam!

właśnie wczoraj miałem coś tu pisać czy żyjecie czy co? za nie całe dwa tygodnie widzimy się w Dębicy :)

może ktoś ma jakieś pomysły gdzie by grupą wyjechać na wiosnę, może Rożnów tak na rozgrzewkę? Nidzica?

Odnośnik do komentarza

Do wiosny jeszcze trochę czasu, ale czemu nie - może być Nidzica - ostatnio modny jest pensjonat "Zielona Owieczka" :)

A nie - "Zielona Owieczka" to Niedzica :)

A za dwa tygodnie, z tego co słyszałem to widzimy się w Zawadzie :)

A tak przy okazji co z tytułem tego tematu ? Jakieś propozycje ?

Na umawianie się na wyjazdy ma być założony nowy temat - ale spoko - omówimy sprawę na najbliższym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza

Saper nie daj się chorobie... bo w rzeszy jakaś świńska odmiana grypy szaleje ;)

mam nadzieje, że Ciebie jedynie męskie choroby dopadają... ;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie Saper, nie daj się chorobie, a jak już Cię złamie to się porządnie "wychoruj" - czyli ciepło łóżko, antybiotyk, lekarz - nie koniecznie w takiej kolejności.

Mnie dopadło jeszcze w grudniu, ale nie miałem czasu chorować, to jakieś tam problemy mam do dzisiaj :(.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie mogę sobie pozwolić na chorowanie, brak zmiennika, więc "leczenie tradycyjne" - herbata z prądem, dwie aspiryny i do łóżka. Na razie jakoś funkcjonuję, bo nie mam innego wyjścia.

Odnośnik do komentarza

W poniedziałek było zaje-fajnie, było ciepło nawet wieczorem. Ja nie miałem czasu, ale młody wyciągnął sprzęt.

Na podpromiu zjechało się prawie 50 maszyn :clapping: Czyżby wiosna :question: Dzisiaj wprawdzie spadło trochę śniegu - ale to chyba przypadek :)

EDIT: a przypomniałem sobie jeszcze ........... co z tym wyjazdem do Niedzicy albo Nidzicy :question: Jakieś konkrety :question:

Odnośnik do komentarza

Jak "pitu pitu" to jestem ciekawy,

jak wygląda sprawa tego Audi, o którym rozmawialiśmy na spocie, i którego zamieniono w ognisko? Jeżeli wiadomo, to poproszę o informacje.

Odnośnik do komentarza

Jak to co z audi :question: Gumiś zabrał silnik, a reszte strawił pożar :) Przypadek :question::) Dzisiaj rano jeszcze stał.

Odnośnik do komentarza

Saper dziwne to jest również to, że Policja jeździ obok i cisza, domy są w odległości dosłownie rzutu kamieniem czyli ok 40-50 m i nikt nie interweniuje.

a jak już piszę to mam ciekawą propozycję do rozpatrzenia:

wyjazd na weekend, czyli np. piątek rano - niedziela

http://www.agrobiebrza.pl/

byłem tam dwa razy i polecam! można by było pojechać tam na moto (właściciel jeździ na takim moto jak Bobbens), w sobotę załatwię dla nas spływ kajakami po biebrzy, girlla na wieczór itp

dodatkowo gość ma pokaźny staw rybny i można sobie coś połapać żeby było np. na śniadanie/grilla itp. super klimat wyjęty z filmów U Pana Boga... nota bene Kazik (ten od moto) grał w pierwszej części tego filmu w scenie gdy kapela (on grał na akordeonie) gra w knajpie.

poddaje do zastanowienia.

do zobaczenia 17.03

Odnośnik do komentarza

Ciekawy pomysł, ale .....

Z tego co wiem Saper wybiera się w te rejony (do Hajnówki) prosto w Burgmani, a ja od kilku tygodni kombinuje jak pojechać na impreze do Selmena: http://www.forum.bur...27-29-maj-2016/ - ale zawsze można pojechać drugi raz - jaki ewentualnie termin ?

Gumis, a może zaczniemy, jak to było .... "małymi łyżeczkami" :) i na początek zrealizujemy ten wyjazd do Niedzicy .

Odnośnik do komentarza

Gumiś, wyjazd nad Biebrzę do przedyskutowania, pomysł bardzo zacny, jednak trzeba rozpoznać ile byłoby chętnych ("wyblokować się z życia" na weekend nie jest łatwo), poza tym wybór terminu też jest ważny, pasowałoby aby pogoda była już wyklarowana i w miarę pewna.

U mnie odpadają terminy:

- Spotkania w Ryni w kwietniu (po nim skuter jedzie do Mirka, ile to potrwa?),

- Burgmania w czerwcu,

- pewnie Leniwiec w sierpniu.

Jednak myślę, że jakiś termin można by wygospodarować.

...

Gumis, a może zaczniemy, jak to było .... "małymi łyżeczkami" :) i na początek zrealizujemy ten wyjazd do Niedzicy .

Też jestem tego zdania co Endriu, na pół dnia łatwiej się wyrwać, Niedzica? :Jumpy: Nidzica? :msn-wink: to fajne miejsce, pobliskie i taki wypad łatwiej ogarnąć.

Odnośnik do komentarza

A widzisz Saper, wiedziałem że dzwonią, ale nie wiedziałem w którym kościele. :) Czyli do Hajnówki z Ryni.

A teraz trzeba wreszcie coś wyjaśnić:

1. Zamek w Niedzicy - Gotycki zamek rycerski Dunajec - z Rzeszowa około 220 km.

2. Zamek w Nidzicy - Gotycki zamek krzyżacki - z Rzeszowa około 450 km.

Generalnie nie widzę przeszkód aby zaliczyć obydwa - ale ten drugi to chyba nie w jeden dzień :question:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...