Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorskie spontany


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi było chociaż poczytać jak koledzy 3-miasto się umawiają na parkingu i robią długie kółeczka, a na licznikach przybywa kilometrów.

Ale robi się cieplej i dla dziadków pogoda będzie OK.

Dlatego mam zaszczyt zaprosić kolegów nie tylko z 3-masta, którzy mają ochotę odwiedzić Bytów, na Mszę Świętą która odbędzie się w sobotę w Bytowie tj. 18 kwietnia 2015r. o godzinie 12:00.

PO MSZY ODBĘDZIE SIĘ PIKNIK DLA UCZESTNIKÓW I PODZIWIAJĄCYCH NA DZIEDZIŃCU ZAMKU W BYTOWIE WRAZ Z KIEŁBASKAMI I GROCHÓWKĄ ZA DARMO DLA MOTOCYKLISTÓW. A DLA DOBREGO TRAWIENIA KONCERT ZESPOŁU SAQVA BLUES BAND.

Na zakończenie proponuję pojechać nad jezioro Jeleń na kawkę. I co wy na to może jeszcze jakieś prepozycie.

Do zobaczenia w Bytowie.

Pozdrawiam. S. K.

http://www.zloty-motocyklowe.pl/zlot-motocyklowy/poswiecenie-motocykli-bytow-2015.html

Odnośnik do komentarza

Cześć Stasiu!

Zmiłą chęcią odwiedziny Bytów. Nawet małżonka suszy mi głowę, że się w ogóle nie interesuje, kiedy święcenie Bytowskie będzie.

No to już teraz wiem. Zaklepujemy termin.

Do zobaczonka!

EDIT

Chciałem przypomnieć wszystkim wiernym, że dziś środa.

Zapraszam na sumę.

Odnośnik do komentarza

Kurczę :mad2: I znowu wychodzi taka imprezka w dniu kiedy pracuje .Stasiu bardzo przepraszam i żałuję ale po raz kolejny być nie mogę :frusty: :frusty: :frusty:

Odnośnik do komentarza

Nie mogłem wziąć udziału w sobotnim (11 kwietnia) objeździe skuterowym, ale 18.04. mam wolne i chętnie odwiedzę Stasia i jego Bytów.

Myślę że jak przed wyjazdem do Bytowa (ok.100 km.) spotkamy się ok. 9 - 9.15, to spokojnie dojedziemy przed godz. 11.30.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Słuchajcie jestem pełen podziwu dla statora i jego plecaczka, są niesamowici, wspaniali ludzie i pasjonaci jazdy motocyklem niezależnie od warunków atmosferycznych, mimo chłodu i przelotnych opadów przyjechali do Bytowa na poświęcenie motocykli. Wspólnie spędziliśmy kilka wspaniałych godzin, które na pewno będziemy z Krystyną miło i długo wspominać.

Ps. Szukaliśmy bez powodzenia w tłumie motocyklistów naszego kolegi Adasia adamndg ale chyba jak senior zrezygnował z wyprawy do Bytowa ze względu na pogodę.

Szkoda Pawełku, że wypadł Ci dzisiaj dyżur. Ale doskonale wiem, co to znaczy znam to z autopsji.

Pozdrawiam. K.S.

Odnośnik do komentarza

Stasiu -no niestety bardzo żałuję że być nie mogłem ze względu że pracowałem Pogoda też by mnie nie przestraszyła ponieważ wiem że jadę w regiony wspaniałego kolegi ?? i w takim gronie był bym w bardzdz cieplej atmosferze . Pozostasło mi czekać do następnego Man nadzieje szybkiego spotkania ?

Odnośnik do komentarza

Czołem :) No dzisiaj trochę nawinąłem na koła, jutro odstawiam Integrę na przegląd. W środę postaram się być na sumie. A co tu tak cicho? Pospaliście, czy rozjechaliście się gdzieś?

Odnośnik do komentarza

No wczoraj to i my z Nurim i Kaziem nawineliśmy jakieś pare kilosów 340 km od morza do morza Gdańsk - Ustka Mogłeś do Nas dołączyć a Ty tylko singlujesz tą hądzią

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...