Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorskie spontany


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie na tapecie wypad do Poznania przez Chojnice i Piłę. A Twoja trasa fajna, część zjeździłem, całą na pewno przerobię jeszcze w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Poprzednie moje dwa kółka to Jawa 350 na początku lat 90-tych, nigdy nie miałem ani nawet nie siedziałem na Majesty. Żona jeździ Downtown 125.

Odnośnik do komentarza

Piter223 - Noto jak najbezpieczniejszych winkli i drogi . Aby km spływały jak woda po gęsi i oczywiście samych przyjemności z jazdy . Cało wracaj

Odnośnik do komentarza
Poprzednie moje dwa kółka to Jawa 350 na początku lat 90-tych, nigdy nie miałem ani nawet nie siedziałem na Majesty. Żona jeździ Downtown 125.

To pewnie machaliśmy sobie wtedy na Jawach ;)

tap

Odnośnik do komentarza

Tomku !!! Olma nawet na spocie jeszcze nigdy nie był Z tego co wiem to kolega OLMA udziela się tylko na forum

Powiem szczerze: nie wiedziałem co to ten "spot" i aby nie wyjść na tumana odpowiedziałem nieco wymijająco, chociaż jak najbardziej zgodnie z prawdą. Dopiero kilka godzin później wpadłem na to, że "spot" to zapewne spotkanie środowe na Zaspie. Niestety faktycznie nie miałem do tej pory okazji spotkania się z Wami: środy z reguły mi zupełnie nie pasują, miałem podjechać wreszcie zeszłej środy i przedstawić się osobiście, ale krótko przed wyjściem z domu przewaliła się nad Baninem burza z krótką ale ostrą ulewą, co skutecznie zniechęciło mnie do opuszczenia domu.

To pewnie machaliśmy sobie wtedy na Jawach ;)

tap

Całkiem możliwe, niestety jeździłem nią tylko dwa lub trzy sezony i została mi skradziona: w latach 90-tych standard. Pamiętam doskonale męki ciągłego dłubania w niej: problemy z elektryką, problemy z gaźnikiem, koszmar regulacji aparatu zapłonowego - więcej dłubałem niż jeździłem, a przejechanie 300km bez awarii uważałem za niebywały sukces. W sklepie z częściami do Jawy w okolicach basenu Startu we Wrzeszczu (ciekawe czy jeszcze ten sklep istnieje?) miesiąc w miesiąc pół pensji zostawiałem. A teraz tankuję, od czasu do czasu pierdnę w oponki, co tysiąc kilometrów wymienię olej (GTS250 niestety tak wymaga: brak filtra oleju) i zero jakichkolwiek awarii!!! Bajka.Czasami nawiedzi mnie, że należy coś przy skuterze podłubać: postoję w garażu, pogapię się baranim wzrokiem, poskrobię po głowie, w końcu z braku innych pomysłów biorę szampon, karchera, myję go i gotowe - nie ma przy nim nic do gmerania, bezawaryjny sprzęt. I dobrze, bo obecnie chyba nie miałbym już tyle cierpliwości dla motocykla.

Odnośnik do komentarza

Olma - ja tylko napisałem że nie bywasz na naszych środowych spotkaniach . To co miałem na myśli nie jest nic złośliwego . Nie musisz bywać na spotach bo to nie jest nic przymusowego Ale miło będzie jak kiedyś zajedziesz i poznasz Naszą Grupę Pomorską Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Siemka, Panowie. Chciałem wysłać pozdrowienia z Radomia, ale pokazy były tak zajmujące, że nie miałem czasu wyciągnąć talbleta. Tak więc pozdrawiam z Warszawy. Juyro druga część pokazów, a potem dalej w drogę. Ku Bieszczadom! Oczywiście najwięcej szczegułów na FB, hehe...

Odnośnik do komentarza

Olma - ja tylko napisałem że nie bywasz na naszych środowych spotkaniach . To co miałem na myśli nie jest nic złośliwego . Nie musisz bywać na spotach bo to nie jest nic przymusowego Ale miło będzie jak kiedyś zajedziesz i poznasz Naszą Grupę Pomorską Pozdrawiam

Spokojnie, absolutnie nie odebrałem tego jako złośliwości i nie czuję się w żaden sposób urażony - musiałeś mnie źle zrozumieć. Może w tą środę uda mi się z Wami spotkać - córka wyjeżdża na kilka dni, muszę odstawić ją pod Biedronkę na Kowalach o 15:00 i jeśli nie będzie żadnej obsuwy powinienem zdążyć wpaść do domu, odstawić auto, dosiąść kucyka i na 18:00 zjechać na Zaspę.

Odnośnik do komentarza

Wojtuś !!!! Jak wrócisz to wszyscy czekają na ogólną prezentacje Twojego nowego nabytku na środowym spocie .Kazdy o niej opowiada jaka Ona cudna ? a większość nowej Jej nie widziała ??

Odnośnik do komentarza

Postaram się dzisiaj wpaść :)

Dzięki za spotkanko. Sory, że się oderwałem od peletonu, ale sprawa z Orange okazała się poważniejsza niż myślałem i musiałem do domu skanować umowy :/

Odnośnik do komentarza

Pozdrawiam kolegów z pomorza, chyba mijałem was dwa tygodnie temu (szary burger, biała kurtka i kask to ja:), tośmy sobie tylko pomachali z daleka, pędziłem ze swoją kobita pokazać jej molo w Sopocie przed zmrokiem.

Odnośnik do komentarza

Nie byliśmy na frytkach :D . Pociągnęliśmy wokół Wyspy Sobieszewskiej , potem trochę żuławskich winkli w okolicach Cedrów Wielkich . Mi było mało i jeszcze do Gdyni pognałem .:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Melduje uprzejmie, iż nasi bracia dotarli szczęśliwie di Swinoujscia. Obecnie w składzie Qszysiek, SlawoyAMD, Gosia Sławka, Ja, PawelNeos i IroMax siedzimy przy Bosmanie i opowiadamy starych karabinach :-) Jutro ruszamy na Niemcy. Pozdro dla Braci z Pomorskiego :-)

ac98b5cbe7fdd5e6f9a0e63d7375930d.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziś ostatnie tankowanie w świnoujskim Orlenie

b86377c4240f7f98d9c9b31ed79df605.jpg

I juz na niemieckiej ubanie chwila na pożegnanie i dzida dalej.

e9bd897a90e4cadfb5df5a88b902540d.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...