Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorskie spontany


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Do Ustki też pojadę, ale najpierw muszę się "wyrobić" z wszystkim co trzeba pozałatwiać po rejsie. Dzisiaj o 9 ruszyłem w deszczu do Gdańska, zmokłem porządnie i teraz się kuruję, ech... Spoko, jeszcze zdążymy razem się powłóczyć po naszych cudownych Kaszebach :D

Odnośnik do komentarza

U mnie sucho pewnie sucho wrócisz. Akurat piątek mam wolny i chcę gdzieś wyskoczyć. Grunt, żeby nie lało.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, a ja odpadam - po poniedziałkowej jeździe do serwisu kicham, prycham i czuję się jak używana prezerwatywa. Poza tym, Honda jest ciągle w serwisie - nie mam jak odebrać w takim stanie, może jutro? Ech.....jak nie urok, to..... :( Ale mamy przyszły weekend, a potem następna środa :)

Odnośnik do komentarza

Jutro po 5:00 ruszam jednak do W-wy, wracam tego samego dnia. Jak ktoś ma chęci i czas to zapraszam. Jak będzie ktoś chętny to koło 22:00 się zgadamy. Jak nie to LwG do wszystkich na pomorzu, warmii i mazowszu.:]

Odnośnik do komentarza

Czy jutro po oddaniu głosu ☺ ktoś zamierza się ruszyć? Jak nie będzie padać to ja śmigam, kierunek dowolny byle by było kręto ?.

Odnośnik do komentarza

Czy wśród środowej grupy jest ktoś, kto ma Piaggio X9 najlepiej 500 i dałby się do niego przymierzyć, a może i przejechać ewentualnie jako pasażer?

Odnośnik do komentarza

Kiedyś ktoś przyjechał taką maszyną, ale było to dość dawno i nie pamiętam kto. Ja mam skuter różniący się w zasadzie tylko plastikami, bo rama, silnik i zawieszenie jest dokładnie takie samo. Jeśli przejażdżka takim motocyklem Cię satysfakcjonujące, to nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza

Są 2 szt . X8 -ki ale 125 cm Ja natomiast ma Gilera Nexus z silnikiem master 500 ale to bardziej sportowa sylwetka

Odnośnik do komentarza

x9 jest do sprzedania w Malborku http://olx.pl/oferta/piaggio-x9-500cc-CID5-ID8vF67.html#ebaba98879 czaiłem się na nią , ale jednak wybrałem

honde FJS 400 .

X9 jest do sprzedania w Malborku http://olx.pl/oferta/piaggio-x9-500cc-CID5-ID8vF67.html#ebaba98879 czaiłem się na nią , ale jednak wybrałem

honde FJS 400 .

Odnośnik do komentarza

Miałem SW 600, ale do miasta to dla mnie było za ciężkie i za duże, więc zastanawiam się mocno nad Burgmanem K2 400, albo właśnie X9 500.

Odnośnik do komentarza

Hmm no też. Tylko wygląd mi bardziej odpowiada X9 albo Burgmana, ewentualnie X8. Atlantic jest taki trochę "na bogato" :)

Odnośnik do komentarza

Jak co środę wracałem wczoraj samochodem po 19:00 z Górek Zachodnich i na drodze prowadzącej od obwodnicy południowej do Westerplatte w okolicach mostu wantowego minąłem grupę kilku ludzi na dużych skuterach. Czy to byliście Wy po środowym spotkaniu na Zaspie? Jeśli tak gorąco pozdrawiam i mrugam światłami mego Fiacika.

Odnośnik do komentarza

Serwis ,, Olma'' dokładnie trafiłeś Ja , Satelis , Kaziu i Nuri jechaliśmy sobie na fryteczki z sosem czosnkowym do pubu na Westerplatte Mogłeś się zawrócić i pojechsć za nami Pogadalibyśmy by ? A lecisz z nami za tydzień na Burgmanię ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...