Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda Integra NC 750d RC71 po upgrade MY2014 i kolejnym RC89 MY2016-18


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

No to ciekawe jaka bedzie cena... Ech, nie ma dwoch kol z przodu, ani napedu bezstopniowego, ech...

Dobra, zarcik byl ;) A wiadomo kiedy cena bedzie znana?

Nuovo-Honda-Integra_horizontal_lancio_sezione_grande_doppio.jpg

I pytanie, ktore tylko chyba Jerry_R moze zadac - czy motokoc aktualnego modelu bedzie pasowal do modelu 2016??

Wszystko wskazuje na to, ze tak.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Qwaki... przeczytałeś newsa od nas na stronie głównej! woohookickyourfeetup.gif

Cena jeszcze nie potwierdzona pbgrin3.gif

Właśnie, że nie! Od rana miałem maila tylko po lekarzach tułam się po wypadku i dopiero wieczorem miałem czas na ctrl c ctrl v

Honda wysyła jednocześnie do dziennikarzy i do dilerków kochanych :)

Odnośnik do komentarza

Romano77, Robsson,

macie teraz obok siebie dwie Integry: z deflektorem nog oraz bez. Mozecie napisac jakie odczuwacie zmiany przy jezdzie obiema Integrami?

Najbardziej odczuwalne w jeans'ach i krotszych butach? Czy nie tylko?

Pls zrobcie porownanie. Na jaka czesc nog ten deflektor wplywa najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Wrzucone do sieci zdjęcia nie wiele dają. Trzeba chwilę poczekać na ogólny wygląd, choć nie ukrywam że tłumik jak dla mnie wygląda bardzo OK, dodatkowo światełko ledowe też może być ok, chociaż po cichu miałem nadzieję że może będzie bliższe do CTX-a. Pożyjemy zobaczymy.

Cena wg mnie jest rzeczą względną, ten motoro/skuter nie każdemu pasuje, nie jest obiektem westchnień jak inne konkurencyjne skutery.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie miałem jeszcze okazji testować swoich pań pod tym kątem. Sprawdzaliśmy szyby - akcesoryjna kontra oryginał.

Na chłodniejsze dni zdecydowanie akcesoryjna ( zastępuje handbary i nie ciągnie po barach)

Jak będzie okazja to na pewno z Romkiem przeprowadzimy testy :)

Odnośnik do komentarza

Wrzucone do sieci zdjęcia nie wiele dają. Trzeba chwilę poczekać na ogólny wygląd, choć nie ukrywam że tłumik jak dla mnie wygląda bardzo OK, dodatkowo światełko ledowe też może być ok, chociaż po cichu miałem nadzieję że może będzie bliższe do CTX-a. Pożyjemy zobaczymy.

Cena wg mnie jest rzeczą względną, ten motoro/skuter nie każdemu pasuje, nie jest obiektem westchnień jak inne konkurencyjne skutery.

Znalazłem coś takiego:

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, ze pojawia sie nowe tryby S1, S2, S3 - co powinno zmniejszyc duza roznice miedzy D, a S w drugiej generacji Integry.

Jak dla mnie - moglyby zostac 2 tryby, ale jako programowalne przez uzytkownika. Ja bym podniosl wymagane obroty dla zmiany biegu w D:

- minimalnie dla biegow 2 i 3

- troche wiecej na biegu 5

- najwiecej dla biegu 6

Pisze pod katem jazdy w miejskich korkach.

W takim razie nie ma jeszcze "rzeczywistych" zdjęć???

Oficjalna prezentacja dopiero w przyszlym tyg. we Wloszech.

Odnośnik do komentarza

Wrzucone do sieci zdjęcia nie wiele dają. Trzeba chwilę poczekać na ogólny wygląd, choć nie ukrywam że tłumik jak dla mnie wygląda bardzo OK, dodatkowo światełko ledowe też może być ok, chociaż po cichu miałem nadzieję że może będzie bliższe do CTX-a. Pożyjemy zobaczymy.

Cena wg mnie jest rzeczą względną, ten motoro/skuter nie każdemu pasuje, nie jest obiektem westchnień jak inne konkurencyjne skutery.

Wątpię aby w Integrze zmienili tłumik, a'la NC'ek. Przynajmniej nigdzie o tym nie piszą.

Ledy w lampach (pozbycie się tej czerwonej bulwy z tyłu), dodatkowe tryby "S" i lekko zmodyfikowane zawieszenia przednie to wspólne dla całej serii zmiany. NC'ek dodatkowo dostał zmieniony tłumik i nowe panele boczne.

Fajnie by było aby lekko przekonstruowywali czachę Integry, bo wygląda "ociężale", a widok od przodu jest zdecydowanie "tępy". IMHO rzecz jasna :wink1:

Można to trochę poprawić malowaniem - np. HRC, ale u nas, przynajmniej na razie, ta wersja pozostaje niedostępna :kwasny:

Wszystko wyjaśni się już niebawem - targi EICMA zaczynają się 17-go listopada :)

____________________________

A jednak zmienili :)

image_zpsctfr53ay.jpeg

Odnośnik do komentarza

Jacek, widzialem Twoja Integre jak byla myta, nawet poklepalem po zadku :)

PS:

kolega z forum oddal AN400 na przeglad z tym przebiegiem w Suzuki Piaseczno, zaplacil niecale 2k.

Wydaje mi sie, ze serwisowanie NC jest tansze niz typowych maxiskuterow, chodzi o oficjalne ceny autoryzowanych serwisow, biorac calkowite koszty tych 24kkm. A moze sie myle...

Odnośnik do komentarza

Poszukuję torby na przekrok do Integry. Czy ktoś mógłby mi podać jakieś namiary, lub zasugerować gdzie mógłbym takową znaleźć? Będę wdzięczny za każdą pomoc. Pozdr.J.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kolega Romano77, rozglądał się do swojej Integry, za SHAD'em SC20. Może warto sprawdzić tę torbę.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś może mi podpowiedzieć, czy w silniku i napędzie między tymi modelami są jakieś większe różnice?

Jestem zdecydowany na Honda Integra NC 700 lub Honda NC 700 z DCT.

Na razie chciałem ustalić co będzie dla mnie bardziej odpowiednie.

Burgman 650 prawie sprzedany, a może i nie ale zaczynam się rozglądać.

Plany były Tmax, Integra lub supermoto. Budżet 20. rocznik minimum 2008.

Z tras to raczej na burgmanię i powrót.

jeżdżę głownie 10km do roboty i czasami wkoło komina 100-200km.

Nie ma potrzeby zakładania kolejnego tematu, w tym wątku są informacje na temat Integry. Administracja

Odnośnik do komentarza

Te dwa co wymieniłeś mają identyczne silniki i skrzynie więc nie bardzo qmam o co Ci w pytaniu chodzi? Opisy techniczne znajdziesz w necie, zdjęcia też.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z tras to raczej na burgmanię i powrót.

jeżdżę głownie 10km do roboty i czasami wkoło komina 100-200km.

Cześć Nikuś

Sorki, ale każdemu kto ma takie zapotrzebowanie, to na naszym forum raczej doradzą zakup czegoś w rozmiarze 200-300 ccm. Nie potrzebna Ci Integra ani T-max. Chyba, że dla samej satysfakcji posiadania.

A propos Inregry: wymiana łańcuch, zębatki (jedna oryginał, jedna zamiennik) + robocizna w MCS = 1100 PLN.

Odnośnik do komentarza

Burek sprzedany, jutro prawdopodobnie będzie Integra ale witam się już dzisiaj :)

Po co mi Integra.... Skuter był z konieczności - zerwane wiązadło kolana.

Jestem raczej motocyklowy, więc 3 lata po zaleczeniu kontuzji Integra będzie dla mnie kompromisem :)

Odnośnik do komentarza

Będzie Pan zadowolony. ..

Już jestem :) przede wszystkim ze zmiany :). Póki mogę to zmieniam i prawdopodobnie za rok góra 2 będę sprzedawał ;) ale póki co chętnie z wami popiszę, wypiję i pogadam, jak się nadarzy okazja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...