Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PAŹDZIERNIK w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Ładne zdjęcia Elvis :)

Ja też dziś trochę polatalem. Okolice autostrady i S3 (zdjęcie poniżej), Chlebowo, KFC na S3, ale od strony pól. Potem Zdroje i Wały, gdzie spotkałem "naszych" :) I powrót do domu przez nową dwupasmówkę (przedłużenie obwodnicy), Duńską, Andersena, Osowo, Głębokie, Wołczkowo...

b0983f83c5b4d2d4a9ff3fb6889dc341.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    39

  • ArtCho

    35

  • Elvis

    27

  • grota10

    25

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie byłoby, żeby pasowało wielu z nas, żeby mogli dojechać np. Świnoujściacy i Elvis, a może i Bob?

Fajnie że pomyślałeś o mnie ... dzięki ...

Artur ... Twoja fotka jest bardzo klimatyczna ale są tam jakieś pasy ... co to jest? ...

https://lh6.googleus...zakonczenie.png

Jade promowac nasze kamzelki.

Moze ktos z okolic Koszalina Kolobrzegu chetny,fajna impreza bylem w tamtym roku.

Szkoda że tak późno zapodałeś temat ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jest pomysł na sobotnie przedpołudnie... - narodził się ok. północy, podczas spotkania z cyklu Szczecin Nocą... - wycieczka do Nowego Warpna...

Spotkanie: sobota godz. 10.00 na parkingu przy Jeziorze Głębokim.

Godz. 10.10 wyjazd do Nowego Warpna.

Tam krótki spacer, kilka pamiątkowych fotek i powrót do Szczecina na ok. godz. 12.30...

Wszystkich chętnych bardzo serdecznie zapraszamy.

Odnośnik do komentarza

Jakieś pomysły na jutro?

No właśnie ... są jakieś pomysły na jutrzejszy dzionek? ... a może na niedzielę?

Jest pomysł na sobotnie przedpołudnie... - narodził się ok. północy, podczas spotkania z cyklu Szczecin Nocą... - wycieczka do Nowego Warpna...

W sumie żadnych pomysłów na sobotę ... sorki, był jeden ale zrodził się ciemną nocą i nie wszyscy o nim wiedzieli ...

Może zatem jakieś pomysły na N I E D Z I E L Ę ?

Prognostycy przewidują ładny i słoneczny dzionek ... może warto to wykorzystać? ... :)

Jeśli nie sklei się żaden pomysł to zapewne sam pokulam skuta ... :)

Odnośnik do komentarza

No i po wycieczce samoczwór do Nowego Warpna.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję, mam nadzieję że jako prowadzący nie "przeczołgałem" zbytnio 125-tek.

Było karmienie łabędzi, kawa, sernik i męskie rozmowy.

Do następnego razu.

Odnośnik do komentarza

Ja rowniez dziekuje za wspolny wypad i mila pogawedke przy serniku i kawie :-) skoro nakarmilismy juz wszystkie kaczki i łabedzie z okolicy Nowego Warpna czas wiec pojechac samemu sie najesc;-)

Odnośnik do komentarza

Byłem w Białogardzie na zakonczeniu sezonu,pogoda piękna,było z 300 motocykli w tym 1 maxiskuteri 2 burgmaniakow.Ja i kolega Senior -pozdrawia grupe zachodniopomorska(przyjechal choperem) .Wiekszosc uczestnikow odebrała kamizelki odblaskowe ,ale nieliczni je ubrali,chyba panuje takie przekonanie ze obciachowo jechac w kamizelce na choperze.

Elves jak bedzie cos w okolicy to osobiscie cie zaprosze :).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja zgodnie z zapowiedzią na rowerze w okolicach Sdhwedt. Po powrocie żona poszła na szoping (bo tam coś w Galxy taniej, czy cóś). A ja wszystko mam, niczego nie potrzebuję, a opon i tak w Galaxy nie kupię, więc się wyłgałem i squt :) Tak wkoło komina.

e71eac0c7f4c4407d92fd2753d8e1722.jpg

208efd39c067cbbe73dc9a3243988c45.jpg

d3949e5f4e619ccaf0ac0f8ba3290725.jpg

11c41bf288fa8f177655eb4a636b0a62.jpg

fec9ab09aa276f735cf1fde82f8e6d94.jpg

5197df27eb37245aed90431c10de2d0f.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja z Gosią i Robssonem też byliśmy w NRD... Mały objazd, ale bardzo malowniczy. Odwiedziliśmy zabytkowy wiatrak w Neppermin. Robsson spróbował jazdy Burkiem 650 i został "zaszczepiony"... Ja po przesiadce na 400-tkę doświadczyłem różnicy pracy jednego "gara", więc wypad prócz turystyki miał jeszcze wymiar edukacyjny :P

94800668537604229402.jpg

61554555300463619416.jpg

63008185008156179447.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, w związku z tym ze dzisiaj cześć z nas musiała byc w pracy, cześć miała obowiązki rodzicielskie a inni jeszcze inne obowiązki domowe i przez co nie mogli uczestniczyć w dzisiejszych przejazdzkach Grupy Zachodniopomorskiej, wiec proponuje alternatywne spotkanie i wspólna ok 2-godzinna przejażdżkę w niedziele. Spotkanie o godz. 10.45 na parkingu przy Głębokim i o godz. 11.00 start na wycieczkę.

Mam dwie propozycje: NRD lub Trzebiez... Zdecydujemy gdy sie spotkamy... Mariusz, na wszelki wypadek opracuj jakaś malowniczą trasę po "swoich" terenach... ;-)

Zapraszam wszystkich chętnych.

Odnośnik do komentarza

Pisząc o "moich" okolicach myślałem o miejscu w które się dopiero w niedalekiej przyszłości przeprowadzę, tyle że 2h nam na taką wycieczkę nie wystarczą, ale jestem pewny, iż jeszcze w tym roku uda mi się Was tam zaciąganać. Wobec tego jutro mogę pokazać Wam tereny w pobliżu mojego obecnego zamieszkania, ale po niemieckiej stronie. Pojedziemy z Głębokiego przez Dobrą i

Lubieszyn.

Odnośnik do komentarza

... proponuje alternatywne spotkanie i wspólna ok 2-godzinna przejażdżkę w niedziele. Spotkanie o godz. 10.45 na parkingu przy Głębokim i o godz. 11.00 start na wycieczkę.

Mam dwie propozycje: NRD lub Trzebiez... Zdecydujemy gdy sie spotkamy...

Qurcze ... a nie możecie wybrać się na drigą stronę Odry?

...

Zastanowię się jeszcze ... może, może, może dołączę ...

- - - -

-- -- -- --

--- --- --- ---

---- ---- ---- ----

----- ----- ----- -----

---- ---- ---- ----

--- --- --- ---

-- -- -- --

- - - -

Niedziela 05.10.2014, godz. 9.00

No i jak chłopaki? ... kto się zapowiada na przybycie? ... w ogóle będzie jakaś frekwencja? ...

Urbi ... dlaczego nie ma listy? ... bez listy ani rusz ... :)

Odnośnik do komentarza

Ja jednak będę :)

Super! No to mamy naszego najlepszego przewodnika. :-)

Jak dla mnie to już niestety za późno ... szkoda ...

Wyruszę zatem na przejażdżkę sam z sobą ... Lone Rider ...

Jeżeli zdecydujecie jednak wybrać się w moim kierunku ... dzwońcie ... :phone1:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Właśnie wróciliśmy pod dwugodzinnej przejażdżce po NRD, pod przewodnictwem ArtCho. Jak zwykle było Swietnie! Artur i Mariusz bardzo dziekuje za miło i przyjemnie spędzone 2 godziny w "siodle". ;-)

Do następnego razu.

Odnośnik do komentarza

qubel chyba nie dajesz nam na 125 do zrozumienia ze nudziles sie z nami bo jezdzimy za walno;-) My z Roggero tez zrobilismy rundke przez NRDowo, ale trzeba przyznac ze tempo mielismy na pewno mniejsze niz wy Koledzy;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...