Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zimowa wersja Burgmana 650


Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Szuflada jest po 240 Pln brutto

Mam jeszcze jedno pytanko:

Jak sprawdzić stan łożysk w na tylnej osi bo co? mi się zdaje, że zbyt gło?no mi co? ten tył wyje. Czy trzeba je rozbierać czy da się jako? inaczej sprawdzić (koła luzu nie maj?)

EDIT: To raczej nie łożyska tylko opony (tak stwierdził mechanik)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Obiecuję Ci, że jak będzie żółty, to zamówię specjaln? naklejk? z napisem... "Worlan's EDITION"... !YES  Czcionka będzie Smartowa... Co Ty na to?

Żarty sobie robisz z t? nalepk? B) . Sponsoring mile widziany, ale proszę o poważn? ofertę, to rozważę kolor żółty, a nawet nakleję na masce jakiego? "Dragona" B) !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Obiecuję Ci, że jak będzie żółty, to zamówię specjaln? naklejk? z napisem... "Worlan's EDITION"... !YES  Czcionka będzie Smartowa... Co Ty na to?

Żarty sobie robisz z t? nalepk? !tut . Sponsoring mile widziany, ale proszę o poważn? ofertę, to rozważę kolor żółty, a nawet nakleję na masce jakiego? "Dragona" B)B)

Grzesiek, niestety sponsoringu zaproponować Ci nie mogę ale mogę pokazać jak mogła by ewentualnie wygl?dać wersja smarta "Worlan's EDITION" B) , moim zdaniem kolorek jest bardzo interesuj?cy.

A tak przy okazji, Smatmania na Burgmanii faktycznie przybiera całkiem niezłe rozmiary.

Ciekaw też jestem też co s?dzicie o wynajmie Smartów, czy może kto? z Was korzystał z czego? takiego.

Może wcale nie trzeba zaraz kupować samochodu żeby pojeĽdzić nim przez tych kilka jesienno-zimowych miesięcy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grzesiek, niestety sponsoringu zaproponować Ci nie mogę ale mogę pokazać jak mogła by ewentualnie wygl?dać wersja smarta  "Worlan's EDITION" !YES , moim zdaniem kolorek jest bardzo interesuj?cy.

B) ładny jest B), ale Arek, sam widzisz, nie mogę B)

A co do wynajmu, to jest to mało interesuj?ce. W tym w?tku s? wyliczenia takiego najmu.

Odnośnik do komentarza

Aleeeeee się narobiło,dawno nie odwiedzałem forum a tu same niusy !YES

tyle Smartów na Burgmani?

Albo inaczej.......tyle Burgmaniaków na Smartklubie...fiu....fiu.... B)

Podoba mi się to wszystko coraz bardziej B)

To co...zmieniamy logo Burgmanii?? trzeba dodać tam taki malutki wizerunek Smarcika,tyci,tyci,gdzie? na dole,lub może zmie?ci się jako ukryty szczegół,może w jakim? detalu Burgmana :)B)

PS. Worlan,jestem za żółtym kolorkiem,widziałem takiego Smarta,jest pięknyyyyy,mówię Ci pieknyyyyyy

Odnośnik do komentarza
Hehe.... na smartklubie zarejestrował się dzisiaj niejaki "michalu". Ciekawe czy to "nasz" michalu !OKK

Ach ten Orzech to wszystko wypatrzy !TAZ

A Ja tylko po cichutku sprawdzałem co tam jest ciekawego !OKK ale nie wyszło !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mam,

kolor hm... czarny,

wnętrze niebieskie , specjalnie dla Dragona !wchair

pali......straszne ilo?ci,

jutro zamieszczę fotki.

Czy do końca będzie to mój smark ? Nie wiem..... :angry:

Ale, co? mnie z nim ł?czy :D

Mojej Halce -> "sie podoba"

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zmiana koloru trwa 20 min, tak naprawde to tylko tridion jest stalym kolorem !wchair

hmmm mam gratulowac Grzesiu :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ada?, wiesz co by się działo, jak by był żółty. !wchair

Miałem takiego jednego na uwadze, ale jak pomy?lałem o Burgmanii, to dałem sobie spokój. :angry::D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...