Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowną Brać skuterową z podkarpacia . Jasło melduje się w terenie

Razem z Tobą przybył do nas śnieg :) ... ićć stont :D

Odnośnik do komentarza

Witam! Nie jest za dużo tutaj wpisów.... Może wszyscy są na Facebook :P??? Mimo to chciałbym nawiązać kontakt z kimś kto jest w posiadaniu dłużej jak ja, takiego czegoś jak Piaggio Beverly, lub jeśli ma ktoś dostęp do instrukcji obsługi. Jakoś nie mogę znaleźć na forum.

Odnośnik do komentarza

Czołem

wszystkim nieznajomym i znajomym , wiem że to może być niewiarygodne ale w niedzielę ma być dycha na zegarze .....może się ruszym gdzieś .na początek nie musi być daleko ....Tyczyn -Hyżne -Łańcut -Rzeszów Tak na luzaka aby zakwasów na początek nie było :-) koło 11 ??

Odnośnik do komentarza

A ja już mam wycieczkę inaugurującą sezon za sobą. Dziś miałem problem, żeby autem do pracy przyjechać, tak mnie ręce bolą. :blush:

Odnośnik do komentarza

To coś ty pchał ten skuter że tak cię ręce bolą :D Przecież maszyna prowadzi się sama, wystarczy patrzeć w odpowiednią stronę i jej nie przeszkadzać :)

Ja wczoraj zrobiłem 120km i żadnego maxi nie spotkałem a biegówek chyba ze 30 albo i więcej.

Odnośnik do komentarza

To coś ty pchał ten skuter że tak cię ręce bolą :D Przecież maszyna prowadzi się sama, wystarczy patrzeć w odpowiednią stronę i jej nie przeszkadzać :)

Chyba faktycznie coś jest na rzeczy: http://www.forum.burgmania.net/topic/21702-helix-przestal-jezdzic/page__pid__396917#entry396917

Ja wczoraj to jeździełem jeszcze, ale na nartach :)

Odnośnik do komentarza

No niestety. Helix mnie wczoraj zawiódł. Już założyłem temat w dziale technicznym.

Po zakończeniu jazdy miałem do wyboru albo wracać tą samą drogą do siebie, albo "tylko 2,5 km" zaprowadzić skuter do ojca. Wybrałem to drugie, ale niestety górek nie dało się ominąć. :down:

Odnośnik do komentarza

To ładna siara :/ Myślałem że ten Twój Helix to taki szatan że go trzeba było z całych sił trzymać jak byka za rogi :D

Odnośnik do komentarza

No niestety. Na dodatek "zafundował" mi warna na forum - otworzyłem sobie za dużo zakładek i w nie tym dziale, co chciałem palnąłem temat, ech :bash:

Taki jestem wściekły na Helcię, że hej! Ale przynajmniej skutecznie wyleczyłem się z zakupu GoldWinga (ale by było pchanie). Dziś mocno się zastanawiam, czy nie wymienić Hondy na Aprillę Atlantic, bo bardzo mi się spodobała.

Odnośnik do komentarza

Umieściłem link do zdjęć w temacie (z działu technicznego). Będę wdzięczny, jak się ktoś wypowie, czy wymieniać części, czy poskładać i jeździć?

Odnośnik do komentarza

Puk puk... i jak panowie i panie wybiera się ktoś na jutrzejszą marzannę? Pogoda ma się podpsuć ale ja trzymam kciuki żeby do południa prznajmniej zwytrzymała :)

Odnośnik do komentarza

Jak patrzę na te prognozy to nawet nie chcę się umawiać :/ Może się spotkamy na miejscu. Wrazie czego wypatruj czarnego X-maxa z wydechem LeoVince.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...