Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PAŹDZIERNIK w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    39

  • ArtCho

    35

  • Elvis

    27

  • grota10

    25

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

U nas też pada... :-( i raczej tak będzie aż do wieczora...

ArtCho właściwie sprawdził prognozy, Jego słowa w pełni się sprawdzają...

Miało być fajnie, a wyszło jak zwykle... Wał deszczu jedzie na północny wschód.

5f6bc31cfa1d08e58ea5eec6bc742e4b.png

Ma padać do 20.00. A jutro bez deszczu, pochmurno, a słoneczko pod wieczór.

Odnośnik do komentarza

Ma padać do 20.00. A jutro bez deszczu, pochmurno, a słoneczko pod wieczór.

A zatem kulanie skuta trzeba zaplanować na jutro ... wszak to ostatnie dni, kiedy jazda może być jeszcze przyjemna ... :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj w pogodowej desperacji zakupiłem w Chinach jeansy motocyklowe przez ali-express- zobaczymy jak przyjdą (o ile przyjdą), trzeba być światowym.

http://www.aliexpress.com/store/product/With-protections-KOMINE-PK-718-Superfit-Kevlar-Denim-Jeans-Riding-Gear-Collection-Motorcycle-Men-Jeans-2/1394383_2028207909.html

Odnośnik do komentarza

trudno ,jade z zona na zakupy.

zakupiłem w Chinach jeansy motocyklowe

Zaczyna się. Meteopatia. A to dopiero początek...

Minimi, a pamiętasz dowcip o facecie chodzącym do lekarza z powodu niebieskich genitaliów? ;)

Odnośnik do komentarza

To tylko zazdrosc , tylko zazdrosc. Oko ci spadnie jak sie w nich pojawie i to skad, prosto z chin, paczka i china mail . I ta paczka shiping free a co

Zaczyna się. Meteopatia. A to dopiero początek...

Minimi, a pamiętasz dowcip o facecie chodzącym do lekarza z powodu niebieskich genitaliów? ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj w pogodowej desperacji zakupiłem w Chinach jeansy motocyklowe przez ali-express- zobaczymy jak przyjdą (o ile przyjdą), trzeba być światowym.

http://www.aliexpres...2028207909.html

Rozumiem Ciebie. Ja kilka lat temu zakupiłem w Hong Kongu mój zestaw bluetooth i też z drżeniem serca czekałem na to czy przyjdzie i co przyjdzie... :)

Odnośnik do komentarza

minimini kilka rzeczy zakupilem na tej stronie i zawsze doszlo,wiec spoko.Na jutro widze tez deszcz,a w poniedzialek znowu wyjazd sluzbowy.Obawiam sie ze w tym sezonie juz nie pokulam swojego rumaka

Odnośnik do komentarza

Elvis, może wybrałbyś się do kościooła i poczuł Bożą Wolę :blush:

Rozwiń swoją wypowiedź bo w żaden sposób skumać nie mogę dlaczego mi wyjechałeś z kościołem ... :)

Nawet trochę mnie wystraszyłeś ...

Odnośnik do komentarza

Rozwiń swoją wypowiedź bo w żaden sposób skumać nie mogę dlaczego mi wyjechałeś z kościołem ... :)

Nawet trochę mnie wystraszyłeś ...

"We mojej wsi przez cały dzień pada jak ... jak nie powiem co ...

Ślak mnie trafia przez tę pogodę ..."

Chciałem żebyś poprawił sobie nastrój, żeby Cię ten Ślak nie trafił, bo szkoda sympatycznego kolegi który tak się stresuje jesienną aurą, a tak do głowy mi wpadł kościól.

Odnośnik do komentarza

Chciałem żebyś poprawił sobie nastrój ...... a tak do głowy mi wpadł kościól.

Znaczy że nastrój miałem sobie poprawić w kościole ?? ... no może, może ... ale tam wołają pieniądze, trza im cóś do koszyka sypnąć ... :)

Korzystając z dobrej pogody wybrałem sie dzisiaj do Gryfina podziwiać dziwy natury :clapping:

Ja też skorzystałem z pogody i pokulałem skuta wokół komina ...

Nakręciłem trochę ponad setkę ... :)

o1.jpg

o3.jpg

o2.jpg

Odnośnik do komentarza

My z Joshuą wczoraj pod wieczór polataliśmy trochę po mieście, odwiedziliśmy skuter Rzela (właściciela niestety nie było) i zakończyliśmy tradycyjnie na Wałach. Widzieliśmy nowego burka 125cc jak objeżdżał Wały (kierowca + pasażerka bodajże), może to ty Tiger02? Na pewno nie Krisso, a może w ogóle ktoś nowy się pojawił.

Odnośnik do komentarza

No, Panowie proponuję ruszyć się i złożyć podpis

http://www.moto-fana...625#post_127625

potrzebne są Wasze podpisy pod petycją do Rady Miasta..

Podpisy są zbierane jutro (czwartek) od 9.30 do 18 oraz w piątek od 7.30 do 17.30 w Ksero Krystyna - Piłsudskiego 20 w Szczecinie.

Przy podpisie warto znać swój Pesel - żeby to poważniej wyglądało.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...