Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zimowa wersja Burgmana 650


Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Artix, z tego co się dowiedziałem pod wskazanym w "kontakcie" adresem, to już się się nie zajmuj? wynajmem Smartów.

Interesowałem się wynajmem Smarta na cztery, pięć miesięcy, ceny jakie oferuj? takie firmy sprawiaj? niestety, że nie bardzo się to opłaca.

Wynajem w granicach 1100-1600zł za miesi?c jest przynajmniej dla mnie mało atrakcyjny.

Argumentem jaki często padał przy tłumaczeniu takich cen było drogie serwisowanie samochodu.

Jeżeli chodzi testowanie Smarta, to istnieje też dla osób korzystaj?cych z programu lojalno?ciowego Shella udostępienie samochodu na tydzień, oczywi?cie przy posiadaniu odpowiedniej liczby punktów.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Orzeszku, ja poważnie pytam.

Nad Lupem się zastanawiałem, ale ceny trzyma wysokie. Ten z ogłoszenia np. ma 170K i 1999 rok. To przecież 10 letni samochód!

Jakie jeszcze rozs?dne propozycje?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Orzech...

Chyba co? dla Ciebie... Zmieniarka

Zmieniarka git tylko Bigu też dla mnie zamówił, a 2 sztuki to już za wiele.

Smoku do wyboru masz wiele małych autek: Cinquecento, Seicento, Tico, z nowszych to Aygo podobne, ja kiedy? my?lałem nad 1007'mk?, fajny bzyk i fajnie jeĽdzi.

Odnośnik do komentarza

Z tego co widzialem, wydaje mi sie, ze przy zmieniarce moga byc 2 rodzaje mocowania, jedno pozwalajace wcisnac jeszcze jakies drobiazgi pod siedzenie i drugie zamykajace przestrzen pod fotelem jak szuflada pod fotel kierowcy.

@Smoku, zalezy czy szukasz "malego samochodu" czy Smarta !happybth . Mi Smart pasuje, bo na jednym miejscu parkingowym moge postawic 2 sztuki !happybth . A to z innymi "maluchami" sie nie udaje !piwko .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tak, jako? zaparkowałem t-maxa obok Smarka i oczom nie wierzyłem, że mam taki wielki skuter !sciana ;):P Prawie go zasłonił. :P

t-smart.jpg

Jutro mój Smark jedzie na wymianę intercoolera, mam nadzieję, że wreszcie ?mignie te "magiczne 140" !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Grze?... a gdzie ten Smart o którym piszesz???? :D  :D  ;)

Żółte jest the best...

P.S.

Cieszę się, że mogłem pomóc... B)

To........, te przeszklone małe czarne :(

Też, tak uważam :P

!scooter Jeszcze raz dzięki, Marcinie. Diagnoza była trafiona. !sciana

PS. Wracaj szybko do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Grze?... a gdzie ten Smart o którym piszesz???? :D  :D  ;)

Żółte jest the best...

P.S.

Cieszę się, że mogłem pomóc... B)

To........, te przeszklone małe czarne :(

Też, tak uważam :P

!scooter Jeszcze raz dzięki, Marcinie. Diagnoza była trafiona. !sciana

PS. Wracaj szybko do zdrowia.

Obiecałe? mi, że jak będę miał rację z awari? Twojego FT to zmienisz mu kolor na jedyny dla Ciebie wła?ciwy...

I co...??????

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Obiecałe? mi, że jak będę miał rację z awari? Twojego FT to zmienisz mu kolor na jedyny dla Ciebie wła?ciwy...

I co...??????

Pamiętam o tym. !scooter, ale poczekajmy do pi?tku. Na budziku musi być 140. !sciana

Odnośnik do komentarza

Obiecałe? mi, że jak będę miał rację z awari? Twojego FT to zmienisz mu kolor na jedyny dla Ciebie wła?ciwy...

I co...??????

Pamiętam o tym. ;), ale poczekajmy do pi?tku. Na budziku musi być 140. :(

Grzegorz... wytłumacz mi proszę po co Ci 140 km/h skoro w Polsce V max = 130 km/h???? :P:(B) a Ty pisałe?, że Smart ma być do jazdy miejskiej... B):D:D

:( !sciana :PB) !scooter :P:P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grzegorz... wytłumacz mi proszę po co Ci 140 km/h

Proszę bardzo:

A jak się zdarzy, że na spot przyjadę Smarkiem i będzie hasło "jedziemy gdzie?", to co ? Mam nie jechać ? Mam się stresować, czy jeszcze kto? z naszych będzie w Mac-u, jak ja dojadę ? Tak to "może" będę miał szanse, że stanę ostatni w kolejce po loda w polewie truskawkowej :D !scooter !sciana

Odnośnik do komentarza

Grzegorz... wytłumacz mi proszę po co Ci 140 km/h

Proszę bardzo:

A jak się zdarzy, że na spot przyjadę Smarkiem i będzie hasło "jedziemy gdzie?", to co ? Mam nie jechać ? Mam się stresować, czy jeszcze kto? z naszych będzie w Mac-u, jak ja dojadę ? Tak to "może" będę miał szanse, że stanę ostatni w kolejce po loda w polewie truskawkowej :PB):(

W Twoim wieku...???????????

Lody z polew??????

:PB)B):(:PB):(:(:PB):(:D:D;):P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Worlan, a ja proponuję Ci sprawdzić póĽniej to co sugerowałem... tak dla pewno?ci :D

Przy okazji tematu>

Podczas afrykańskich wycieczek trafiłem na takie cudo:

3d42093402c24cd6med.jpg

Jest to chińska produkcja repliki Smarta FT a fotkę zrobiłem dwa dni temu w SSH. Niestety shot robiony był w ostatnim momencie i w locie, więc żałuję ale nie poznałem szczegółów technicznych tego "stworzenia" :D .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...