Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorskie spontany


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

To może i ja się jeszcze załapię na przejażdżkę w styczniu? Nie wiecie na kiedy śnieg zapowiadają? Czy może w tym roku (z winy Tuska, oczywiście) śniegu w Europie nie będzie?

Odnośnik do komentarza

Super, czyli nie zmieniamy opon na zimowe i nie dołączamy pługa :P

Krótka wycieczka po Kaszubach - to brzmi bardzo zachęcająco i obiecująco, piszę się z radością. Na początku stycznia - 5-go wracamy z gór, więc można już coś planować.

Odnośnik do komentarza

Mnie już dzisiaj nosiło ale tzw. poczucie obowiązku wzięło górę. ... Raptorek cały czas w gotowości, pewnie w styczniu zakulamy :)

Odnośnik do komentarza

Mnie już dzisiaj nosiło ale tzw. poczucie obowiązku wzięło górę. ... Raptorek cały czas w gotowości, pewnie w styczniu zakulamy :)

Odnośnik do komentarza

Chyba już nie czas na jazdę Skuterem . Mimo że wygląda sucho to i tak sól jest rozsypana co spowoduje korozji na Naszych skuterach

Odnośnik do komentarza

Nóż mi się w kieszeni otworzył, jak wczoraj późnym wieczorem zobaczyłem solarki na drogach.. a już było tak pięknie, deszcz zmył resztki błota i soli z dróg i można by było wyjechać....

Odnośnik do komentarza

Ja Ci mogę naładować tyle ze mieszkam w Brzeźnie . Mam prostownik i ładuje sobie aku w piwnicy Jeśli trzeba pomocy dzwoń 600 393 334

W razie potrzeby podjadę

Odnośnik do komentarza

Dla przypomnienia Panowie :-) Powoli kończy się ta jusz męcząca Nas zima i prosze o powolne zakończenie też prac przy sprzętach Za niedługo ponowne spotkania co środowe :-) :-) :-)

Odnośnik do komentarza

Pawełku, takich informacji nie przegapiamy!

Ale wciąż kombinuję coś do skuterka i..... no właśnie, rozdeptałem sobie dekielek od śruby od przekładni. Nie masz czasem jakiegoś zbędnego do odsprzedania?4daa7ad544d58cd7b96f7c52f61a5525.jpg

Kierunki zrobione w 60-ciu %, podnoszenie kanapy - gotowe. podświetlenie bagażnika prawie.

Odnośnik do komentarza

A co się z nim stało? Pęknięty?

U mnie niestety przestój w pracach przy skuterze. Obowiązki w pracy nie pozostawiają czasu na przyjemności.

Ale na sumę dojadę! Mam w zapasie 50.

Odnośnik do komentarza

Brakowało kawałka, ale teraz jest już całkiem popękany. (Nie chcące nadepnięcie)

Podobnie jak Artur, jestem już tak blisko ukończenia zimowych prac, a tu w pracy tyle pracy.

Mam tylko nadzieje, że na inauguracyjną sumę zdążę perełkę poskładać.

Odnośnik do komentarza

Inauguracja to pewni jak zawsze .Jajcarnia w Sobowidzu i msza św z poświęcemiem maszyn przez ks. Maślaka .Chyba że szybciej zrobi się tak ciepło że nie usiedzimy w domu i wyszarpiemy sprzęty wcześniej z norek

Odnośnik do komentarza

Wczoraj we Wrzeszczu widziałem Burgmana K1 jak śmigał w kierunku Gdańska. Dziś kilka moto. Jak tak dalej pójdzie, to pierwsza Suma będzie w lutym :)

Odnośnik do komentarza

No to chyba się powoli wszystko rozkręca .Ja już chyba pujdę i zamontuje akumulator w skutrze i powoli wybudze go ze snu .To już chyba ten czas

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...