Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorskie spontany


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Długo panowała tu cisza, bo Paweł i Tomek - na wyjeździe.

Dziś środa i pewnie będzie pomorska suma. Ja niestety w pracy na popołudnie, ale w ramach wycieczki - kulanka, zapraszam do Starogardu Gdańskiego. Będę tam do ciemnej nocy, więc może odwiedzilibyście mnie w pracy?

Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę, mimo, że do Starogardu, do pracy, w ramach odszkodowania za spontanowo - środowe kulanko, pojechałem skuterem. Najbliższy miesiąc mam przechlapane, bo w pracy przedzimowe dostawy materiałów. Często do 22-giej.

I martwię się tylko, czy aby na pewno dacie sobie radę beze mnie......

hihi.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety tylko myślałem o takich naklejkach. A że poczucie estetyki mam w zaniku, skończyło się na pomyśle, żeby w ogóle takie zrobić. Ale jeśli ktoś ma gust i umiejętności graficzne, to ja bardzo chętnie taką naklejkę bym sobie przyczepił. I to na skuter!

Odnośnik do komentarza

Tak naprawde to są naklejki Nasze !!! Mamy swoje logo w S3M już od 2000 roku Wojtuś narazie masz taką naszywke , to jest taka naklejka jak ja mam foto na fejsie Naklejki też są zrobione przez Marcina -ale długo nikt o nie nie pytał to nie ma napinki abym je odebrał Ale Fakt macie racje naklejki powinny być dostępne .Zajmę się tym jak wróce do polski

Odnośnik do komentarza

O! i super. Czekamy na Ciebie Pawełku, nie tylko ze względu na naklejki. Dosyć już tego wygrzewania. Wracaj pośmigać z nami.

Dziś suma, a ja w pracy...

Nie chcielibyście kulnąć się na Stogi? Będę na Zawiślańskiej, przynajmniej do 19:00.

(mam coś dla Was w rękawie......)

Odnośnik do komentarza

Wojtus - Nawet nie wiesz jak tesknie .Dzisiaj sume odpuszczam bo mnie nawet nie ma jeszcze ale w poniedzialek juz laduje w Naszej Polsce i zabieram sie do roboty i do dzialan Klubowych Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

No nie mogę się powstrzymać od skomentowania dzisiejszego zajścia na drodze.

Trochę, po 15-tej, spokojnie wracam do domciu Grunwaldzką. Jechałem lajtowo, no bo niby gdzie miałoby mi się spieszyć.

Dojeżdżając do świateł, obok mnie stanął srebrny Lanos. Srebrny i warczący. Gdy spojrzałem na kierowcę domyśliłem się o co chodzi. OK, chcesz, to masz....

I wcale nie chciałem się z nim ścigać. bo nie byłem w nastroju. Zrobiło się zielone, więc delikatnie odkręciłem manetkę, mysląc, że zagazowany Lanek mnie połknie.

Niestety, kierowca mnie szalenie rozczarował, gdy dodał gazu.

Po prostu jego auto zrobiło głośne PUCH!. Nie wiem jak długo męczył się z zagazowanym 1,5, ale na następnych światłach, jeszcze do mnie nie dojechał, gdy stałem na następnym czerwonym.

I morał taki mi się na usta ciśnie:

nie startuj chłopcze z LPG, do spokojnie jadących skuterów.

Odnośnik do komentarza

Informacja dla S3M - Są już naklejki Z Naszym LOGO Skutery3Miasto dla wszystkich kto chce oznaczyć swój skuter , samochód i co tam jeszcze kto chce !!! Kolory dostępne to czarny i biały cena jednej sztu. to 2 pln .

Ponieważ niedawno obiecałem że to załatwię to dotrzymuję słowa :-)

Odnośnik do komentarza

Pomysł bardzo bardzo dobry Tylko w jakich to godzinach bo obiecałem Marcinowi że pojadę z nim obejrzeć skuter do Starogardu ? wyjeżdżamy o 11.00

Odnośnik do komentarza

Parę minut po 16-tej zachodzi słońce, więc wypadałoby ruszyć najpóźniej ok. 13-tej. W Karwieńskich Błotach pewnie wszystko będzie już pozamykane, ale w drodze na Hel, lub na Helu na pewno coś się trafi :)

____________________________

Jeżeli nie będzie padać, start ze stacji Lotos (przy Obwodnicy, strona Castoramy) o godz. 13:00 (niedziela).

Kierunek Hel, z opcją zboczenie do Pucka.

Mapka

Odnośnik do komentarza

Czy pomysł aktualny?

Paweł z Marcinem wystartowali do Starogardu.

Ale ja z małżonką chętnie się kulniemy.

Żeby Cię Marku nie wstrzymywać z prędkością, my śmigniemy powoli, nieco wcześniej.

Na pewno się spikniemy.

Odnośnik do komentarza

A my jednak dotarliśmy do Helu. Nawet nie tylko my. Był także motocyklista z Legnicy.

Co prawda wycieczka zaczęła się od ładowania akumulatora pod domem, bo widać jego wiek daje mi się już we znaki, ale daliśmy radę.7340fe1f89d0ea916cfe0e1276d971bf.jpg706a9f398b5361114056ef2662bdb2df.jpg

Ale rok temu, też tu byliśmy, na pindyrymce...1bd4a6c72168023c02f51fab465f5068.jpg

Odnośnik do komentarza

A my jednak dotarliśmy do Helu...

Brawo :clapping:

Mleko (mgła) za Władysławowem skłoniły mnie do zmiany kierunku (na Karwię). Uznałem (jak się okazało błędnie), że mgła utrzyma się na całym półwyspie, aż do Helu.

Do następnego razu (pewnie już w przyszłym sezonie) :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...