Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zimowa wersja Burgmana 650


Rekomendowane odpowiedzi

(...)Co do pedalsko?ci smarków to będę polemizować, większo?ć z nas ma dzieci. Big'u, Artix nie wiem jak tam u Was ale przezornie nie biorę z Wami wspólnego lokum na zlotach !YES

Hahaha, ja tam wbijam co ktos sadzi lub nie !OK . Samochodzik jest super do jazdy w duzym miescie i mi to wystarcza. Dla kogos moze byc maly, dla innego za wolny, a dla jeszcze innego pedalski, ale czy ja musze sie tym zdaniem kierowac :lol: ?

Edit: Orzechu, duza rzesza pedalow ma zony i dzieci (ze wzgledu na wygode? presje srodowiska?), tak wiec rodzina nie zwalnia od pedalstwa whist . Musze Ciebie rozczarowac :D . Badz dalej czujny ;) .

Wracajac do tematu, mi sie Smartem jezdzi swietnie, a jeszcze lepiej placi mi sie NISKIE rachunki na stacji benzynowej. Dodatkowo robie cos czynnie dla srodowiska, bo nie musze jezdzic sam wielka kobyla na 5 osob.

Do tego dochodzi piekielne zadowolenie z jazdy tym malenstwem, cos podobnego da jazdy na jednosladzie tez w tym jest.

Dodatkowo mina baranow po zapytaniu o cene tego "miniautka" jest bezcenna, a tacy sie jeszcze zdazaja (i to czesto) :D . Temat moznaby kontynuowac, ale po co B) ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ogólne zdanie o Smarkach, to raczej, że pedalskie s?   .

Z tego jednak co czytam widzę, że chyba dołaczysz do grona "Pirogowców"...

Marcin, ja nie napisałem, że to moje zdanie . Dziwię się jak ludzie (głównie młodzi) klasyfikuj? dan? osobę w zależno?ci od tego czym jeĽdzi i jaki kolor ma jego pojazd. Jak byłbym taki wrażliwy, to już dawno żółtek byłby przemalowany na "granatowo" B)B)B), typowo męski kolor. :D . Nie mieszkał bym na zlocie bieszczadzkim pod jednym dachem z Orzechem ;), a co dopiero mówić o wykonanym publicznie wspólnym tańcu :PB)B)B)

PS

W dniu dzisiejszym jestem umówiony z Orzeszkiem !YES na wspóln? przejażdżkę jego maleństwem. Ohh, już nie mogę się doczekać. B):lol:whist:D, ma być jaka? niespodzianka. !OK

Odnośnik do komentarza

...żółtek byłby przemalowany na "granatowo"  , typowo męski kolor.

Nie rób tego... straty dla kultury narodowej były by nieocenione...

Ja osobi?cie lubię kolor niebieski (i jego odcienie).

W dniu dzisiejszym jestem umówiony z Orzeszkiem  na wspóln? przejażdżkę jego maleństwem. Ohh, już nie mogę się doczekać.    , ma być jaka? niespodzianka.

Udanej przejażdżki... Chyba wiem jak się skończy...

A co do niespodzianki, wolę się nie domy?lać... Smart+Orzech+itp .. !YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przejażdżka skończy się ..................miło !YES Grzesiu, bez obawy, zachowasz cnotę !OK

Wracaj?c do tematu. Mi smarkiem jeĽdzi się wy?mienicie. Zrobiłem dopiero 150 km ale już wiem, że to był dobry wybór. Mam frajdę z jazdy i wła?nie to chciałem osi?gn?ć kupuj?c to cudo, dodatkowo opłaty za paliwo zmalej?. Z drugiej jednak strony lista dodatków jest spora więc troszkę po kieszeni smark mnie pojedzie.

Idzie zima więc trzeba koniecznie kupić jakie? stalówki z oponami itd., itp. :lol:

EDIT: 21:50 Wła?nie wróciłem ze spotkania Smartomaniaków, soft tjuning zrobiony. Ale teraz popie.......... whist

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W dużym skrócie... zczytali?my mój soft podkręcony o 11 KM i 21 Nm i wgrali?my go Orzechowi do Smarciora... Samochód dostał skrzydeł i lata tak jak mój !OK

Rozłupaniec tak się rozpędził, że prawie wycieraczki pogubił !YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dragon, żeby? nie dokuczał Orzechowi, to by Ci ja?niej wyłożył :P:lol::lol:

Ja powiem Ci tak : podł?czyli laptoka do Mariusza Smarka i co? z niego wyssali , a póĽniej to co wyssali wdmuchneli do Orzechowego Smarka. Pocz?tkowo było co? nie halo, bo zamiast do przodu to do tyłu jechał, ale po oderwaniu nalepki na dĽwigni biegów i naklejeniu jej odwrotnie już było ok! :D

Dzięki Orzeszku za umożliwienie prowadzenia tak dziwnego auta :P . Sam nie wiem co robić !YES , ale wszystko wskazuje na to, że .......zagadka !OK :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Idealnie to uj?łe? Worlan !YES

Najważniejsze, że soft 52 KM do CDI' ka mam już w lapku i mogę go wgrywać do następnego !OK

Odnośnik do komentarza
W dużym skrócie... zczytali?my mój soft podkręcony o 11 KM i 21 Nm i wgrali?my go Orzechowi do Smarciora... Samochód dostał skrzydeł i lata tak jak mój !OK

Rozłupaniec tak się rozpędził, że prawie wycieraczki pogubił !YES

Kiedy mam przyjechać Smarkiem do WAW????

I jeszcze jedno. Czy ma znaczenie jaka jest skrzynia - automat czy półautomat?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To jest modyfikacja ecu silnika przez gniazdo OBD a sama skrzynia, tzn jej rodzaj, nie ma żadnego znaczenia.

Naj?mieszniejsze jest to, że aby wykorzystać pełen potencjał nowego softu najlepiej zmieniać biegi "manual".

Dragon... w ci?gu najbliższych dni jestem nieosi?galny ale jak wróce możemy powalczyć !YES

Odnośnik do komentarza
To jest modyfikacja ecu silnika przez gniazdo OBD a sama skrzynia, tzn jej rodzaj, nie ma żadnego znaczenia.

Naj?mieszniejsze jest to, że aby wykorzystać pełen potencjał nowego softu najlepiej zmieniać biegi "manual".

Dragon... w ci?gu najbliższych dni jestem nieosi?galny ale jak wróce możemy powalczyć !YES

Napisz co? więcej o dniach niedostępno?ci...

Co? bym poplanował tak aby poł?czyć przyjemne z pożytecznym...

Edit:

Grze?... no i kiedy zakup???? Będzie żółty????

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Napisz co? więcej o dniach niedostępno?ci...

PM

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Soft do wgrania hmmm bede sie musial usmiechac dlugo !YES ale do skutku.

Dragon obok smartomanii, campermanii, offroadmanii, jest jeszcze opencachingmania !OK i to byl wlasnie spot geokeszerow MRU Repeta

gratuluje oczywiscie wszystkich nowych smarkow :ph34r: niedlugo bedziemy najwiekszym klubem smarta w Polsce pod nazwa Burgmania :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Edit:

Grze?... no i kiedy zakup???? Będzie żółty????

Kiedy, jeszcze nie wiem. Chciałbym w kolorze żołtym, ale obawiam się nieuzasadnionych docinek kolegów forumowych. :ph34r:

Kupię w kolorze czarnym, bo zreszt? tylko na taki kolor wyraża zgodę starszyzna "Pruszkowa" :D , a moim strojem smartowym będzie dres. :lol::lol:

Tyle w temacie, no nie do końca w temacie :P

Co do Twojej wizyty w Warszawie celem wgrania nowego oprogramowania, to radzę się zastanowić. Słyszałem, jak mówili o skutecznym wirusie, który powoduje sukcesywne podwyższanie spalania i jednocze?nie zmniejsza prędko?ć max, a komputer zapamiętuje 1 wywrotkę na miesi?c. ;) .

Pozdrawiam,

miło?nik kolorowych Smartów :P , żeby na ulicach było wesoło i kolorowo, jak to kiedy? kto? powiedział...

Odnośnik do komentarza

Kiedy, jeszcze nie wiem. Chciałbym w kolorze żołtym, ale obawiam się nieuzasadnionych docinek kolegów forumowych. 

Grze?... Nikt nie będzi Ci docinał... !OKK nie ma opcji aby? kupił w innym kolorze niż żółty!!!! Obiecuję Ci, że jak będzie żółty, to zamówię specjaln? naklejk? z napisem... "Worlan's EDITION"... !piwko Czcionka będzie Smartowa... Co Ty na to??

Kupię w kolorze czarnym, bo zreszt? tylko na taki kolor wyraża zgodę starszyzna "Pruszkowa"  , a moim strojem smartowym będzie dres.

Opowiedz starszyĽnie o naklejce i bedzie zgoda na żółty... !OKK

Co do Twojej wizyty w Warszawie celem wgrania nowego oprogramowania, to radzę się zastanowić. Słyszałem, jak mówili o skutecznym wirusie, który powoduje sukcesywne podwyższanie spalania i jednocze?nie zmniejsza prędko?ć max, a komputer zapamiętuje 1 wywrotkę na miesi?c. 

W zwi?zku z tym, najpierw zrobimy "bekap" tego co jest a potem wgramy program antywirusowy co umożliwi nam wgranie zło?liwego oprogramowania celem osi?gniecia celu...

Martwi? mnie tylko te wywrotki... ale cóż, nikt nie mówił, że łatwo będzie... !OKK

Pamiętaj... "Worlan's EDITION"

Ach... jak to brzmi...

Odnośnik do komentarza

Niezłych obrotów dostaje ten temat !piwko

Worlan! Nie zastanawiaj się zbytnio i wkraczaj w progi Smartomanii!

To reasumuj?c ile jest teraz klubowych trzy-garków ? :

- Artix

- Burgi

- Bigu

- Dragon

- Orzech

- Cappo

- Qwaki

- Radio

jeszcze kto? ?

jaki? zlocik ?

może spotkanie Mikołajów w trójmie?cie ? Zrobimy jakie? wielkie czapki na auta !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Olej i filtry wymienione, można ?migać !piwko

Szuflada zamówiona, teraz tylko trzeba oponki na zimę zakupić i będzie smarkacz przygotowany do sezonu zimowego.

Panowie je?li wymieniacie smartomaniaków na Burgmanii to jeszcze ma smarta Radio

Odnośnik do komentarza

Ile dales za szuflade? Jest kompletna? Tzn. mocowanie, nity?

Ja walcze wlasnie z zalozeniem tempomatu w drugim smarcie, fajny dodatek, zwlaszcza ze ma potrzebny w miescie (i nie tylko) speedlimiter !piwko . Bo kto chcialby oddawac prawko na kilka miesiecy !OKK .

Odnośnik do komentarza

Cappo: swietny, mi sie podoba !OKK . Dopiero teraz widze ze musisz miec dopalacz spalin (czasteczek stalych- czy jak to sie tam nazywa !OKK ).

Artix: !piwko no dobra, tak sie tylko pytalem !OKK . Skolko stoit?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...