Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PAŹDZIERNIK w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    39

  • ArtCho

    35

  • Elvis

    27

  • grota10

    25

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Cześć Chłopaki!

No niestety, ale dzisiaj nie mogłem być z Wami na spotkaniu czwartkowym, ponieważ obowiązki małżeńskie i rodzicielskie zafundowały mi 24h dyżur z synem.

A poza tym od wczoraj zacząłem prace nad sporządzeniem "aktu zgonu" Arkowego Kymco... Trochę mozolna praca, wymagająca dość dużego zaangażowania i czasu... Chciałbym do jutra skończyć...

Tymczasem pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i do zobaczenia następnym razem.

P.S. A może uda nam się zorganizować jakaś dwugodzinną przejażdżkę w najbliższa niedziele...?!? Podobno to ostatni ładny i ciepły dzień w tym sezonie...

Odnośnik do komentarza

Byłem chwilę temu w ksero Krystyna, podpisałem petycję jako bodajże numer 14.

Inicjatywa fajna, zgranie moto ludzi beznadziejne.

Mogli do nas podjechać z petycją w czwartek pod pleciuge i mieli by drugie tyle podpisów na raz. ;-)

Wysłano z telefonu przy użyciu Tapatalk.

Odnośnik do komentarza

"podpisy pod petycją w sprawie udostępnienia buspasów dla motocyklistów można składać dziś (piątek) - do godz. 17.30 w Ksero Krystyna na Piłsudskiego 20 (Sz-n),

w sobotę w sklepie Moto-Akcesoria przy ul. Mieszka I - w godzinach 10-18 i

w niedzielę też w Moto-Akcesoriach (godz.10-16)- oczywiście w Szczecinie."

Odnośnik do komentarza

W nawiązaniu do wczorajszej minidyskusji panelowej n.t. "Jesień i co dalej..." informuję że Żołądkowa Gorzka Czarna Wiśnia ma 36%.

wiedziałem- niska zawartość alko w alko to typowe oszustwo, albowiem pije się dla procentów, inaczej mięsa w mięsie albo cukru w cukrze. Czas kurcze zamknąć zezon- i tak długo pojeżdziłem- 4700 na xmaksie i 1400 na pcx

Odnośnik do komentarza

Za oknem jesień a na forum zima ... cicho i pusto ...

Tak jak pisze Piotr ... sezon powoli się kończy więc i ja niebawem wypucuję 2oo, otulę ciepłym kocykiem i będę codziennie klepał po siodle, by na wiosnę burgmana był znarowiony do jazdy ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja jeżdżę, aż śnieg nie spadnie, ale to bardziej za sprawą kłopotów (kolejek samochodów) na przeprawę promowa, bo czasami mam robotę na drugiej stronie Świnoujścia. Skuterem wjeżdżam z marszu... Tylko później dwie godziny pucowania w garażu z błotka :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak niedziela to tylko w Warszawie... la la la la la ... ;-)

A tak na poważnie, Moze w samo południe...?!? Jak juz opadnie poranna rosa, temperatura wzrośnie i będzie dość ciepło i słonecznie...

Odnośnik do komentarza

Do wieczora rzucamy propozycje,cos na jutro sie wybierze.Ja mam duzo czasu wic wszystko mi pasuje.np.Swinoujscie od strony NRD po kolegow i dalej do Niechorza albo czort wie gdzie dalej .Chyba mnie ponioslo :blush:

//W samo poludnie// super brzmi :clapping: Rozmawialem z KOT45,bylo by kolegom z wyspy milo gdybysmy z nimi wspolnie zakonczyli sezon 2014 i gdzis po wybrzezu pokulali sobie nasze maszyny.Tym bardziej ze wybieramy sie tam jak sójka... wiadomo gdzie.Moze nowy kolega z Barlinka by chcial dolaczyc,choc wim ze ma bardzo daleko.Na sam koniec sezonu wspolna integracja calego zachodniopomorskiego.Co wy na to?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...