Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorskie spontany


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro celowo tu, to pewnie o człowieka/sprzęt.

Kello, ten z Pelplina jest od Ciebie (z Gdyni) to może na skwerze niegdyś bywał....

Odnośnik do komentarza

Witam kolegów burgmaniaków, jestem można powiedzieć na spontanie w Gdyni, reflektuje ktoś na jakiś skromny spocik, kawę, pogaduchy i strojenie głupich min??

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Serwus Mateo28 - nie wiem czy jeszcze jesteś ale akurat trafiłeś gdzie większość z nas była na wyjeździe w Szwecji i właśnie dzisiaj powróciliśmy . Jeśli jeszcze jesteś to można organizować spotkane Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam.

To ja tym razem przerywam CISZĘ.

Jutro środa suma 3-M pogoda zapewniona a ja mam wreszcie parę dni urlopu, wybieram się do Was na spotkanie na parkingu Pasa Startowego będę około 17-tej mam nadzieje spotkać starych przyjaciół, kto chętny na pogaduchy i małe kulanko.

Ps. Jutro będę dzwonił do seniora Wojtka może on też się ze mną wybierze.

Pozdrawiam.

Do zobaczenia jutro. :clap:

Odnośnik do komentarza

Noooo, to jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie przenieść się pod stadion, bo na Zaspie zrobi się za ciasno. Ale to dobrze, bo będę miał dalej. I będzie można rozprostować skurczony prawy nadgarstek.

Odnośnik do komentarza

Ale był super spot.

Spotkanie starych przyjaciół po tak długim czasie na ich terenie to jest to, dlatego warto było zrobić 300 kilo. Nuri jak zwykle pokazał nam piękne miejsca a Paweł jak zwykle zamykał kolumnę jak kogut czuwał nad kolumną żeby mu się gdzieś ktoś nie zapodział.

Wracałem z Seniorem przez Słupsk miał kłopoty z BILANSEM ENERGETYCZNYM W MOTO w Słupsku miał na wyświetlaczu tylko 9,4 V i jechał na dziennych światłach o 21: 50 a ja go asekurowałem.

Wróciliśmy szczęśliwie do domu a Wojtek śmigał za mną w porywach 120 klo na godz.żeby przed nocą zdążyć.

Wielkie dzięki za miłą gościnę.

Odnośnik do komentarza

Awaria usunięta . Poluzowała się klema. Stasiu pięknie asekurował mnie aż pod sam garaż .Mówi się, że nic dwa razy się nie zdarza.

Mi przytrafiło się to drugi raz ,i to na tej samej trasie.

Odnośnik do komentarza

No to dla sprawdzenia, trzeba ją teraz pokonać jeszcze raz. Wtedy wiadomo, że już jest dobrze.

Ale tym razem nie puścimy Was tak łatwo - musicie przejechać się z nami wczorajszą trasą Tomasza.

Odnośnik do komentarza

Stasiu wielkie wyróżnienie dla Ciebie za wzorowa postawę .Nie zostawiłeś kolegę Seniora w potrzebie i pomogłeś bezpiecznie wrócić do domu Prawdziwy skuterowiec na którym można polegać :clapping:

Odnośnik do komentarza

Serwis ,, Olma'' dokładnie trafiłeś Ja , Satelis , Kaziu i Nuri jechaliśmy sobie na fryteczki z sosem czosnkowym do pubu na Westerplatte Mogłeś się zawrócić i pojechsć za nami Pogadalibyśmy by ? A lecisz z nami za tydzień na Burgmanię ?

W środy wieczorem odwożę córkę z klubu żeglarskiego: dzieciak po kilkugodzinnym treningu na wodzie jest zmęczony, głodny, często zmarznięty - lecimy jak najszybciej do domu.

Na Burgmanię mieliśmy jechać oboje z żoną w dwie maszyny, kilka dni przed wyjazdem nasz kilkunastoletni zwierzak domowy rozchorował się ciężko i zdecydowaliśmy się zostać oboje z nim w domu. Z perspektywy czasu decyzja była słuszna: straciliśmy nieco pieniędzy i możliwość poznania kilku zacnych osób, ale w trakcie trwania zlotu zwierzątko musieliśmy uśpić i oboje mieliśmy możliwość pożegnania się z nim.

Poproszę dziadków aby w najbliższą środę zawieźli córę na trening, jeśli nie mają innych planów i zgodzą się to podjadę kucykiem na miejsce spotkań na Zaspie, porozmawiamy.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj Środa i też ładna pogoda .Lato się powoli kończy . Więc zapraszam wszystkich na sumę na 18.00 Parking Pasa Startowego See You !!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...