Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PAŹDZIERNIK w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    39

  • ArtCho

    35

  • Elvis

    27

  • grota10

    25

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

My tez się wybraliśmy na prawie dwugodzinny sponton... Ok. 12.30 zadzwonił do mnie KriSSo, ze ma wolna godzinkę i chętnie by się przejechał na skuterze... I jedzie właśnie do qubel'a... Kończyłem właśnie zakupy z żona w Sterze, szybkie pytanie do małżonki o zgodę i już odpowiedziałem, ze czekam o 13.00 pod domem. :-) Spotkaliśmy się na stacji paliw 123, na Modrej, ponieważ Mariusz musiał dotankować swojego Burgmana... Ok. 13.20 wyruszyliśmy w kierunku Dobrej, później przez Buk, Stolec do Dobieszczyna i powrót przez Tanowo do Szczecina. Krótka, aczkolwiek bardzo sympatyczna przejażdżka oczywiście w miłym towarzystwie.

Dziękuje Krzysiu i Mariusz za zaproszenie na wspólny sponton.

P.S. Zrobiliśmy tez kilka pamiątkowych zdjęć w jesiennej scenerii...

01.jpeg

02.jpeg

03.jpeg

08.jpeg

10.jpeg

17.jpeg

20.jpeg

22.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grzegorz, ja czytałem Twój wczorajszy post, ale w ogóle nie planowałem dzisiaj jazdy, bo miałem mocno napięty plan dnia... Zresztą w tej chwili pisze z imprezy urodzinowej na basenie, kolegi Alexa...

Kiedy zadzwonił Krzysiu, tez nie wiedziałem czy pojadę... Moja decyzja była, jak napisałem wcześniej, spontaniczna... Myślę, ze moich współtowarzyszy, raczej również, ponieważ wczoraj tez nie byli pewni łaskawości swoich połówek... równo o 14.30 zadzwoniły telefony Krzysia i Mariusza... to żony upominały się o powrót do domów swoich mężów... Nasze spontaniczne spotkanie dobiegło końca. Tym samym podjęliśmy decyzję o powrocie do Szczecina... Z nadzieją na kolejną weekendową przejażdżkę i przypływ wyrozumiałości i "dobroci" naszych żon... ;-)

Odnośnik do komentarza

... Ich kobiety przypominały o kończącej sie przepustce... ;-) Czym prędzej pognalismy do domów... Mając nadzieje na kolejna godzinę dobroci następnym razem... ;-) ...

Hmmmm ... zupełnie nie wiem co o tym myślec ... chyba pomine ten temat i nie będę się nad tym zastanawiał ...:)

Dzisiaj natomiast znalazłem czas by wyrwać się na 2 godziny i polatac na skucie ... pokręciłam się wiec wokół komina i zadowolony wróciłem do domu ...

Choć pogoda dopisała, to stwierdzić muszę ze bardzo szybko robi się ciemno ... zima co raz bliżej i niestety nie da się jej uniknąć ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

"Mam platformę na kółkach do ustawiania moto w poprzek. Służę, jeśli się przyda do upychania 20 skuterów w 43m ;) Take cóś podobne:"

ArtCho - potrzebowałbym wymiary takiej platformy (samej części na stopkę centralną), jestem na etapie produkcji takiej sztuki - może przyda się Kierownikom ze Świnoujścia (mnie na 100%).

Wiem , że mogę zmierzyć rozstaw centralki i coś tam wyrzeźbić ale gdyby to nie był problem to wolałbym mieć wymiar z oryginała ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hmmmm ... zupełnie nie wiem co o tym myślec ... chyba pomine ten temat i nie będę się nad tym zastanawiał ... :)

Elvis, nie myśl za dużo...

Sprawa jest bardzo prosta - dzieli nas "kilka" lat... Jesteśmy na zupełnie innym etapie życia niż Ty... Uwierz, że nam nie jest tak łatwo jak Tobie, dysponować naszym wolnym czasem..., co więcej zapewniam Cię, że mamy go naprawdę niewiele...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

"Mam platformę na kółkach do ustawiania moto w poprzek. Służę, jeśli się przyda do upychania 20 skuterów w 43m ;) Take cóś podobne:"

ArtCho - potrzebowałbym wymiary takiej platformy (samej części na stopkę centralną), jestem na etapie produkcji takiej sztuki - może przyda się Kierownikom ze Świnoujścia (mnie na 100%).

Wiem , że mogę zmierzyć rozstaw centralki i coś tam wyrzeźbić ale gdyby to nie był problem to wolałbym mieć wymiar z oryginała ;)

Pozdrawiam

Robsson, jutro zmierzę. Ale przy okazji chcę zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz: centralka w mojej hondzie jest na tyle blisko tylnego koła, że w praktyce dość trudno ją (Hondę) ustawić na tym ustrojstwie. W mojej deauvilce nie było z tym problemu, ale w skuterze jest. Weź to pod uwagę, jak będziesz sobie montował :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Idzie ZIMA... Widziałem ją dzisiaj u nas na Bezrzeczu...

Dzisiaj rano zdejmując pokrowiec ze skutera, zaparkowanego na parkingu pod domem, górna jego część była lekko zamarznięta !!! Na dachach samochodów również był wyczuwalny delikatny lód...

Ruszając spod domu, termometr w Majesty wskazywał 1 C... :-( Po dojechaniu do Polmozbytu termometr wskazywał temperaturę 3 C...

Pozdrawiam i życzę nam wszystkim, aby pogoda była jeszcze na tyle łaskawa, żebyśmy mogli trochę pojeździć.

Odnośnik do komentarza

Elvis, nie myśl za dużo...

Sprawa jest bardzo prosta - dzieli nas "kilka" lat... Jesteśmy na zupełnie innym etapie życia niż Ty... Uwierz, że nam nie jest tak łatwo jak Tobie, dysponować naszym wolnym czasem..., co więcej zapewniam Cię, że mamy go naprawdę niewiele...

Dobre ... się uśmiałem po same pachy ... zupełnie inny etap życia ... i dzieli nas kilka lat ... dobre ...

Wojtek ... albo chcesz ze mnie zrobić dziadka, albo z siebie małolata ...

Pozdrawiam wszystkich i życzę słońca i ciepełka na jesienne polatanki ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

"Mam platformę na kółkach do ustawiania moto w poprzek. Służę, jeśli się przyda do upychania 20 skuterów w 43m ;) Take cóś podobne:"

ArtCho - potrzebowałbym wymiary takiej platformy (samej części na stopkę centralną), jestem na etapie produkcji takiej sztuki - może przyda się Kierownikom ze Świnoujścia (mnie na 100%).

Wiem , że mogę zmierzyć rozstaw centralki i coś tam wyrzeźbić ale gdyby to nie był problem to wolałbym mieć wymiar z oryginała ;)

Pozdrawiam

No i mam. Jeśli coś jeszcze Ciebie interesuje, to dawaj na priva :)

IMG_1510.JPG

Pozostałe zdjęcia:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/46415734/IMG_1511.JPG

https://dl.dropboxusercontent.com/u/46415734/IMG_1512.JPG

https://dl.dropboxusercontent.com/u/46415734/IMG_1513.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ArtCho - dziękuję bardzo.

Przy tak obszernej dokumentacji zdjęciowej pytań brak :) Jutro przystępuję do produkcji (pewnie nie będzie to tak piękna platforma ale mam nadzieję , że równie funkcjonalna)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Robsson - to coś kosztuje w Louisie 50 Eu czyli 210 zł - opłaca Ci się rzeźbić?

Nie miałem pojęcia, że to nie jest aż takie drogie. Jakieś podobne cuda oglądałem za ok 500 PLN :/

Niestety już zakupiłem kółeczka

Napewno nie uda mi się wykonać tego tak profesjonalnie ale może trochę frajdy będę miał ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dobre ... się uśmiałem po same pachy ... zupełnie inny etap życia ... i dzieli nas kilka lat ... dobre ...

Wojtek ... albo chcesz ze mnie zrobić dziadka, albo z siebie małolata ...

Pozdrawiam wszystkich i życzę słońca i ciepełka na jesienne polatanki ... :)

Jakby nie patrzeć, Mirku, to dzieli nas kilka lat ... Przecież pięć to już kilka... Ponadto mamy dzieci w różnym wieku i przez to trochę inne obowiązki...

Reasumując, mając młodszą żonę i pamiętając o zasadach dobrego wychowania, wolę robić z siebie małolata... ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...