Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zimowa wersja Burgmana 650


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Mariusz... kiedy sofcik???

Kurcze, w kompie wirus pozmieniał mi pliki i boje się, że mogę wgrywać tylko ten 29 KM :D

A tak poważnie to narazie muszę się "wdrożyć", bo życie w tej czę?ci EU o tej porze roku jest nie do zniesienia :D

Zrobimy spota w Wawie, skrzykniemy parę osób i dam znać ;)

A tak w ogóle to musimy zrobić wycieczkę z Orzechem do Radomia Smarkami więc może tam...? :P

[A tak poza tym, to nie jest to żadna replika tylko Smart ForTwo Combi...

Nie koniecznie. Ja bym to nazwał inaczej B)

Oto dokładniejsze porównanie:

38e709035ba359aamed.jpg

Odnośnik do komentarza
Mariusz... kiedy sofcik???

Kurcze, w kompie wirus pozmieniał mi pliki i boje się, że mogę wgrywać tylko ten 29 KM :D

A tak poważnie to narazie muszę się "wdrożyć", bo życie w tej czę?ci EU o tej porze roku jest nie do zniesienia :D

Zrobimy spota w Wawie, skrzykniemy parę osób i dam znać ;)

A tak w ogóle to musimy zrobić wycieczkę z Orzechem do Radomia Smarkami więc może tam...? :P

Radom mi pasi... daleko nie mam...

Kiedy????

EDIT:

...z Orzechem...? kto Cię ukarał i za co...?????? B)

:(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mariusz... kiedy sofcik??

Po co Ci ten sofcik? Przecież w Polsce można jeĽdzić tylko 130 km/h :D:D;)B)B)B)

Z tym lodem, to tak my?lałem, ......... będzie pożywka ......... :P:(:P

Mariusz, a o mnie zapomniałe? ? Też mam niebieskie wnętrze. No i "mam nadzieję", że Smarciol będzie normalnie ?migał i nie zostawicie mnie w Jankach. :P:P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No wła?nie, chłopaki ale raczej ten tydzień odpada bo ogarn?ć w robocie się nie mogę. Może jutro w Młynie co? ustalimy - Mariusz będziesz???

Jutro mam nadzieję zarejestrować wreszcie smarkacza więc mogę ?migać i na koniec ?wiata :D

EDIT: Dragon, grabisz sobie, oj grabisz, nie ku? bo dostaniesz soft z mojego smarka z trojanem :D

Grzesiu bierzemy Cię ze sob? ale na to co? truskawkowe zgłaszamy się do Ciebie. Będzie glamał ;)

Odnośnik do komentarza

Mariusz... kiedy sofcik??

Po co Ci ten sofcik? Przecież w Polsce można jeĽdzić tylko 130 km/h B):(:P:PB):(

Z tym lodem, to tak my?lałem, ......... będzie pożywka ......... :PB)B)

Mariusz, a o mnie zapomniałe? ? Też mam niebieskie wnętrze. No i "mam nadzieję", że Smarciol będzie normalnie ?migał i nie zostawicie mnie w Jankach. :(:(

Wiesz IceWorlan... :P Mnie to on jest niepotrzebny ale Mariusz się uparł, że chce mi wgrać i już... B) No i co, mam się z nim kłócić????

:(:D:D;):P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
No wła?nie, chłopaki ale raczej ten tydzień odpada bo ogarn?ć w robocie się nie mogę. Może jutro w Młynie co? ustalimy - Mariusz będziesz???

\

Oczywi?cie :D

U mnie ten tydzień też odpada bo roboty moje "wdrażanie" nie intersuje, więc muszę choć delikatnie nadrobić zaległo?ci.

Mnie to on jest niepotrzebny ale Mariusz się uparł, że chce mi wgrać i już...  No i co, mam się z nim kłócić????

Khy, khy... że co proszę? :D

Aha... fakt> wirus 29 PS czeka gotowy do upload'owania ;)

Mariusz, a o mnie zapomniałe? ? Też mam niebieskie wnętrze. No i "mam nadzieję", że Smarciol będzie normalnie ?migał i nie zostawicie mnie w Jankach.

Grzesiu... zamontuj najpierw sprawny IC, bo jak teraz wgramy 52 KM to Twój CDI wypluje kolektorem tłoki :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jutro mam nadzieję zarejestrować wreszcie smarkacza więc mogę ?migać i na koniec ?wiata :D

To ja już po twardziela się wybieram, a Ty dopiero papiery zbierasz ? Załatwiaj szybko te kwity, to trochę "posmartujemy"

PS. Takie małe pytanko : Orzech, czy Ty już spadłe?, czy jeszcze w skorupce pomieszkujesz na drzewku ? :D;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kilka fotek z dzisiejszego spota. Było duużo maxi ale i trzy Smarkate :lol: :

60ee164cf6b9d7c6med.jpg

5bd07647a594d6b2med.jpg

PóĽniej była standardowa przejażdżka do Maca (czasem na trzech kołach !sciana ), gdzie zjedli?my lody truskawkowe (pozdro Worlan :) ) !sciana

669f1bf2bc59e956med.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dodam tylko, że dzisiaj smarki przeszły chrzest bojowy i przeciskały się do ?wiateł pomiędzy samochodami razem ze skuterami :) Trochę ludki miały dziwne miny, nawet nikt nie zatr?bił :lol:

PS. Grzesiu następnym razem poproszę na czekoladowo bo te truskaweczki po sezonie to jakie? takie nie?wieże !sciana !sciana :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

PS. Grzesiu następnym razem poproszę na czekoladowo bo te truskaweczki po sezonie to jakie? takie nie?wieże :)  !sciana  !sciana

Nie smakował Ci z truskawk? ? :lol:

Mówisz, że chcesz co? w kolorze czekoladki :)

Pomy?lę.....:)

Odnośnik do komentarza
(...)dzisiaj smarki przeszły chrzest bojowy i przeciskały się do ?wiateł pomiędzy samochodami razem ze skuterami(...)

Czyli pare dodatkowych konikow na pewno sie przydalo !happybth .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mój już ?miga jak normalny Smart !tut .

O godzinie 14 na Puławskiej byłem najszybszy. !tut

Jak się okazało, został wymieniony przewód gumowy w obwodzie doładowania. Intercooler pozostał na swoim miejscu !TAZ . Kiedy?, przy :P opowiem....Wam o tym !happybth Na trzeĽwo się nie da. !TAZ

Odnośnik do komentarza

!tut I dlatego też w po?ciku nazwę Brabusa napisał w cudzysłowiu. hehe. Niestety wygl?d Miodzio o w kuperku zwykła 600 - tka :P ale już brother my?li o włożeniu Cdi-ka w nowym sezonie. !tut Zawsze jakie? postanowienie na powoli zbliżaj?cy się nowy rok !happybth

Odnośnik do komentarza

Fajne te fotki. Chętnie bym nawiedził kuzynostwo moim smarkiem.

Worlan - Gratuluję zakupu! Mam nadzieję, że dalsza eksploatacja będzie pozbawiona usterek. Koła dołożył ?

A tak poważnie, co my?licie o tej paradzie mikołajów w 3-m ? Smarki mogłyby powie?ć cukierki :P

pozdro,

M. vel C.

Odnośnik do komentarza
Mój już ?miga jak normalny Smart !tut .

O godzinie 14 na Puławskiej byłem najszybszy. !TAZ

Jak się okazało, został wymieniony przewód gumowy w obwodzie doładowania. Intercooler pozostał na swoim miejscu !TAZ . Kiedy?, przy :P opowiem....Wam o tym !happybth Na trzeĽwo się nie da. !TAZ

E tam... Intercooler miał być nowy... !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Worlan, to w końcu masz co? najszybszego na otarcie łez :P Ciekawe co zrobi ze swoim (przyszłym) Smartem Szuwarek, bo chyba sie ostatnio zakompleksił osi?gami swojego tmaxa !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
bo chyba sie ostatnio zakompleksił osi?gami swojego tmaxa :P

I chyba wiem jaki był tego powód. :D;) !YES

E tam... Intercooler miał być nowy... :P

Nie będzie żółty ;);):P

?. Lacze.

dr.big

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...