Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PAŹDZIERNIK w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Pogoda taka, że ja do roboty dziś też Burkiem pojechałem... Tyle że o 6,00 rano było sześć stopni i na promie nad kominiarką się zastanawiałem :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    39

  • ArtCho

    35

  • Elvis

    27

  • grota10

    25

Top użytkownicy w tym temacie

A jakie to żwawe tempo? 125 by się utrzymał?

Ty jesteś wariat skuterowy to i na 50-ce byś na dogonił :)

qubel chyba nie dajesz nam na 125 do zrozumienia ze nudziles sie z nami bo jezdzimy za walno;-) My z Roggero tez zrobilismy rundke przez NRDowo, ale trzeba przyznac ze tempo mielismy na pewno mniejsze niz wy Koledzy;-)

Nidy w życiu nie śmiałbym nawet tak pomysleć. Wycieczka byłaby jeszcze fajniejsza gdybyście pojechali z nami :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też bardzo dziękuję. Szczególnie podobało mi się żwawe tempo i niemieckie winkle :)

Właśnie wróciliśmy pod dwugodzinnej przejażdżce po NRD, pod przewodnictwem ArtCho. Jak zwykle było Swietnie! Artur i Mariusz bardzo dziekuje za miło i przyjemnie spędzone 2 godziny w "siodle". ;-)

Do następnego razu.

Panowie, ja też dziękuję. Jak zwykle mogłoby być trochę więcej czasu. Ale i tak fajnie było. Taki skok wkoło komina, ktory latem można zrobic pod wieczór (kiedy jeszcze o 20.00 jest jasno).

A jakie to żwawe tempo? 125 by się utrzymał?

KriSSo, tempo zgodnie z polskimi i niemieckimi przepisami ? Za miastem 90 (100), przez wioski 50. Reszta zgodnie ze znakami. To tempo i winkielki, to fajne kilka kilometrów przez las z ograniczeńiem do 80. I u Niemców jest tak, że jak dozwolone jest 80, to szybciej byłoby nawet nierozsądne - dość łatwo wylecieć poza winkielek. Jak jest 100, to zakręt taki, że nie ma sensu zwalniać. Ot tak se zorganizowali ruch drogowy.

Te winkielki są o tyle fajne, że droga jest równa, powierzchnia odpowiednio wyprofilowana, a w zakręt wchdzić najlepiej na przeciwskręcie i trochę położyć moto. Niektóre z winkielkow są takie, że trzeba ten przeciwskręt jeszcze trochę docisnąć, bo inaczej wylecisz. A przy tempie 80 km/h to robi wrażenie ?.

PS

Elvis, sorki - mi się wyklarował ten wolny moment dopiero ok. 10. Jeszcze o 9.00 byłem przekonany, że o 10 będę jeździł na rowerze. A tu się przesunęło i na ? wyszedłem dopiero koło drugiej...

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiejszą wycieczk solo do Polic przypłaciłem mandacikiem 200 i 6 pkt. I tak dość ulgowo bo było 80 na 40stce,

a na koniec miły Pan Policjant z zaciekawieniem zapytał: a ile to wyciąga? :)

Odnośnik do komentarza

Moja dzisiejsza polatanka skutem objęła trzy powiaty: stargardzki, choszczeński i pyrzycki ...

Wszystko ładnie i pięknie tylko najgorsze że samotnie ...

Pogoda dopisała a zachody słońca zajefajne ...

01.jpg

02.jpg

03.jpg

Panowie ...

Po raz kolejny rzucam temat ...

Pomyślmy coś o wspólnej, weekendowej polatance na zakończenie sezonu 2014 ... pomyślmy ... myślenie nie boli ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Halo, mierzejacy! Jak tam było? Już myślałem, że Was tam nie było, ale na prawie 300 zdjęć znalazłem Was na 4 ostatnich... Chociaż Wiecha nie udało się namierzyć...

https://lh5.googleusercontent.com/-YAIHxyHGtfk/VDGCtXjI8QI/AAAAAAAAHzI/4wAhJu9SB10/s2048-d/DSC_0153.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-4fcq2fJ2seU/VDGCvVzjueI/AAAAAAAAHzQ/nU2JC0KfeZ0/s2048-d/DSC_0154.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-ls5tcP9cCTw/VDGC07lSoaI/AAAAAAAAHzo/CzYj-3Dd_Nc/s2048-d/DSC_0157.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-tw7Doa_hjjg/VDGC2rv_SaI/AAAAAAAAHzw/_KQKt2H8aG4/s2048-d/DSC_0158.jpg

PS

Rzelu, wyrazy współczucia...

(...)

Panowie ...

Po raz kolejny rzucam temat ...

Pomyślmy coś o wspólnej, weekendowej polatance na zakończenie sezonu 2014 ... pomyślmy ... myślenie nie boli ... :)

Na przyszłą sobotę zapowiadają słonecznie i ciepło. Jeśli się tak utrzyma, to proponuję kilkugodzinną wycieczkę (powiedzmy od 10 do 16). Myślenie nie boli - pomyślmy o trasie (nie DOKĄD, ale KTÓRĘDY). Myślę, że w czwartek będziemy mogli podjąć decyzję: będzie bliżej soboty, a więc i prognozy bardziej pewne.

Mnie znacie - ja bym pojechał gdzieś do NRD, z krótką wizytacją ciekawych miejsc po drodze ? Tak na teraz przychodzi mi do głowy Neubrandenburg i okoliczne pojezierze. Ale jestem otwarty na każdą fajną propozycję (wiem, dla jednego fajna jest autostrada i szalony pęd, a dla drugiego morze i plaża).

Odnośnik do komentarza

Na przyszłą sobotę zapowiadają słonecznie i ciepło. Jeśli się tak utrzyma, to proponuję kilkugodzinną wycieczkę ...

O, oooo ... podoba mi się ... zapisuję się na wycieczkę i już rezerwuję sobie czas wolny na sobotę ...

Oby tylko pogoda dopisała ... :)

pracuję nad tym, abyś w następnym roku miał towarzystwo w Stargardzie

Cieszę się że nad tym pracujesz ... mam tylko nadzieję że Twoja moc sprawcza jest duża ...:)

Odnośnik do komentarza

Halo, mierzejacy! Jak tam było? Już myślałem, że Was tam nie było, ale na prawie 300 zdjęć znalazłem Was na 4 ostatnich... Chociaż Wiecha nie udało się namierzyć...

jestem jestem :)

właśnie wróciliśmy, było super :) i piękna pogoda dopisała. jestem na zdjęciach w prawie każdym albumie - jak patrzyłeś? :) cały czas byłem w barwach Zachodniopomorskiej Grupy, Olka też

https://plus.google.com/photos/101821603336079205270/albums/6066780113131872577

Odnośnik do komentarza

O, oooo ... podoba mi się ... zapisuję się na wycieczkę i już rezerwuję sobie czas wolny na sobotę ...

Oby tylko pogoda dopisała ... :)

Cieszę się że nad tym pracujesz ... mam tylko nadzieję że Twoja moc sprawcza jest duża ... :)

jeszcze nie ma skutera, ale pracuję nad nim

Odnośnik do komentarza

SUPER koledzy mogę wam tylko pozazdrościć, ale Dziadek dla wnuczek jest nieodzowny w rodzinnym spotkaniu, ale przyszłą sobotę rezerwuję dla siebie i kulanko w waszym towarzystwie.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na przyszłą sobotę zapowiadają słonecznie i ciepło. Jeśli się tak utrzyma, to proponuję kilkugodzinną wycieczkę (powiedzmy od 10 do 16). Myślenie nie boli - pomyślmy o trasie (nie DOKĄD, ale KTÓRĘDY). Myślę, że w czwartek będziemy mogli podjąć decyzję: będzie bliżej soboty, a więc i prognozy bardziej pewne.

Mnie znacie - ja bym pojechał gdzieś do NRD, z krótką wizytacją ciekawych miejsc po drodze ? Tak na teraz przychodzi mi do głowy Neubrandenburg i okoliczne pojezierze. Ale jestem otwarty na każdą fajną propozycję (wiem, dla jednego fajna jest autostrada i szalony pęd, a dla drugiego morze i plaża).

Artur, 6-cio godzinna przejażdżka zakrawa już prawie na miniwyprawę...

Może warto ją zaplanować jako miniwyprawę na zakończenie sezonu...?!?

A jakie to żwawe tempo? 125 by się utrzymał?

KriSSo, tak jak wcześniej napisali Artur i Mariusz, spokojnie byś utrzymał nasze tempo... Co więcej, dopóki się nie przejedziesz na przejażdżkę pod przewodnictwem ArtCho, dopóty nie będziesz wiedział... ;-) Nie wspomnę o pozostałych walorach i doznaniach jazdy z Arturem...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Artur, 6-cio godzinna przejażdżka zakrawa już prawie na miniwyprawę...

Może warto ją zaplanować jako miniwyprawę na zakończenie sezonu...?!?

Nie planujcie pliz nic " specjalnego" na najblizszy weekend poniewaz niestety nie bedzie mnie w Sz-nie... :( i nie wybacze sobie, ze nie bede uczesniczyl w tej mega wyprawie, może tak jak napisał Urbi zaplanujemy ten dłuzszy wyjazd jako wyprawę na zakończenie sezonu?

Odnośnik do komentarza

qubel

sobota jest OK, tymbardziej, że zapowiada się ładna pogoda ... a Ty w innym poście napisałeś: "cały przyszly tydzień jestem w rozjazdach poza granicami RP...." ... najbliższa wiec sobota to nie jest przecież przyszły tydzień ...

Odnośnik do komentarza

qubel

sobota jest OK, tymbardziej, że zapowiada się ładna pogoda ... a Ty w innym poście napisałeś: "cały przyszly tydzień jestem w rozjazdach poza granicami RP...." ... najbliższa wiec sobota to nie jest przecież przyszły tydzień ...

Elvis

Nie bedzie mnie przez tydzień zaczynając od najbliższego weekendu, czyli od 11/10 do 17/10.....

Odnośnik do komentarza

a344147f357ca95c718b741237f4ce66.jpg

Artur ... podoba mi pomysł na wyjazd w tamte strony ...

Nie bedzie mnie przez tydzień zaczynając od najbliższego weekendu, czyli od 11/10 do 17/10.....

Rozumiem, rozumiem ... mi też nie zawsze pasuje ... a w sumie to zawsze tak jest że komuś coś nie pasuje ...

Urbi ...

Nie kombinuj z mini-wyprawą bo przekombinujesz ...

Rób listę chętnych i będzie OK ...

A poniżej fotek kilka z wypadu na skucie w dzisiejsze, jakże piękne popołudnie ...

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czwartek się powoli zbliża.

Cokolwiek planujecie....zaplanujcie w ten dzień choć krótkie odwiedziny u mnie. :wink32:

Przyda się wsparcie :robot: szanownych kolegów .

Zróbmy długie odwiedziny.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czwartek się powoli zbliża.

Cokolwiek planujecie....zaplanujcie w ten dzień choć krótkie odwiedziny u mnie. :wink32:

Przyda się wsparcie :robot: szanownych kolegów .

Arek, oczywiście z przyjemnością Cię odwiedzimy i wesprzemy...

W takim razie do zobaczenia w czwartek... a potem w piątek... ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ja dziś na 2oo odwiedziłem Szczecin, nawet Burgmaniak mnie powitał telefonicznie, bo gdzieś mnie przy KFC wyłowił z tłumu... Niestety krótko zawitałem, bo tylko z żoną do lekarza i z powrotem do domu bo na noc do pracy, a i przed deszczem prawie zdążyłem :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czwartek się powoli zbliża.

Cokolwiek planujecie....zaplanujcie w ten dzień choć krótkie odwiedziny u mnie. :wink32:

Przyda się wsparcie :robot: szanownych kolegów .

Znaczy się trzeba przygotować argumenty że zakup nowego skutera jest niezbędnym elementem procesu rekonwalescencji...

Zróbmy długie odwiedziny.

Tak, tak i tak! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...