Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorskie spontany


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawa traska :) . Do Żarnowca dojazd mamy obcykany ( Kozitrąba i jego Białogóra ;)) ale powrót ....dla mnie nieznany szlak i chętnie go przejadę skoro polecasz . Akurat myślałem o przeciwnym kierunku ( dookoła Jezioraka ) ale ta opcja jak najbardziej do mnie przemawia :)

Odnośnik do komentarza

Cześć :) Chciałem się przywitać jako świeżak. Jak zobaczycie srebrnego SilverWing'a w 3mieście to duże prawdopodobieństwo, że będę to ja. Do zobaczenia gdzieś na trasie :)

Odnośnik do komentarza

Uważaj, bo będę Cię wypatrywał!

Choćby tylko po to, by się pozdrowić.

I zapraszamy na koniec dawnego pasa startowego na Zaspie od strony mola. Jest tam parking i nie trudno nas nie zauważyć.

Czekamy o 18-tej.

A tak na marginesie.... co tu tak cicho?

Odnośnik do komentarza

Łatwo mnie poznać po żarowiastożółtozielonym kasku :) Codziennie śmigam Gdynia-Gdańsk i po mieście się kręcę, także na pewno na Zaspę zajadę któregoś dnia.

Odnośnik do komentarza

KELLO- witamy w szeregach S3M pomorskich Warto by było abyś się zaprezentował na środowy spotkaniu o 18.00 na Pasie Startowy Na pewno Ci się spodoba i zaciągniesz się w nasze klimaty Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzięki za zaproszenie, postaram się w najbliższą środę przywitać z wami osobiście.

Kello akurat tak się składa że w przyszłą środę mnie nie będzie bo jadę na zlot w Bieszczady ale na pewno będzie grhpa chłopaków co Ciebie przywita i wprowadzi w Nasze szeregi Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A tym czasem, chwalę się, że dotarłem do Białegostoku.

Choć nie bez przygód.

Na 7-mce, zgubiłem klapkę zakrywającą zbiorniczek płynu chłodzącego. 75e5a9c7c6165d0f8c75f5d1423c007c.jpg

Ale o tym fakcie dowiedziałem się na MOPie Sole. Klapka, to pewnie ze dwie stówy - trzeba wacać. To jednak nie takie proste na nowej 7-mce, bo trzeba jechać aż do Miłomłyna, zawrócić w kierunku Elbląga i ponwnie pokonac tą trasę, tyle, że w tmpie "patrolowym", wypatrując zguby, która leżała na jezdni. Czy jest jeszcze cała i po której stronie jezdni leży, miałem przekonać się niebawem. Po nadrobieniu na pewno ponad 50-ciu kilometrów, tuż przed Pasłękiem znalazłem kawałek plastiku. Kawałek, na szczęście nie mojego. Mój leżał grzecznie na prawym poboczu w całości. Kilka kilometrów dalej.

f5595299f4d66e58413c8960f5673fb2.jpg

Zawiadomiłem małżonkę, ktora czekała na MOPie. 47960c452f5f9319eaf4a32242a8fdbe.jpgc05f90304fea768d40eebba7d3d89c51.jpg

Dalej podróż poszła gładko.

Podziękowaliśmy nie tylko za znalezioną klapkę w Gietrzwałdzie

87415271aa367863b00b186a4e93b4b0.jpg

Zaliczyliśmy naprawę wentylatora chłodnicy w Olsztynie

i kebeba w Augustowie

22bb45a5fd1346c10390a2cbb630a943.jpg

Na koniec dnia, po błądzeniu po rozkopanym Białymstoku, trafiliśmy do hotelu. Jutro koniecznie Królowy Most i inne atrakcje.

Jak usunąć zduplikowane zdjęcie?

Odnośnik do komentarza

Od wczorajszego wieczora, ja także w domciu. Statystyki jeszcze nie podliczone, ale pośladki po raz pierwszy bolą, a to oznacza, że wreszcie trochę się nasyciłem jazdą. Choć wcale nie oznacza to, że mam wreszcie dosyć. Już kombinuję, jakby tu wyrwać się na jeszcze jedną wycieczkę. Póki śniegów nie ma.

Odnośnik do komentarza

Jarku znowu czas uciekł i znowu się nie udało razem spotkać i odbyć choćby jednego kółka po S3M Czas nie ma litości Pozdrawiam i wracaj szybko i cało

Odnośnik do komentarza

Dzięki Pawle, ten czas to przekleństwo….tak szybko ucieka. Mam nadzieję, że jeszcze jakieś resztki dobrej pogody będą w październiku - wracam 24-go. A jak nie będzie dobrej pogody, to cóż…..twardym trza być i jeździć :)

Odnośnik do komentarza

Jarku ja też akurat 22 wjeżdżam a wracam 13 października także pozostanie nam nawet pojechanie na paradę dnia niepodległości 11 listopada przy okazji tej imprezy też robimy zakończenie sezonu i ognisko w leśniczówce Oliwskiej z pieczonymi kiełbachami

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...