Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PAŹDZIERNIK w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również zakończyłem sezon i to dosyć spektakularnie szorując po jezdni parę metrów, nic mi sie nie stało,ani na szczęście nikomu nie zrobiłem krzywdy, ucierpiałem tylko ja i moje 2oo

P.S Urbi.. jak macie kamery na zewnątrz w Hondzie bardzo możliwe, że ujrzysz całą akcje o ile masz do nich dostęp. :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    39

  • ArtCho

    35

  • Elvis

    27

  • grota10

    25

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Ja również zakończyłem sezon i to dosyć spektakularnie szorując po jezdni parę metrów, nic mi sie nie stało,ani na szczęście nikomu nie zrobiłem krzywdy, ucierpiałem tylko ja i moje 2oo

P.S Urbi.. jak macie kamery na zewnątrz w Hondzie bardzo możliwe, że ujrzysz całą akcje o ile masz do nich dostęp. :)

Darkovsky, współczuję takiego zakończenia sezonu... Najważniejsze, że Tobie nic się nie stało, a Piaggio albo się naprawi, albo wymieni na nowe...

P.S. Kamer na ul. Mieszka nie mamy... więc nie mam szans na zobaczenie tej akcji...

Odnośnik do komentarza

Melduję się ... cześć ...

Parę dni byłem nieobecny na forum bo miałem trochę innych zajęć ... zresztą w najbliższym czasie małżonka zaplanowała mi remonta w pokoju i ... i będę musiał trochę popracować popołudniami w pocie czoła ...

Niedzielna wycieczka ... super sprawa ... patrąc na fotki mogę powiedzieć jedno ... z a z d r a s z c z a m ... niestety nie mogłem być obecny gdyż miałem w pracy dyżur ... a pogoda na polatankę była wyśmienita ... :)

Mam jednak nadzieję że będzie jeszcze w tym roku okazja do pokulania skuta ...

Urbi ... czy myślisz cokolwiek o temacie organizacji wiosennego spota? ... jakoś w temacie ucichło wiec zachęcam wszystkich do wymiany spostrzeżeń w temacie ... http://www.forum.burgmania.net/topic/20947-mam-pomysla-ruszmy-sie-i-zbierzmy-sie/ ...

Darkovsky ... wiem, wiem ze czasami otarcia skuta bolą bardziej niż własne ... najważniejsze jednak że Ty jesteś zdrów ... skuta się wypicuje i znowu będzie prawie jak nowy ...

KriSSo ... nie poddawaj się ... żonę uda Ci się jakoś przekabacić ... masz na to całą zimę ... musisz być dla niej miły, kupić jej kwiatki, szepnąć coś do ucha i w ogóle takie tam różne tricki ... pamiętaj jednak żeby w tym nie przesadzić, wszystko w granicach zdrowego rozsądku bo żona może się przyzwyczaić i może być ciężko ... no, i będzie dobrze :)

Pozdrawiam wszystkich ... szerokości ... robi się co raz bardziej ślisko ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Urbi ... czy myślisz cokolwiek o temacie organizacji wiosennego spota? ... jakoś w temacie ucichło wiec zachęcam wszystkich do wymiany spostrzeżeń w temacie ... http://www.forum.bur...i-zbierzmy-sie/ ...

Oczywiście myślę bardzo intensywnie i prawie cały czas... Niedługo pierwsze wnioski z przemyśleń i innych wstępnie przeprowadzonych działań... ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witajcie Koledzy,

bardzo się cieszę, że udało nam się spotkać w ten chłodny, jesienny czwartek. Frekwencja całkiem dopisała, biorąc pod uwagę, że to już prawie koniec sezonu. Muszę Wam przyznać, że jadąc na spotkanie, już po 18, czułem się jakoś dziwnie w tym półmroku... Faktycznie czuć już i widać, że koniec sezonu zbliża się dużymi krokami... :-(

Bardzo żałuję, że tak krótko mogłem z Wami, ale niestety obowiązki rodzinne zmusiły mnie do opuszczenia spotu i powrotu do domu...

Mam nadzieję, że druga część spotu też była udana i miło spędziliście wspólnie czas...

Pozdrawiam i do zobaczenia następnym razem...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie Koledzy,

bardzo się cieszę, że udało nam się spotkać w ten chłodny, jesienny czwartek. Frekwencja całkiem dopisała, biorąc pod uwagę, że to już prawie koniec sezonu. Muszę Wam przyznać, że jadąc na spotkanie, już po 18, czułem się jakoś dziwnie w tym półmroku... Faktycznie czuć już i widać, że koniec sezonu zbliża się dużymi krokami... :-(

Bardzo żałuję, że tak krótko mogłem z Wami, ale niestety obowiązki rodzinne zmusiły mnie do opuszczenia spotu i powrotu do domu...

Mam nadzieję, że druga część spotu też była udana i miło spędziliście wspólnie czas...

Pozdrawiam i do zobaczenia następnym razem...

Dziękuję wszystkim obecnym, co do drugiej części kepab był pyszny.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również dziękuję za miłe spotkanko. Przejażdżka SW 600 pozostawiła niesamowite wrażenia. Zresztą piszę tego posta o 4:40 - wiedziałem, że będą kłopoty ze snem po takich wrażeniach :D. Dziękuję Markowi za udostępnienie motocykla, a Maćkowi, Mariuszowi i Tomkowi za cenne rady i uwagi dotyczące kupna kolejnej maszyny. Do następnego spotkania

Odnośnik do komentarza

Fajnie macie.

Fajnie macie, że macie czas !

Pytanko; skąd wziąć czas ? Gdzie to można kupić ?

Ja też chcę na niedzielną przejażdżkę !

Ja też chcę na czwartkowego spota !

Ta też chcę mieć czas na takie przyjemności !

Może uda mi się przyjechać na najbliższego spota, jak zwykle czas pokaże...

Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuję za miłe spotkanko. Przejażdżka SW 600 pozostawiła niesamowite wrażenia. Zresztą piszę tego posta o 4:40 - wiedziałem, że będą kłopoty ze snem po takich wrażeniach :D. Dziękuję Markowi za udostępnienie motocykla, a Maćkowi, Mariuszowi i Tomkowi za cenne rady i uwagi dotyczące kupna kolejnej maszyny. Do następnego spotkania

Ja również dziękuje wszystkim uczestnikom wczorajszego spota za mile spędzony wieczór:-) KriSSo Twoje kłopoty ze snem wynikały raczej z przejedzenia, a nie z wrażenia po jeździe SW600 Marka;-)))

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli nie będzie padać, to jutro o 10.30 startuję na jakieś 3 godzinki. Raczej Polska, ze względu na moje opony. O 9.00 wpiszę info czy jadę czy nie. Kto chce dołączyć - zapraszam. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie będzie padać, to jutro o 10.30 startuję na jakieś 3 godzinki. Raczej Polska, ze względu na moje opony. O 9.00 wpiszę info czy jadę czy nie. Kto chce dołączyć - zapraszam. :)

Chętnie bym dołączył do polatanki ale niestety ... jutro jadę do Poznania ...

Jeśli zaś pogoda dopisze w niedziele to około południa będę chciał pokulac skuta ... :) mam nadzieje ze się uda ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

10.30-10.45 pod Pleciugą, kto chce oczywiście jechać :) Ma być zimno (poniżej 10 stopni), ale bez deszczu, więc warto ubrać się ciepło. Powrót do 14.00 (później mam obowiązki ;D).

Planuję pojeździć na tyłach Goleniowa, może Stepnica, choć jak ktoś ma jakieś pomysły, to staję otworem.

---------------------------------

Tylko przez chwilę były trzy stopnie, a tak to cały czas ciepło: 5-7 stopni :)

43651761559ad2a0d0564fdd552babe6.jpg

d5a5aaaae2c4d1fd41952152e074ee03.jpg

79862ab148c6aa5192c5604be79df4cf.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My z Robssonem też polataliśmy dziś, choć bliżej komina... Jesienna sceneria na przystani jachtowej, a później kawka i ciacho na Orlenie...

37398176840482675439.jpg

93186533308606371755.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...