Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorskie spontany


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Może i tak :-) Będę weekend z córką spędzał i mogę się faktycznie wówczas z Wami spokojnie pokulać.

No ja też jak z małżonką, to tylko spokojnie. ciągle za uzdę (boczki) szarpie.

Ale zdarza się , że nóżki zepnie.... a ja wtedy..... ihhhaaaaaa, i do przodu!

To się ugadamy. Jakoś.

Tomek, pokażemy Ci może jakieś foto i wideło z wyprawy, żeby Ci całkiem smutno nie było. Ale i tak szkoda, że bez Ciebie...

Odnośnik do komentarza

A ja już wróciłem i też miałem być , ale niestety od rana wymieniłem pompę wodną w silniku i się nie wyrobiłem . Na złość jeszcze urwała się szpilka i ni mogę na razie jej wydobyć Mam nadzieje że do soboty skończe tą nierówną walkę

Odnośnik do komentarza

Gdyby potrzebna była by Ci jeszcze jedna ręka, np. do trzymania latarki, to pisz. Pomożemy.

Masz migomat? może nim nadlać materiału na szpilce. Kilka razy już mi się tak udało wykręcić resztki śruby ze znalu.

Odnośnik do komentarza

A tak się nawet Paweł zastanawiałem co z Tobą -wrócieś a na spocie Cię nie było . W takiej sytuacji nieobecny usprawiedliwiony ;) sprzedaj to włoskie ustrojstwo i kup T-maxa ;).

Odnośnik do komentarza

Tak !!! Obiecuje że jak tylko sprzedam NEXUSA to zaraz lece do salonu kupić nowego T-Max-sa . Cały czas mam taki nawet plan , Tylko czasy ciężkie i trudno sprzedać .Puki co musze szanować to co mam Bo to też przecież PUPIL

Odnośnik do komentarza

E tam od razu nowego :-) fajną używkę Tobie zorganizujemy za rozsądne pieniądze i wyjdzie fifty fifty-) Mussol nam pomoże jak go ładnie poprosimy :-)

Odnośnik do komentarza

Hehe, każdy pretekst do ruszenia się z domciu jest dobry. Przecież tak strasznie nie zmokliśmy. W końcu nawet w deszczu na głowę nam nie kapie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...