Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zimowa wersja Burgmana 650


Rekomendowane odpowiedzi

Niebywałe... Joa?ka... Burgman 400... o co chodzi???? - co? przegapiłem???

Z tym wyskakiwaniem przed Smarka to i ja nie radzę... Smark waży nie wiele mniej ode mnie :P ...

Co do atrakcji - druga lubelska burgmaniaczka...  :) Toż to wielka atrakcja... :)

A co miałby? przegapić :) Tak się zastanawiam :) POZDRÓWKA

Joa?ka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dokonalem malego tuningu Smarta, delikatna ingerencja w silniku, powiedzmy taki chip tuning zaowocowal odrobine zwiekszona predkoscia maksymalna, ale nie narzekam, generalnie na drodze przestalem miec problemy z wyprzedzaniem, tylko troche lusterka bardziej swiszcza. Oto zrzut z GPS z zanotowana predkoscia maksymalna i srednia predkoscia jaka uzyskalem w drodze do pracy :P Troche balem sie robic fotek w czasie jazdy, no ale sami rozumiecie bylem zajety rozmowa przez telefon i prowadzeniem Smarta wiec robienie jeszcze zdjec bylo byl malym przegieciem. Spalanie lekko sie zwiekszylo do 5 litrow ON na 100 km :)

tuningsmartadc3.jpg

Odnośnik do komentarza
Dokonalem malego tuningu Smarta, delikatna ingerencja w silniku, powiedzmy taki chip tuning zaowocowal odrobine zwiekszona predkoscia maksymalna, ale nie narzekam, generalnie na drodze przestalem miec problemy z wyprzedzaniem, tylko troche lusterka bardziej swiszcza. Oto zrzut z GPS z zanotowana predkoscia maksymalna i srednia predkoscia jaka uzyskalem w drodze do pracy :) Troche balem sie robic fotek w czasie jazdy, no ale sami rozumiecie bylem zajety rozmowa przez telefon i prowadzeniem Smarta wiec robienie jeszcze zdjec bylo byl malym przegieciem. Spalanie lekko sie zwiekszylo do 5 litrow ON na 100 km :P

tuningsmartadc3.jpg

Cienko Artix...

Ja dzisiaj wzi?łem macha... :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Art... leki Ci się skończyły?? :P

A tak na poważnie to nigdy więcej nie wł?czaj GPS'u w samolocie! :)

Odnośnik do komentarza
Art... leki Ci się skończyły?? :P

A tak na poważnie to nigdy więcej nie wł?czaj GPS'u w samolocie! !piwko

Znowu się wydało... widziałem od "zawsze", że z Nim jest co? nie tak... !piwko

Swoj? drog? to ciekawy jestem gdzie Ty miałe? miejsce na zamontowanie GPS w tej 1/3 samochodu :) ? Co? mi się wydaje, że ZNOWU bujasz... :)

Odnośnik do komentarza

A ja tak zapalalem "miloscia" do tych malenstw ze ...

... sam nie wiem co z tego bedzie !YES ...

290820081nh4.th.jpg

Edit: Artix, halogenow teraz ani w jednym, ani w drugim niet, ale tak naprawde to nie sa za bardzo potrzebne(?). Doszedlem do wniosku, ze jest duuuuzo innych fajnych dodatkow i jesli nie ma halogenow to ... trudno !TAZ .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A ja tak zapalalem "miloscia" do tych malenstw ze ...

... sam nie wiem co z tego bedzie whist ...

W sumie ja chyba (ponownie) też !YES

Ps. Halogeny musz? być! !TAZ

Odnośnik do komentarza
(...)Ps. Halogeny musz? być!   whist

Jasne ze lepiej jak sa, ale jak ich nie ma to trudno !TAZ . Bez halogenow to taka troche wersja "bieda" whist ?

Poza tym brakuje mi tego przycisku (jednego z wielu) na "konsoli" !scooter !YES .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Halogenow najbardziej mi brakuje, ale ciagle cena mnie odstrasza. Mariusz zarażaj sie ponownie miloscia do najmadrzejszego auta swiata !TAZ

Bigu srebrny smart to dopiero jest bajka !YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
A ja tak zapalalem "miloscia" do tych malenstw ze ...

... sam nie wiem co z tego bedzie :D ...

W sumie ja chyba (ponownie) też :D

Już wszystko jasne whist:Dwhistwhist .

Chyba niedługo będę miał okazję lukn?ć na to maleństwo. :D:D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A ja tak zapalalem "miloscia" do tych malenstw ze ...

... sam nie wiem co z tego bedzie :) ...

W sumie ja chyba (ponownie) też :)

Już wszystko jasne :P:):):P .

Chyba niedługo będę miał okazję lukn?ć na to maleństwo. :):P

Grzesiu... to co my?lisz jest nie do tego co my?lisz :P, ale maleństwo pewnie tak czy owak wkrótce zobaczysz.

Mariusz zarażaj sie ponownie miloscia do najmadrzejszego auta swiata

Art, zarażony to ja jestem od dawna tylko czekam cały czas na większ? ilo?ć równych asfaltów coby Smarkacz dawał więcej radochy a mniej zaciskania zębów na kocich łbach :P.

Poza tym nie wiem jak Wy w ogóle możecie jeĽdzić Smartami bez halogenów?? :):):) , że już o szufladzie pod fotelem nie wspomne :)

Odnośnik do komentarza

Tak, szuflada jest przydatna, a najbardziej zauwazamy jej brak kiedy siegamy pod siedzenie a tam ... lipa :) .

Sam sie na tym zlapalem i jutro musze dowiedziec sie w Smarcie ile ona kosztuje...

A halogeny? Coz, nie lubie grzebania w pojezdzie :) . Jesli ich nie ma, to trudno...

Odnośnik do komentarza
(...).. tu znowu o smartach.

Ale w innym kontekscie :D , tzn. Smart jako zastepstwo skutera w zimie !scooter .

Forum Smartklubu to juz powazne tematy i rozwazania !YES ...

(...)Bigu srebrny smart to dopiero jest bajka !piwko

No chcialem dostac calego srebrnego, niestety ciezko o takie, bo wiekszosc ma albo srebrny tridion (np. ten z tylu), albo jedynie srebrne panele...

Teraz musze tylko "zaciemnic" folia tylna szybe ... bo nie lubie jak ktos zaglada mi do "bagaznika" ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mariusz zarażaj sie ponownie miloscia do najmadrzejszego auta swiata !placz1

Artix, Twoje zdanie brzmi na tyle trafnie, że pozwolę sobie odnie?ć się do niego raz jeszcze !piwko

Do?ć często jeżdżę do Intraco (Stawki). ZnaleĽć pod wieżowcem miejsce dla 4oo graniczy z cudem... a Smarciaka "upchn?łem" tam gdzie do tej pory parkowałem tylko !winkiss . Oto dowód !winkiss .

zdjcie093nw7.jpg

Czy Wam się nie pomyliły fora? Ledwo się wydostałem ze smartklubu i .. tu znowu o smartach.

Eee tam wydostałe?... widzę, że na SK jeste? top pisarzem !piwko

Odnośnik do komentarza

O ile w Berlinie Smartow na ulicach jest naprawde duuuzo, to musze powiedziec, ze nad polskim morzem, ludzie ogladali sie za smarkiem podobnie jak 15-20 lat temu za motocyklem.

I to zdziwienie, kiedy na pytanie ile to leci, odpowiadam -> elektroniczna blokada (ktora czuc) przy 135 km/h !winkiss ...

Odnośnik do komentarza
O ile w Berlinie Smartow na ulicach jest naprawde duuuzo, to musze powiedziec, ze nad polskim morzem, ludzie ogladali sie za smarkiem podobnie jak 15-20 lat temu za motocyklem.

Nad morzem podczas wakacji jest masa turystów z rożnych zak?tków Polski, w ich miejscu stałego zamieszkania tłok i korki na drodze s? tylko wtedy gdy wyjeżdżaj? po mszy z ko?cioła !piwko

Smartów i Burgmanów 650 przybywa w 3-mie?cie coraz więcej, dwa lata temu było tylko,

Smart - 3szt.

Burgman 650-2szt. Ja i Lech na dzień dzisiejszy znam osobi?cie 6-u wła?cicieli a jest sporo, sporo więcej. !winkiss !winkiss !placz1 !piwko

Z tego co wiem z Berlina ubyło 2-e sztuki z (halogenami i szufladami) niebiesko-srebrny i srebrny a przybyło w Gdańsku, zajmowałem się nimi parę dni temu.

PS. Dzięki !piwko Artixowi udało się zlokalizować nr.VIN

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A z ta blokada to dziwna sprawa bo na gps pokazuje mi 136 km/h na liczniku to inna bajka ale zamyka szafe. Sa mikrochipy ktore pozwalaja zwiekszyc predkosc smarta tylko po co

Odnośnik do komentarza

Mareczku, no w Trojmiescie na pewno ich jest wiecej i nie sa juz takimi "dziwolagami". Cale szczescie nie mam halogenow !winkiss .

Artix, tak predkosc GPS to jakies 135km/h, a predkosciomierz pokazuje wtedy ok. 140km/h ... Mi taka predkosc na autostradzie wystarcza !winkiss . Podskoczyc Smartem np. do Szczecina to nie problem...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Smartów i Burgmanów 650 przybywa w 3-mie?cie coraz więcej, dwa lata temu było tylko,

Smart - 3szt.

Burgman 650-2szt. Ja i Lech na dzień dzisiejszy znam osobi?cie 6-u wła?cicieli a jest sporo, sporo więcej. !winkiss  !winkiss  !placz1  !piwko

Z tego co wiem z Berlina ubyło 2-e sztuki z (halogenami i szufladami) niebiesko-srebrny i srebrny  a przybyło w Gdańsku, zajmowałem się nimi parę dni temu.

My?lę, że sukcesywnie będzie ich nadal przybywało i to raczej w zwiększaj?cym się tempie. Powód jest prosty> zakorkowanie ulic naszych aglomeracji sięga powoli zenitu! Poza tym paliwo będzie nadal drożeć więc Smart CDI, spalaj?cy 3.5 l ON/ 100 km i parkuj?cy na miejscu dla skutera to strzał w 10-ke... No i rozmawiamy o pojeĽdzie całorocznym, z dachem nad głów? i air bagami przed sob? !piwko .

A z ta blokada to dziwna sprawa bo na gps pokazuje mi 136 km/h na liczniku to inna bajka ale zamyka szafe. Sa mikrochipy ktore pozwalaja zwiekszyc predkosc smarta tylko po co

136 km/h w/g GPS to tak jak 150 km/h w/g budzika Burgmana 650 !piwko ... szybciej nie trzeba !piwko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...