Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorskie spontany


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

sorrki ,ze zaczynam od tego dzialu,ale to pomorskie czyli nasz rejon.

Mam nadzieje,ze poznamy sie na spocie.

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza

ubrany w t-shirt to ja się z Tobą nie witam ;)

A ja dzisiaj śmignąłem sobie do Sopotu w t-shircie, kródkich spodenkach i sandałkach i było bardzo przyjemnie

Odnośnik do komentarza

A leżałeś już kiedyś na moto? Wiesz, że motocykliści dzielą się na tych, co już leżeli i na tych co dopiero będą..... Nie życzę tego nikomu, ale ja jestem z tej pierwszej grupy i zawsze ubieram się w ochronne łachy. Jeździj tak dalej.....

Odnośnik do komentarza

No cóż tak się składa że leżałem, a nawet leciałem nad samochodem, ale wtedy miałem jako taki strój.

Tak to mniej więcej wyglądało z tym że ja jechałem z lewej strony i udeżyłem w przednie koło samochodu:

Odnośnik do komentarza

Ogólnie mówiąc jazda na motocyklu jest ryzykowna . Ale jak sobie odmówić takiej przyjemności jak jazda w t-shircie w takiej temperaturze .

Odnośnik do komentarza

Statore- jak przyjedziesz , jak dzisiaj, ubrany w t-shirt to ja się z Tobą nie witam ;)

Dla nieznających tematu......

przywitał się......

Odnośnik do komentarza

Jak mialem się nie przywitać jak sam przyjechalem w stroju...brrrr...lepiej nie mówić :). Czułem się głupio jak widziałem twardzieli na moto w pełnym oprzyrządowaniu. Wczoraj wyszedł fantastyczny , wyścigowy ,nocny spontan :) . Do Wejherowa a profesor pognał aż do Białogóry. BTW - ma tam kawalek trawnika , więc gdyby ktoś miał ochotę zalec nad morzem z namiotem to zaprasza :) . Czarek , Krzychu , Darek - dziekuję za przemiłe... hmmm...kulanie nie bardzo tu pasuje..to był chwilami Cannonball Race :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...