Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorskie spontany


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Pożegnałem dzisiaj sezon samotnym rajdem po Gdyni. Jutro do pracy, powrót w drugi dzień Świąt.....

..... a czytając temat T-maxa na forum upewniam się w przekonaniu że Integra jest the best :) :) :)

Odnośnik do komentarza

Pawelnos, stale u mnie jest ze wiem ze czeka mnie dziura w ziemi i od tego niema odwrotu :)

A co do skuterow to mysle ze nowa '' carna 400'' zawita dluzej w garazu :) Sentyment do majesty pozostal po 250tce,wiec troche naturalnie szukalem jej wiekszej siostry i niezawiodlem sie .Wlasnie 11 listopada mialem pierwszy raz ja objezdzac,nowe opony ,pogoda taka se wiec pomyslalem ze krotki wypad na miasto bedzie ok a wyszlo z tego prawie 200 km po kaszubach.Po powrocie "banan" nie schodzil mi z ryja wiec mysle ze ta historia ma szanse rozwinac sie na dluzej,przynajmniej do przyszlego roku bo nowa "majka" bedzie miala do przejechania dosc konkretna wakacyjna traske.

Pozatym musze troche poczysci garaz ,wiec jakby ktos mial ochote na scarabeo 250 lub z innej beczki suzuki gn 250 w trakcie przerobki na caferacera (70 proc ukonczony) to zapraszam na pw.

Pawel pozatym mialbym pare pytan technicznych do ciebie odnosnie majki takze jakbys mial czas i checi to bylbym wdzieczny ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza

Bardzo mnie cieszy Madejku Twoje odczucie do obecnej Yamajki . Co trzeba to pomogę a wiem sam ze swoich doświadczeń że ten sprzęt nie zawodzi i daje pełną radość i spełnia wszelkie oczekiwania z jazdy . I tak niech będzie jak naj dłużej .

Odnośnik do komentarza

Pogoda co raz bardziej zimna i chyba trzeba będzie pomyśleć żeby w środy się spotykać w jakiejś knajpce . Czy macie jakie propozycje ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...