Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorskie spontany


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Jazda próbna , owszem była, ale tylko po hali. Znów spotkałem się z takim efektem, jakby skuter chciał skręcać w prawo lub lewo.

Tak samo miałem w Gladiusie w czasie nauki jazdy i taki sam efekt, ktoś kiedyś opisywał w czasie jazdy próbnej przed zakupem.

Ale pukanie ustało. Uffff.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem jeden z tych czterech I bardzo się cieszę że w końcu już się zaczyna . Zadziwia mnie STATOR że zawsze wszystko przedłużał i podtrzymywał tradycje a dzisiaj coś jakby zaspany :-)

Odnośnik do komentarza

Przedłużam, bo rozebrałem reflektor i nie mam pomysłu, jak podłączyć go mechanicznie z napędem. Sklejenie go oznaczałoby zarzucenie projektu, a tego bym nie chciał.

Owszem, mógłbym wszystko pospawać i pokleić, ale chodzi mi o w miarę bezinwazyjne przeróbki - przerobić, ale nie zniszczyć.

Kilka pomysłów mam, ale cała praca polega na przymiarkach, wyjmowaniu i wkładaniu obudowy reflektora i wybraniu najlepszej opcji.

Okazuje się, że zrobienie ruchomego odbłyśnika reflektora, nie jest tak łatwe, jakby mogło się wydawać.

Wczoraj byłem prywatnie w pracy i przez 6 , (słownie sześć) godzin robiłem próby i przymiarki. I wciąż pojawiają się nowe wersje i nowe problemy. A nie mam w pracy kumpla, który byłby zaawansowanym "rzeźbiarzem".

To chyba jeszcze potrwa. Nie mogę spać przez ten reflektor.

Potrzebuję przebłysku swojej inteligencji i znalezienie punktu G.

Odnośnik do komentarza

Sory, że tak późno. Nie mogłem wcześniej się odezwać. Załączę foty.

Jak połączyyć to z tym68bbdc9b3303cd4c31fc8f0a8e855cb9.jpg

Gdy miejsca nie wiele, a obostrze:ń dużo.

1ff8bd839153c823adb23a831bc70651.jpg97eb8ff91613eeb4a8011e29afdcfb4d.jpg

Odnośnik do komentarza

Jestem wściekły i załamany za razem, że w ogóle wpadł mi do głowy taki pomysł. Pomoc w skonstruowaniu mechanizmu zaoferował mi Motas, ale wracam z pracy o 21-szej i ni jak nie mam możliwości pogrzebania sobie przy maszynie. Korzystam z okazji, że mam rozklejony reflektor i jak tylko moge, przeprowadzam kolejne próby działania. Muse to dokończyć.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Motasku nasz za wsparcie. Rano startuję do roboty o 6-tej, wracam po 21-szej. Na razie daję radę.

Właśnie wróciłem dziś z prywatnego pobytu w pracy. Z tarczą! Po kolejnych 8-miu godzinach, chyba się udało! chociaż bez spawania się nie obyło. Ale tylko dekielek do śrubki, więc do przeskoczenia. Napęd na razie działa.

Efekt przed końcowy.

Niezbędna regulacja, choć nie mam jeszcze na nią pomysłu.

[media=]http://youtu.be/QlGyb_wOtPU[/media]

Odnośnik do komentarza

No to tak żeby było że sezon już się zaczął .Dzisiaj o 12.00 Startuj z Kaziem na kulanko po dzielniach i rewirach. Kto Chętny ?

Odnośnik do komentarza

Cześć, wczoraj już Hondzię z garażu wyciągnąłem i pierwsza testowa jazda (inauguracja sezonu) zaliczona. Co prawda tylko po Grabówku, ale zaliczona :) Odpalił od pierwszego dotyku, trochę trzeba będzie tylko przód podpompować, no i oczywiście wymiana oleju,itp. :) Sezon uważam za otwarty :) :) :)

Odnośnik do komentarza

W sobotę polatałem chwilę Aprilią syna (jeszcze nic nie wie), ale na tym na razie koniec. Ma się jeszcze ochłodzić, więc T-Max nadal pod pierzyną :)

Odnośnik do komentarza

Nie chwaląc się to Ja z Nurim i Kaziem w tym sezonie to już nakulaliśmy sporo ponad 200 km :-) :-) :-)

Odnośnik do komentarza

Ja też byłem dziś na mieście, zrobić przedsezonową rozgrzewkę i test światełek. Wszystko OK, możemy startować!

Odnośnik do komentarza

ja tam tez chetnie bym polatal w niedziela,poznal ekipe w realu, :) "majke" kupilem na jesien i zaduzo na niej niepolatalem to cisnienie jest :)

dawac jakas godzine i mozna gdzies poleciec :)

Odnośnik do komentarza

No dobrze ☺. Żeby sie wątek nie rozmył proponuję 12 tam gdzie (prawie) zawsze ☺. Parking na Zaspie na k9ńcu alei Jana PawłaII , tam gdzie środowe sumy. Oczywiście jesli pogoda nie zrobi numeru. OK 10.30 jeszcze się sklikamy i potwierdzimy. Kto będzie? Widzialem deklaracje Statora i Madeja , ktoś jeszcze? Trasę ustalimy na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Miało być Westerplatte, ale zabłądziliśmy.....

Był Tczew, Malbork, Raczki Elbl. Elbląg i 7-ką do domciu.

Jutro kulanko po znakiem "?", bo urodzinki wnuczka....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...