Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ubezpieczenie skutera


koyac

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Kolego Kamil a jaki przebieg - wartość ? I u jakiego ubezpieczyciela ?

Nie robili wstrętów z AC przy tym roczniku ? To już 11 lat ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kolego Kamil a jaki przebieg - wartość ? I u jakiego ubezpieczyciela ?

Nie robili wstrętów z AC przy tym roczniku ? To już 11 lat ?

Artur - tylko 9 lat, a to chyba robi różnicę:)

Też bym chciał taką stawkę za swoją Hondę.

Odnośnik do komentarza

Burgman 650 max zniżki OC 224 zł w PZU z ochroną zniżek +dodatkowo 107 zł holowanie 0-150 km w Polsce. Koszt asistance a na Polskę i Europę do 1000 km od (w tym holowania na 150 km do serwisu ) 188 zł. dane z 12,04,2016. Rejon Piaseczno koło Warszawy

Odnośnik do komentarza

A ja przeniosłem się z PZU do WARTY. OC + WMA (WARTA MOTO ASISSTANCE) - 250,00 zł - dwie raty : 126,00 zł i 124,00 zł.

WMA - ZŁOTY - holowanie i w razie wypadku i w razie awarii do 200 km + próba usprawnienia pojazdu.

Ale UWAGA: holowanie w razie awarii tylko w odległości ponad 25 km od miejsca zamieszkania - tak więc zanim zaczne pchać muszę się dobrze zastanowić w którą stronę :)

Nie koniecznie lepiej bedzie w kierunku domu :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur - tylko 9 lat, a to chyba robi różnicę :)

Też bym chciał taką stawkę za swoją Hondę.

No tak nie dość że stary to jeszcze ślepy jestem i liczyć do dziesięciu nie umiem :frusty::msn-cry:

Też bym chciał taka stawkę :confused:

Odnośnik do komentarza

A ja przeniosłem się z PZU do WARTY. OC + WMA (WARTA MOTO ASISSTANCE) - 250,00 zł - dwie raty : 126,00 zł i 124,00 zł.

WMA - ZŁOTY - holowanie i w razie wypadku i w razie awarii do 200 km + próba usprawnienia pojazdu.

Ale UWAGA: holowanie w razie awarii tylko w odległości ponad 25 km od miejsca zamieszkania - tak więc zanim zaczne pchać muszę się dobrze zastanowić w którą stronę :)

Nie koniecznie lepiej bedzie w kierunku domu :)

Własnie zapłaciłem to samo jak Ty

Warta OC 130 zł jednorazowo

WMA 78 zł

Lepszej oferty bez AC nie mają

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zapłaciłem jednorazowo OC+NW+WMA 135 zł (max zniżki, Warta), przyszła jakiś czas temu oferta pocztą, więc podjechałem do "swojego" agenta z zapytaniem o alternatywne/tańsze ubezpieczenie- "Nie będzie taniej niż to z Warty".....

Odnośnik do komentarza

Dziś coś w raporcie turbo straszyli że poszły ubezpieczenia w górę i tak jak rok temu ktoś płacił za 125ccm ~50zł w tym roku zapłaci 150zł :mad2:

Odnośnik do komentarza

W przyszłym tygodniu czeka mnie wykupienie OC. Skuter jeszcze nie jest zarejestrowany w kraju, ale powoli zaczynam się rozglądać za polisa. Kto kupował OC ostatnim czasie na 125? Czy faktycznie ubezpieczenie jest wyższe niż rok temu?

Ktoś jest zorientowany w temacie AC? Mój Burgman jest z końcówki 2008 roku i chętnie bym wykupił AC, ale nie wiem, czy nie jest za stary.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

PZU - OC komfort,czyli pomoc "w Drodze"-Polska,ochrona zniżek,zielona karta -120 debilarów polskich. :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Tylko każde województwo ma inaczej, ja mam za 125 130 PLN pakiet komfort.

PZU - OC komfort,czyli pomoc "w Drodze"-Polska,ochrona zniżek,zielona karta -120 debilarów polskich. :msn-wink:

Tylko co ja się dowiedziałem to ta pomoc jest w przypadku wypadku drogowego a nie na przykład jak motocykl nawali albo złapię gumę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zniżka 60%. Co do pomocy w drodze-nie wiem,ale się dowiem. :msn-wink: Bez ochrony zniżek,za OC komfort zapłaciłbym 110 db.pl. Widać że inne województwa mają 'swoje prawa' :confused:

Odnośnik do komentarza

Panowie podstawą stawki OC jest pojemność silnika, nie porównujcie 125 cm i 400 cm bo zawsze wyjdzie spora różnica.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Lucek, z tego co wiem w PZU OC >motocykl< ma jedną stawkę.

Różnice wynikają z regionu i posiadanych zniżek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...