Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda Integra NC 750d RC71 po upgrade MY2014 i kolejnym RC89 MY2016-18


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jak integra prowadzi się przy wyższych prędkościach powiedzmy 140-150?

Moim zdaniem ,genialnie :) 

Nie wpada w wibracje?

Nie

Nie ma tendencji do myszkowania po drodze?

Absolutnie

Odnośnik do komentarza

Również mogę potwierdzić że prowadzenie integry jest wzorowe. Nie ma znaczenia prędkość jak również to czy jest założony kufer. Ja w swojej Hondzie posiadam też deflektor i osłony na dłonie i te dodatki nie powodują żadnych zakłóceń w prowadzeniu. 

 

Odnośnik do komentarza

Kanapa już obszyta. Rozglądam się za aluminiowymi wypelnieniami dywaników podestow do Integry. Czy gdzieś takie coś występuje? Tutaj jest BMW ale do Integry też chyba coś ktoś wytworzył.... 

 

Screenshot_20181108-235336_crop_352x154.png

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Integra od MY2016 posiada alu wstawki .Zeby założyć musisz również wymienić gumy podstopnicy na te z.modelu 2016

Odnośnik do komentarza

Witam czy od 2014r w 750 integra są już na wyświetlaczu rożne informacje o zużyciu paliwa?

W jaki sposób można uzyskać kombinacją przycisków informacje o paliwie na wyświetlaczu?

Np jeśli włożę kluczyk do stacyjki po przekręceniu wyświetlają sie rożne informacje  na wyświetlaczu, jeżeli nie wyświetlają sie informacje o paliwie: zużyciu,  średnie spalania itp. to znaczy ze ich nie ma w danym egzemplarzu?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Od 2014 są informacje o zużyciu paliwa .....choć jakiś czas temu widziałem.na olx ogłoszenie na sprzedaz Integry z 2015 roku która.miala licznik przedliftowy z 2012 ....

Odnośnik do komentarza

A jak można odróżnić taki licznik?

W Twojej 750 po przekręceniu kluczyka widoczne sa funkcje o zużyciu paliwa?

W modelu 2015 licznik z rocznika 2012 świadczy o podmianie licznika np: ukrycie przebiegu czy też takie wersje wyposażenia sie zdarzały.

Czy możesz podesłać link na którym widziałeś taką integrę?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W polifcie zegarek jest na dole , w przedlifcie do góry. 

Po przekreceniu kluczyka wybierasz przyciskiem opcje które mają być wyświetlane m in zużycie paliwa chwilowe ,średnie itd

Licznik w tej Integrze Napewno był podmieniany jak i elementy kokpitu co było widoczne na foto.Nie mogę znaleźć ogłoszenia ,była wystawiona chyba za 18900....

Odnośnik do komentarza
Dnia 2.03.2015 o 00:10, Jerry_R napisał:

 

PS:

Deflektory na nogi wg opisu wplywaja nie tylko na nogi kierownika, ale rowniez pasazera.

Ktos jeszcze probowal moze???

Leg Deflector 08R70-MJL-D70

A set of left and right polyurethane deflectors that fit to the upper fairing and extend the amount of wind protection around the legs for both rider and pillion.

Te deflektory to bym przytulił ale gdzie je znaleźć? 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 26.01.2019 o 14:12, benski napisał:

Deflektory zakupione w ASO. Sakwy zakupione w kraju dalekim

Jakieś foteczki nowych nabytków ??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Leo60 montował w integrze takie grzane manetki ....

https://www.nc700shop.com/en/hand-guards-muffs/279-tecnoglobe-gold-grip-heater-kit.html

wyglądają jak oryginalne , mają włącznik przy lewej manetce ....od oryginalnych HONDA odróżnia je to ,że nie wyświetla się stopień podgrzewania na wyświetlaczu , tylko przy włączniku zmieniają się kolory ,jesli dobrze pamiętam ....

Odnośnik do komentarza

Po sprzedaży swojego burka przymierzam się do zakupu. Wybór padł na burgmana 650 ,ale nie wiadomo czy importer będzie go miał w ofercie . Drugi wybór to Integra. Mam pytanie do właścicieli Integry co to jest dodane nad lewymi przyciskami kierownicy. Na filmie w kolorze popielatym jet do uchwycenia w 40s.Jeśli dobrze odczytałem to wydaje mi się że jest to znaczek tempomatu a może to jest kontrola trakcji . Drugie pytanie czy Integry miały w opcji doposażenie w tempomat .

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Godzinę temu, ik26 napisał:

Mam pytanie do właścicieli Integry co to jest dodane nad lewymi przyciskami kierownicy

System HSTC z 3 poziomowym korektorem momentu obrotowego :G: 

Godzinę temu, ik26 napisał:

Drugie pytanie czy Integry miały w opcji doposażenie w tempomat?

Nie 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, ik26 napisał:

Jeśli dobrze odczytałem to wydaje mi (......)  a może to jest kontrola trakcji 

Od roku modelowego 2018 jest w standardzie.

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź. Wydawało mi się że to jest coś nowego. W innych rocznikach tęgo dodatku nie zauważyłem. Jeszcze mam pytanie odnośnie pozycji ,wygody za kierownicą. Czy można ją porównać do burgmana. Burgmanem jeździłem i był mega wygodny i komfortowy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
1 godzinę temu, ik26 napisał:

Czy można ją porównać do burgmana.

No nie można, dlatego zmieniłem Integrę na Burgmana. 

 

1 godzinę temu, ik26 napisał:

Burgmanem jeździłem i był mega wygodny i komfortowy.

A więc przy tym wyborze pozostań.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja zmieniłem Integrę w skuter. Patrz w tym wątku strony gdzieś 18-19, 22. Podniosłem (przesunąłem do tyłu) kierownicę, przerobiłem siodło. 

8jVw9VHUfivd8eHUeQ0uNGNYxPaTHd9gzKdNxbgW

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...