Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorskie spontany


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarliśmy do Gniezna. Na 7 km przed metą wpadliśmy pod chmurkę i nie źle nas zmoczyło.

Ale rurka przeczyszczona, pogoda dopisuje, miasto bardzo ładne.

Pozdrawiamy.u8yba2ub.jpgurypy9ym.jpg5y9eraja.jpg

No i zapomniałem:

Jutro atakujemy Poznanń i może Gorzów Wlkp.

Odnośnik do komentarza

Wojtuś -szerokiej drogi Wam życzę ale skoro tak się rozkręciłeś to może za 3 tygodnie w Bieszczady ze mną

pojedziecie? Zlocik godny polecenia

I co najważniejsze zostanie za,iczona pętla Bieszczacka :-) :-) :-)

Odnośnik do komentarza

Pawełku, nie podpuszczaj mnie.....

Poznań zdobyty, także Kórnik i pola Lednickie.

Wciąż mi mało.

EDIT:

dziś środa, a ja w pracy do oporu.....

dacie redę beze mnie?

Odnośnik do komentarza

Wojtuś mnie wczoraj w (środe) tez nie było

A z tymi Bieszczadami to wcale nie podpucha I jak byś miał ochotę na taki zlot w Bieszczadach to zapewniam Ciebie że nie będziesz żałował

Odnośnik do komentarza

Na początku września ruszam na podbój Białegostoku i okolic.

Brak zasobów czasowych i tych drugich czasowych, nie pozwoli mi chyba się wyrwać po za planem.

Jeśli tylko dociągniemy do przyszłego roku, to na pewno więcej uda się zaplanować.

A tak po za tematem, to muszę się "pochwalić", że wczoraj rano jadąc do pracy nieźle lunęło i w ten oto prosty sposób zalizyłem swoją pierwszą glebę na rogu Grunwaldzkiej i Do studzienki.

Kostaka boli, ale się zaleczy, natomiast maszyna trochę obdrapana.

Upadek był bolesny ze względów psychologicznych. Nie straszna mi przewrotka, ale że na oczach kierowców......

Jeden z nich wyskoczył z auta i pomógł mi postawić maszynę na koła. byłem tak przejety, że sam nie potrafiłem tego zrobić.

TYLKO NIE MÓWCIE TEGO MOJEJ MAŁŻONCE, bo już nigdy nie wypuści mnie na podwórko, pośmigać.

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze żeś cały a i Satelis ucierpiał tylko kosmetycznie . Ja dziś też w burzy i ulewie ale bez przygód . Walerii nie powiemy , spoko ;)

Odnośnik do komentarza

Oj oj oj Wojtuś wiem jak to boli i jakia to traułma Szczęscie że jesteś cały a kosmetyke się w zimowym czasie podciągnie -bynajmniej będzie jakiś kontakt ze skutrem Pozdrowienia i aby takich wiadomości jak naj mniej

Odnośnik do komentarza

Stator wdzię że szalejesz i omiatasz całą wielkopolskę - ładna pogoda to i fajne śmiganie. Co tam widzę że masz zakusy na resztę Polski - bezpiecznego śmigania dalej.

Odnośnik do komentarza

No bo ja sobie tak myślałem, że pojeżdżę troszkę, znudzi mi się i dam spokój. A tu niespodzianka. Jazda wciąga jak narkotyk. To nie takie łatwe odpuścić sobie jakąś wycieczkę, tym bardziej, że mam kompana w małżonce.

Nigdy nie wiadomo ile człowiekowi zostało, więc jak tylko są jakieś zasoby, to lepiej przejeździć niż

przepić.

Odnośnik do komentarza

W piatek ok 12-ej rusza pomorski spontan! ( lekko kontrolowany ;) ) Cel i miejsce zbiórki do uzgodnienia . Ma nie padać , jakieś słońce też wychynie , ok 18-20 stopni.... Korzystać bo cieplej nie będzie ! ;)

Odnośnik do komentarza

Jutro (piątek) docieram moplika, więc chętnie gdzieś dalej się wybiorę (byle nie po mieście).

Startuję ok. 13-tej z Osowej (o ile nie będzie padać). Napisz jaką traskę planujecie. Może uda się spotkać na wspólny obiad, powiedzmy ok. 15-tej.

Odnośnik do komentarza

Możesz podać jakiś orientacyjny punkt (miejscowość) na Mierzei Wiślanej, gdzie moglibyśmy się spotkać ?

_________________________

Pozmieniałem nieco plany i wyrobię się na 12-tą.

Do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza

Olek dobrze Ci szło :) a winkle z hopkami na Mierzei Wiślanej są bardzo zdradliwe więc dobrze, że jechałeś ostrożnie. Mam już projekt trasy następnego spontana :) i pewnie będzie to w ciągu najbliższych kilku dni- trzeba jeździć póki aura sprzyja :). Trasa trochę dłuźsza ok 300-350 km więc trzeba będzie wcześniej wyruszyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...