Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zimowa wersja Burgmana 650


Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
...odpisał ten, który pracuje jako sprz?tacz u kogo?...

Nie czepiaj się, zwróć uwagę o której godzinie to pisałem B)

Po wstępnych ustaleniach na dzisiejszym spocie wychodzi, że w ci?gu dnia nie da rady, raczej po godzinie 18 :P

Odnośnik do komentarza
I taki konserwator w np. NFZ zarabia całkiem sporo jak na pracę, któr? wykonuje!

Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałe?. No chyba, ze było to zamierzone...

Przepraszam, że nie w temacie, ale nie mogłem.. B)

Adam... :P

Orzechu...

Godzina jest godzina... Je?li ma być "afternoon" to niech będzie, tylko bardzo proszę o dwu-trzy dniowe wyprzedzenie informacyjne...

Aha... znalałem rozwi?zanie Twojego problemu z cyt: "chronicznym brakiem drugiego cylindra w 2oo..." wiesz jakie???

Kup sobie cylinder od np. jakiego? Rometa (mały) i włóz go sobie... nie, nie w du...ę tylko pod siodło w 2oo.

Ale będzie "czad"... Już sobie to wyobrażam, jak stoisz na stacji paliw gdzie podchodzi do Ciebie ciekawski skutera... Pyta się "o to i tamto" no i na koniec pytanie o ilo?ć cylindrów... A Ty mu tak: "Hm... normalnie... wszystkie egzemplarze maj? jeden cylinder... W moim motocyklu jest ich jednak dwa..."

Przecież nie skłamiesz... :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ostatnio usłyszałem, że Smart nie nadaje się do turystyki... błędna teza.

Smart + kemping :P

A tutaj przebieg trasy pewnych ?miałków, którzy zrobili mał? rundkę po Italii z przyczepkami podpiętymi do FT.

Klik

Odnośnik do komentarza

Wspaniałe poł?czenie dwóch nurtów pobocznych, modnych ostatnio na Burgmanii: kamperów i smartów... Powinna być jeszcze wersja przyczepki z ramp? do przewozu skutera. Wtedy to już pełen wyczes! 3 in 1 !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Wspaniałe poł?czenie dwóch nurtów pobocznych, modnych ostatnio na Burgmanii: kamperów i smartów... Powinna być jeszcze wersja przyczepki z ramp? do przewozu skutera. Wtedy to już pełen wyczes! 3 in 1 !scooter

Maku, zapomniałe? jeszcze o "zbieractwie" (geocache)... !OK 4w1

Bajdełej, te przyczepki to hardcore. Dragon w ?rodku, w nocy na kampingu, to byłby niezły subwoofer. !piwko

pzdr

Odnośnik do komentarza
Dragon w ?rodku, w nocy na kampingu, to byłby niezły subwoofer.  !scooter

pzdr

Paweł...

Nie da rady... W specyfikacji technicznej jest napisane, że dopuszczalna ładowno?ć = 120 kg... Poza tym mam klaustrofobię...

Nie wiem o co chodzi z sobwooferem ale chyba nie chcę wiedzieć... ;)

No a reszta??? Wymiękli z przyjazdu pół drogi (albo całej) na kafkę... Całe życie z cieniasami... <_<

No to jak będzie????

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gdyby ktos chciał kiedys wymienic zarowki to w F2 zarowka jest H4 czas wymiany okolo 20 min z czego 5 min to czas wymiany lewej zarowki i 15 min prawej zarowki. Im chudsze rece tym lepiej, mi zaklinowal sie lokiec przy wymianie prawej zarowki !w00t polecam ustwic sie tylem do smarta i wymieniac lewa reka :D jakos latwiej wchodzi lapa :lol: przy prawej zarowce. Mam tez zle wiesci, Dragon zapomnij ze sam dasz rade zmienic :D wiem ze w koszulke S wlazles ale do lokcia nie wsadzisz :o

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Gdyby ktos chciał kiedys wymienic zarowki to w F2 zarowka jest H4 czas wymiany okolo 20 min z czego 5 min to czas wymiany lewej zarowki i 15 min prawej zarowki. Im chudsze rece tym lepiej, mi zaklinowal sie lokiec przy wymianie prawej zarowki :( polecam ustwic sie tylem do smarta i wymieniac lewa reka :) jakos latwiej wchodzi lapa :D przy prawej zarowce. Mam tez zle wiesci, Dragon zapomnij ze sam dasz rade zmienic ;) wiem ze w koszulke S wlazles ale do lokcia nie wsadzisz :o

No to jednak dobrze celowałem, że H4 ;)

Dragon i wymiana żarówki w Smarcie :(:lol::D:o , no chyba, że zdemontuje panel !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Panie i Panowie, sezon moto rozpoczęty i tutaj moje pytanie. Jak wygl?da konserwacja Smarta na lato. Bak do pełna, szmata z olejem w rurę wydechow?, akumulator pod ładowarkę i pokrowiec !tut !tut !happybth ???

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że normalnie zanosisz do domu, myjesz, lekko konserwujesz uszczelki i inne elementy gumowe i stawiasz na półeczce nad łóżkiem. Przy okazji przecierasz z kurzu i tyle !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tak jak pisał Orzech: sezon zimowy zakończony. W dniu dzisiejszym po?migałem trochę moim Tmaxem i wiem, że Smart będzie bardzo "zaniedbany". W zwi?zku z powyższym postanowiłem sprzedać zimow? wersję skutera. :lol: Niech cieszy innych. :lol:

To nie żart

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wszyscy pisza jak konserwowac motocykl na zime, ale jak konserwowac smarta na lato oto jest pytanie !!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Orzech.Jeste? niesamowity :lol::D Fajnie że dzi? jest już 2.04. chociaż może nie,bo po nieciekawym dniu w pracy poprawiłe? mi humor do tego stopnia że uraczyłem się za twoje zdrówko :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Żeby nie było..... !V

2 kwiecień ...

Smart jest wystawiony do sprzedaży.

Grzesiu... robisz wielki bł?d :rolleyes: !V !V

No chyba, że zamierzasz zmienić coupe na np. cabrio... to co innego :lol:

Odnośnik do komentarza
Wydaje mi się, że normalnie zanosisz do domu, myjesz, lekko konserwujesz uszczelki i inne elementy gumowe i stawiasz na półeczce nad łóżkiem. Przy okazji przecierasz z kurzu i tyle :lol:

Czytam to kolejny raz i kolejny raz uchachany jestem po ucha... !OKK

  Żółtego bym wzi?ł, ale czarny? 

...ale po tym padłem... !OK !w00t

Sezon motocyklowy rozpocz?łem 31.03 a mój Smarcik nie będzie chyba "latował" (od zimowania :D )... Moja żona bardzo się z nim zaprzyjaĽniła... !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Żółtego bym wzi?ł, ale czarny?

Bardzo ?mieszne ...

A tak przy okazji, jak wypadła analiza spalin mojego tmaxa? !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...