Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

Tmax dziś przepalony, trzeba uważać bo dużo piasku. Jutro pokaże wam to audi, jak będę szedł do lasu z psem to pykne foto ;)

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Chyba jutro się zatrzymam i sam zrobie te zdjęcia audi. Gumisiowi to chyba pies zachorował i nie chodzi na spacery :)

Odnośnik do komentarza

No tak, po "mechanikach, strażakach" zdążyli się już "lakiernicy" objawić. Endriu dzięki za fotki, teraz widać Audi w całej krasie.

Odnośnik do komentarza

Dobra Panowie - co tu taka cisza.

Ja wczoraj przewietrzyłem mojego Burgmana - zamontowałem handbary - trzeba było wypróbować :)

Handbary okazały sie do d..y - w ręce dalej zimno :( Generalnie to ogólnie było zimno.

Odnośnik do komentarza

Założyłem Saper, założyłem - ale letnie - w zimowych mi się palce nie zginają :(

Ale jak zamontowałem handbary za które zapłaciłem całe 25,00 zł to liczyłem że dam rade i bez rękawiczek, a tu d..pa :)

Odnośnik do komentarza

No to w takim razie widzę jeszcze inne możliwości rozwiązania problemu:

- inne, lepsze rękawice, takie w których palce się zginają,

- podgrzewane manetki,

- motomufki,

- poczekać na wyższe temperatury.

Wybór należy do Ciebie :Jumpy: .

Odnośnik do komentarza

Ponieważ w sobote trochę zmarzłem, stwierdziłem że nie bedę słuchał rad Sapera, swój rozum mam :) - tylko zamówię sobie w Jagatexie kamizelkę Burgmani - jak ubiorę to dopiero mi będzie ciepło :)

I w związku z tym pytanie - czy któś jeszcze jest chętny na zakup kamizelki, aby zrobić akcje zorganizowaną.

Odnośnik do komentarza

Czołem

Ja juz mam :-) kamizelkę

Andrzej w sklepach sportowych sa takie żele rozgrzewająca do butów narciarskich , moze powsadzaj to do osłon i będzie ukrop w dłonie :-)))))))))

Odnośnik do komentarza

No no, ale się Koledzy odgryzają w sąsiednim temacie, normalnie strach się odezwać, bo po palcach linijką dostanę/. Się porobiło :clapping: .

Odnośnik do komentarza

Dobra Panowie - krzesła na razie na bok :)

Życzę Wszystkim zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy.

Odnośnik do komentarza

Zdrowia i spokoju Panowie i Panie! Ja wczoraj trochę pojeździłem więc dodatkowy banan na święta ;)

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Panowie prośba. Ponieważ mój Burgman jak co roku na początku sezony wykazuje pewne braki a do niedzieli mogę nie zdążyć wszystkiego uzupełnić.

Ma ktoś do pożyczenia lusterko lewe, gwint M10 x 1,25 prawy ?

Przy okazji :

Duże dzięki dla Sapera za sobotę - pomógł mi poskładać napęd i wspomógł kluczem dynamometrycznym i zaje-fajnym kluczem do blokowania wariatora :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...