Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomorskie spontany


Nurider

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam Burgmaniaków z Grupy Pomorskiej,

chciałbym nieskromnie przypomnieć, że Skarbonka Szlachetnej Paczki jest otwarta i czeka na Wasze spontaniczne wpłaty.

Pozdrawiam i szczerze zachęcam do systematycznego zasilania skarbonki na ten szczytny cel.

Odnośnik do komentarza

No tak !!!!!! A My przecież już całe lato od połowy czerwca spotykamy się na Westerplatte i jak na razie wszyscy zadowoleni i sobie chwalą

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem na miejscu forum ale musiałem nie widzieć, że nie jestem na ostatniej stronie wątku. Tym bardziej zmyła, że byli goście na moto.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czołem Burgmaniacy,

przypominam o akcji "Szlachetna Paczka" od Burgmaniaków 2016.

Już kilkunastu z nas włączyło się do tegorocznej edycji, czekamy na pozostałych. Skarbonka Szlachetnej Paczki czeka na Wasze złotówki.

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zasilania skarbonki na ten szczytny cel.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście ! 

Zapraszamy na Westerplatte. Łatwo nas znaleźć, bo zazwyczaj jest nas duuuużo. Zjedź w kierunku przystani tramwaju wodnego. Tam jest restauracyjka po namiotem. Będziemy czekać.

Odnośnik do komentarza

Podobno opłaty zostały już zawieszone i parking jest bezpłatny A my pozostaliśmy na Westerplatte ponieważ miejsce jest przyjazne  ciekawsze i atrakcyjniejsze . zapraszamy 

Odnośnik do komentarza

Było głosowanie - wracamy na parking czy zostajemy na Westerplatte.  Westerplatte wygrało z dużą  przewagą ☺. Trochę  dalej od centrum ale można usiąść,  zjeść  czy schować się w razie opadów.  Zaspa tego nie zapewnia. 

Odnośnik do komentarza

4 maszyny - 2 maxi i 2 moto 600  spontanicznie za 2 godziny ruszają do Tolkmicka i Fromborka.  Trasa -trawers przez Żuławy ☺. Na sumę powinniśmy zdążyć. 

Odnośnik do komentarza

Jak pech to pech. Jadąc na spotkanie motor Mi się rozkraczył. Nie wiem czy to szczęście w nieszczęściu ale zdarzyło się to wysokości hipodromu w Sopocie i do Eryka było blisko. Grrrr 

Odnośnik do komentarza

W gdańskim Auchan przy Szczęśliwej na stoisku motoryzacyjnym stoją czterolitrowe kanistry z orlenowskim półsyntetykiem do motocykli Platinum Rider 4T 10w40, przecena ze 108zł do 35zł/4l - za tą cenę skusiłem się, pewnie został zapas z sezonu letniego i sklep chce opróżnić półkę na odmrażacze do szyb. Według specyfikacji z naklejki olej o lepszych parametrach niż lany przeze mnie do tej pory Motul 5100.

Odnośnik do komentarza

Cisza przedświąteczna .Każdy zaganiany przed świętami . A ja że tak napiszę trochę  a nawet trochę więcej niż trochę , tęsknię już do wycieczek na skuterze 

image.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...