Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorskie spontany


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Kto nie był - niech żałuje. O!. tyle!

Pawelneos:

azaliż!

dzięki za uznanie, ale ta moja pasja, boi się tylko śniegu i lodu.

EDIT:

a po za tym, na głowę mi przecież nie kapie....

EDit 2:

Jezdzi dzisiaj gdzies ktos?

Odnośnik do komentarza

Ja pojeździłem trochę skromniej i to w przeciwnym kierunku, ale szkoda bo chętnie na mierzeję bym się dzisiaj wybrał. :confused:

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciliśmy, z koleżanką małżonką z wycieczki. Tak mi narobiliście smaku na Ostrzyce, że musiałem je dziś zaliczyć. Wróciliśmy przez Wejherowo, Gdynię. Znów 150 km nawinięte. Jutro mamy urodziny syna, więc zaraz staję do garów i odkurzacza. Ehhhh.

Odnośnik do komentarza

No niestety, ja jutro mam urodziny córki więc odpadam.

Czarek, wyślij na priv telefon. Czasami sms jest łatwiejszy w komunikacji niż post na forum.

Odnośnik do komentarza

A ja dziś pokulałem się od Kościerzyny przez Chwaszczyno do Gdańska i po zwiedzeniu (i zakupach) kilku sklepów powróciłem do Kościerzyny, Przebieg + 150 km.

Odnośnik do komentarza

Kurtkę (ramoneskę) w motoakcesoriach na Grunwaldzkiej. Sami naprowadzaliście mnie w te rejony w innym wątku :)Za co dziękuję tutaj.

A na marginesie co za głupi frezował tę ulicę od Chwaszczyna. Zaczyna się to badziewie tuż za motohausem...

Odnośnik do komentarza

Byli ci co zawsze :) ale rozumiem nieobecnych. Postaliśmy ze Statorem kilka minut a tu szyby zaczynają mgłą zachodzić...

Odnośnik do komentarza

ale w czasie jazdy się oczyściły....przecież.

żeby Wam ślinka pociekła.....z zeszłego tygodnia.

(data mi się pokręciła, ale za sześć lat, będzie jak ulał)

https://www.youtube....eature=youtu.be

A mnie krew zalewa

Niech już ta wieża wypłynie z Remontówki i nigdy nie wraca :mad2: kto to widział żeby co drugi tydzień mieć drugą zmianę :hammer::helpsmilie:

Odnośnik do komentarza

Na tym odcinku (Koleczkowo-Wejherowo) lecieliśmy spokojnie , tak 100,110 km/h średnio . Raz, na długiej prostej tyknąłem 150 a Jacek się zbliżal więc chyba u niego trochę więcej było...

Odnośnik do komentarza

Nuri,/oczywiście najlepiej zróbmy to w szerszym gronie :-) / zarejestruj się. http://www.trasser.pl/ Będziemy znali każdy szczegół no i nowe trasy mamy w zasięgu. jest promocja i koszt abonamentu na rok to 3.99 zł.

Odnośnik do komentarza

Jak spontany, to spontany.

I tak sobie siedzę w pracy, i tak sobie wymyślam....spontanicznie....

Czy ktoś sobie przypomina..... 11 listopada 2013, Parada Niepodległości, na Targu Węglowym, stał m.in. chyba granatowy chyba T-Max. Podeszła para ludzi w słusznym wieku i sobie pogadaliśmy....

Przyznaje się ktoś do bycia właścicielem pojazdu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...