Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

My też planujemy być. W sobotę parafialny organista przyniósł opłatki wigilijne - mam nadzieje że nie zapomnę i się zgodnie z tradycją połamiemy opłatkiem :)  

Odnośnik do komentarza

Spotkanie zakończone, śmiechu ponad normę, ale warto było.

Kolejne spotkanie: 26.01.2017r. Karczma w Zawadzie godzina 18.00

Odnośnik do komentarza

Wesoło było jak chyba nigdy. Tematem przewodnim było: 

Świnie.gif

Kto był - wie o co chodzi :D, a kogo nie było - niech żałuje i niech go zżera ciekawość. ;)  Do następnego razu.

PS:  Dobrze że co miesiąc zmieniamy lokal, bo by nas zapamiętali :mellow:

Odnośnik do komentarza

No panowie. I zbliża się ten dzień.   :gathering:   W kalendarzu w robocie mam zaznaczony na czerwono :)  taki akurat flamaster miałem pod ręką :D

Obecność oczywiście obowiązkowa.  Proszę pisać kto przyjedzie, skąd będzie wyjeżdżał i o której godz.  Trzeba to jakoś poukładać. Ja planuję być. Tradycyjnie prosto z pracy melduję się w Zawadzie.

Odnośnik do komentarza

hym ...:huh:  nie wiem co to jest ten  "autoban" ?   Ile to ma miejsc siedzących, a ile stojących ?  I czy masz jakieś wolne miejsca ? :)

Odnośnik do komentarza

Uważaj, tłumaczę: autoban = autobahn = higway = autostrada :D.

A sztrucel, jest tak skonstruowany, że zarówno przed, jak i za nim może biec dowolna ilość osób :P.

A na poważnie to mam 4 miejsca wolne.

Odnośnik do komentarza

a,  czyli  "szosse" :)  a widzisz, ja po germańsku nie panimaju   :D          Jedno miejsce (siedzące) rezerwuje, szczegóły podam wkrótce.  

Odnośnik do komentarza

Spotkanie zakończone, wesoło jak zwykle.

Temat przewodni:  sparkplugrun.jpg

Kolejne spotkanie ustalono na:

16.02.2017r. godzina 18.00 - Karczma u Jana.

 

Odnośnik do komentarza

No było spoko, choć to nie iskra uciekała tylko opiłki się skumulowały :D  Ja wyjątkowo zadowolony - spotkanie zaliczone na tak zwany "krzywy ryj" i to razem z żoną.  Ale gościnni Ci chłopcy w Dębicy :)    No nic - trzeba się będzie w lutym zrewanżować . Bobbens będzie miał dodatkową motywacje :)  

Ale tak właśnie patrze w kalendarz  -   oj oj  ale 16 lutego to się będzie działo   !piwko

Odnośnik do komentarza

Panowie i panie. Za dwa dni planowe spotkanie.  Zachęcam do licznego udziału, szczególnie nowych kolegów z forum. :) 

Sezon się zbliża wielkimi krokami, trzeba omówić kilka spraw. 

Odnośnik do komentarza

Kilka spraw omówione i nie tylko, śmiechu ponad normę, bebech boli ale do następnego spotkania przejdzie.

Kolejne spotkanie zostało ustalone na:

23.03.2017r. godzina 18.00 - Karczma w Zawadzie.

Dzięki za podwózkę i prezent :D.

Odnośnik do komentarza

Kolejne spotkanie i znowu kupa śmiechu. Dzięki wszystkim i do następnego razu.

Jest Cień szansy że ten następny raz już będzie wiosenny :) i to nie tylko w kalendarzu czego wszystkim życzę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...