Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy chyba nie. Ja jestem :blush:

No się cieszę :) Jak tam zdrowie Twoje i Helixa ?

Miałeś się pochwalić Hondą, ale jakoś nie wyszło. Na razie pogoda jeszcze fajna, więc może jeszcze uda się coś zorganizować, tylko ja dzisiaj swojego Burgmana wstawiłem do serwisu i istnieje ryzyko że przed pierwszym śniegiem mi go nie oddadzą :(

Odnośnik do komentarza

Aaaleee, o co chodzi? Tak się zapytam.

Matko Saper - ty żyjesz :)

A o nic nie chodzi, tylko tak jakoś taka cisza się tu u nas zrobiła :rolleyes1:

Zima idzie, ale może jakieś nie zobowiązujące spotakanie w końcu się uda zorganizować. :tabletalk:

Odnośnik do komentarza

Matko Saper - ty żyjesz :)

....

Ano jeszcze żyję, " od bombonierki do bombonierki" co prawda, ale żyję.

Czytam sobie forum po cichutku, nie mam nic konstruktywnego do powiedzenia, to się nie odzywam.

Spotkanko jakby było, to chętnie się pojawię, nie wiem tylko czy skuterem, "bom go zagarażował". :blush:

Odnośnik do komentarza

No prosze, nawet Gumis się odezwał. Ale Twojego T-Max to ciężko zobaczyć. Co rano jak zjeżdżam z autostrady w Pustyni to Cie wypatruję i nic.

Codziennie tylko widzę dwie małe hondy (hyba ?) jadące w przeciwnym kierunku.

A wracjąc do tematu - jaki termin i gdzie ? Z piwem może być kiepsko - trzeba czymś przyjechać :(

Ja jestem za środkiem tygodnia - od poniedziałku do piątku.

Odnośnik do komentarza

Endriu jak ty jedziesz do pracy to ja już jestem po porannej kawie ;)

dla mnie może być Rzeszów, dojedziemy z Bobbensem, transport się załatwi, od czegoś ma się w końcu żonę ;)

Odnośnik do komentarza

Endriu jak ty jedziesz do pracy to ja już jestem po porannej kawie ;)

No się ranny ptaszek znalazł. Za to pewnie jak ja zaczynam pić trzecią kawę w "Mordorze" to Ty już po obiadku w domu :)

Ale nie o tym.

Generalnie to się nie włóczę po Rzeszowskich knajpach, a jedyną do jakiej czasem zaglądam to Browar Rzeszowski w rynku.

Zaproponuję więc coś innego.

Co powiecie na Taurus, ale w Sędziszowie ?? Dawno nie jadłem Golonki :) Najbliższy czwartek - 19-go :question:

Inne propozycje.

Odnośnik do komentarza

Niestety 27 u mnie też odpada, dodatkowo to piątek, a ja jeżeli chodzi o golonkę i piątek jestem bardzo ortodoksyjny.

Czwartek, 20 listopada godz. 18:00 Taurus, Sędziszów Małopolski.

Odnośnik do komentarza

Źle się zrozumieliśmy. Ja dopiero po 27.11 jestem wolniejszy. Wcześniej mam całe dnie rozpisane. Dla mnie może być późniejszy termin po 27.11.

Endriu wiesz, że pisząc datę nie pomyślałem o golonce. :blush: Hehe jakby doszło spotkania w piątek to obydwaj byśmy się nie najedli :kwasny:

Odnośnik do komentarza

Źle się zrozumieliśmy. Ja dopiero po 27.11 jestem wolniejszy. Wcześniej mam całe dnie rozpisane. Dla mnie może być późniejszy termin po 27.11.

Endriu wiesz, że pisząc datę nie pomyślałem o golonce. :blush: Hehe jakby doszło spotkania w piątek to obydwaj byśmy się nie najedli :kwasny:

OK, spoko - nic nie stoi na przeszkodzie aby spotkanie powtórzyć np. w grudniu - a może odezwą się chłopaki z Krosna , Stalowej Woli, Łańcuta. Miejsce też można zmienić - tak aby wszyscy mieli jednakowo blisko lub daleko :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, ja startuję o 17:30 z Dębicy (prosto z Mordoru).

Jak ktoś chętny się zabrać - mam 3 miejsca wolne w 4oo - 5 miejsce zajęte - przez laptopa :) Taki jakiś wielki :)

UWAGA: po spotakniu walę na Rzeszów, więc nie mogę zagwarantować powrotu :(

Odnośnik do komentarza

No ponowie, spotkanie się odbyło - było bardzo miło, ja jak zwykle spóźniony :) , a golonka mogła by być lepsza :( Dlatego beż żalu zgadzam się na zmianę lokalu.

Mam taką małą propozycje - poddaję do przemyślenia.

Mamy w regionalnym otwarte 3 tematy dotyczące nie jako spotkań. Proponuję to trochę usystematyzować i nawet poprosić administracje o zmianę tematów.

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków - proponuję zmienić na Cykliczne wycieczki Podkarpatczyków i temat zostawić tylko do umawienia się krótkie wyjazdy i wycieczki.

Puk puk jest tu kto? - proponuję zmienić na Cykliczne spotkania Podkarpatczyków :) i temat zostawić do umawienia się na spotkania towarzysko - barowe :)

Generalnie chodzi o to że po zamieszczeniu postu temat pojawia się na stronie głównej i chyba warto aby był bardziej czytelny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...