Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorskie spontany


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie rów zaliczony przez Bogdana to czysta poezja! Oby więcej takich ciepłych dni ☺. XC spalił tylko 3,7 l na 100 km ?

Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę ale i też wspłóczuję Bogdanowi mam nadzieję że to Twardy kolo i szybko się pozbiera

Odnośnik do komentarza

Całe szczęście mnie przy tym nie było. Bardzo się przejmuję takimi rzeczami i pewnie byłoby już po kulanku, tym bardziej, że jechałem ze swoim nadwrażliwym Plecaczkiem.

A Bogdanowi, życzymy spokoju w domu i szybkiego pozbierania się.

Spalanie 4,48 na dwa koła i cztery nogi.

Odnośnik do komentarza

yhm, to byliśmy my.....

to znaczy Oni, bo ja Ich goniłem po Kaszubach, bo wyjechałem nieco później.

Ale zgadza się, to nasze chłopaki.

Odnośnik do komentarza

Mój kucyk stał sobie od dłuższego czasu w serwisie, właśnie odebrałem telefon, że najprawdopodobniej w środę będzie gotowy do odbioru. Jeśli pogoda dopisze może w niedzielę po raz pierwszy w tym roku pojeżdżę trochę.

Odnośnik do komentarza

A więc koledzy ? w niedziele spotykamy się o 9.00 na Pasie Startowym i jedziemy na poświęcenie Naszych skuterów do Sobowidz

Tak to zostało ustalone na ostatnim środowym spotkaniu ponieważ trzeba znalejść jakieś dobre miejsce

Do zobaczenia wszystkich chętnych ✌️?

Odnośnik do komentarza

Czas przestawiałem w sobotę wieczorem . Rano wstaję i przygotowuje się aby być na 9,00 na umówionym miejscu . Strasznie dziwnie się czuję i nie wiem czy w dobrą stronę przestawiłem zegar . Ta zmiana czasu to taka trochę uciążliwa . Wychodzę i zobaczę czy dobrze trafiłem ???

Odnośnik do komentarza

Trafiłem !!!! ? i było warto ? Spotkałem wielu znajomych od dawna nie widzianych do tego dobre słowami i przesłanie na mszy św. Po prostu było SUPER !!!! I warto było być. Nieobecni niech żałują ????

Odnośnik do komentarza

A ja i takmiałem na Was oko:

dff6665f37110a36159b2227914e22e7.jpg

I mimo, że bez Was, nie żałuje swojej podróży. Wreszcie poczółem, co to jest ból pleców.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...