Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PAŹDZIERNIK w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Artur - ArtCho - czy robisz już plan wyprawy?

Bo jest taki wist ... w okolicy Neubrandemburga zauważyłem Burg Stargard ... rozumiesz ... jakiś taki sentyment poczułem ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    39

  • ArtCho

    35

  • Elvis

    27

  • grota10

    25

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Mam pytanie do wszystkich kolegów ze Szczecina, dzisiaj wieczorem na mojej dzielnicy widziałem gościa na rowerze w naszej kamizelce klubowej, czy to był ktoś z was ew. czy ktoś sprzedał, ofiarował lub zgubił naszą kamizelkę ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Robię i Burg Stargard jest w planie :)

http://www.rodelbahn-burgstargard.de/

PS

Będę pisał tutaj - Urbi zmultiplikował temat, ale ja nie uważam tego za mini-wyprawę :) A poza tym, jak napisałem, w czwartek decyzja: kiedy będziemy znali pewniejszą prognozę, będziemy wieczieli "czy" i "którędy". Cierpliwości. Lista uczestników też nie jest potrzebna :) (sorry)

Odnośnik do komentarza

Drodzy Koledzy

Jeśli ktoś ma potrzebę przezimowania swojego skuta w komfortowych i bezpiecznych warunkach, ale nie posiada własnego kąta to ofiaruję miejsce obok mojego sprzęta na strzeżonym osiedlu Tęczowe Ogrody w Warzymicach.

pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza

mam swoją jedną i dalej mam- a może to był nasz tylko na rowerze, widziałeś twarz?, Albo podobna do naszej kamizelka

Koledzy, jeżeli ktoś ma potrzebę przezimowania skuta na zimę oferuję miejsce w ocieplanym, ogrzewanym garażu z oknami (wentylacja) z dostępem do prądu (ładowanie aku) po zakończeniu sezonu (tzn wtedy, kiedy też odstawię skuta czyli od początku listopada do mniej więcej połowy marca- spokojnie zmieści się kilka skuterów) w zamian, hm w zamian za 2 godziny wolnego czasu (nienawidzę sam sprzątać) Miejsce postoju Warzymice. Pozdrawiam Tęczowe Ogrody

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

minimi i qubel, powinniście faktycznie dogadać się i zmieścić w jednym garażu... a przy tych 43m2 to i na zimę jakieś "sąsiedztwo" na pewno się zmieści...

Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą propozycję dotyczącą zimowania naszych skuterów... Myślę, że chętni się znajdą i odezwą niebawem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

O..szykują się nawet dłuższe odwiedziny.

Hmm...to może jakieś mini ognisko/grill zrobię i parę kiełbasek zakupię dla głodnych. ;-)

Zapraszam.:-)

Wysłano z telefonu przy użyciu Tapatalk.

Dobry pomysł z tym miniogniskiem/grillem... :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Słuchajcie! Nie wszyscy wiedzą, gdzie mieszka Arek, więc proponuję spotkać się jak zwykle pod Pleciugą i 18.15 - 18.20 ruszyć razem do Arka. Dopiszcie się proszę, kto będzie, żeby chłopina się przygotował! ;)

Arek, daj znać co przywieźć, żeby Ci na lekarstwa starczyło po naszej wizycie! ;)

Żeby było bliżej to i Ja bym się pojawił na grillu :) .

Dawaj! Nie bądź mientki! ;) Jak rano wyjedziesz, to jak znalazł na 18.00 w Szczecinie!

---------------------------------------------

Jak chcesz się dopisać, to skopiuj to, co poniżej, wklej do swojego posta i dopisz się. Następny i następny...

1. Rzelu

2. Bilety

3. ArtCho

4. Urbi

5.

Odnośnik do komentarza

Dokupię jutro kiełbaski. :msn-wink:

I rozpalę o 18 grilla, to akurat będzie w sam raz na Wasz przyjazd.

No i jak macie jakieś robocze luźne rękawiczki to wrzućcie w razie co do kufra.

Jak się uda to w 15 minut rozprawimy się z Kymco (Artur już ma wprawę), a później degustacja na świeżym powietrzu. :tabletalk:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...