Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PAŹDZIERNIK w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
dzieci normalnie

O Minimi wysłuchał modlitw i próśb i przebudzil sie z zimowego snu... ;-)

Drodzy Koledzy, pozamarzaliscie...?!? Czy jeszcze jesteście na spotkaniu...?!?

Niestety nie mogłem byc na dzisiejszym spocie i spotkać sie z Wami, ale czekam na jakieś informacje i relacje z dzisiejszego spotkania...

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    39

  • ArtCho

    35

  • Elvis

    27

  • grota10

    25

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, nie pozamarzaliśmy, tylko zasiedzieliśmy się trochę. Spotkaliśmy się w ósemkę pod Pleciugą, gadu, gadu i postanowiliśmy pojechać na prawobrzeże do Burger Kinga. Kolega Maciek pożegnał się z nami, a reszta czyli siedmiu wspaniałych ruszyło na swych rumakach w drogę. W BK pojedli, popili i pogawędzili. W tym miejscu muszę skierować moje przeprosiny w stronę Krzyśka, sorry bracie trochę nas poniosło momentami z tą lożą szyderców, tak naprawdę trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że będzie tylko lepiej. A potem rozjechaliśmy się grupkami. Ja z Tomkiem jeszcze obowiązkowy postój na wałach i około 21-ej byłem w domu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur Grubo :clapping: . Zakładam, że żona wyjechała do mamusi. :msn-cry:

Brawo! Wygrał Pan talon na balon i asygnatę na szkocką kratę! :)

Żona jak zobaczyła to zdjęcie to spytała czy mnie pogięło.

Niestety, dziś podczas powrotu do garażu, w ramach protestu Zacna ulamala sobie prawe lusterko... :(

Odnośnik do komentarza

Brawo! Wygrał Pan talon na balon i asygnatę na szkocką kratę! :)

Żona jak zobaczyła to zdjęcie to spytała czy mnie pogięło.

Niestety, dziś podczas powrotu do garażu, w ramach protestu Zacna ulamala sobie prawe lusterko... :(

Tak jej się podobało w salonie, że zapierała się lusterkami o futrynę przy wyprowadzaniu.

Odnośnik do komentarza

Jakby nie patrzeć, Mirku, to dzieli nas kilka lat ... Przecież pięć to już kilka... Ponadto mamy dzieci w różnym wieku i przez to trochę inne obowiązki...

Reasumując, mając młodszą żonę i pamiętając o zasadach dobrego wychowania, wolę robić z siebie małolata... ;-)

Pozdrawiam

Twoja teoria dotycząca wiecznej młodości to coś niesamowitego ...

Jeśli reflektujesz mogę podrzucić Ci krem na zmarszczki ... tu i ówdzie zrobisz sobie lifting ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Brawo! Wygrał Pan talon na balon i asygnatę na szkocką kratę! :)

Żona jak zobaczyła to zdjęcie to spytała czy mnie pogięło.

Niestety, dziś podczas powrotu do garażu, w ramach protestu Zacna ulamala sobie prawe lusterko... :(

A trzeba było przyjechać w czwartek na spota, a później prosto do garażu. he he...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...