Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zimowa wersja Burgmana 650


Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
plus to co zuzyje Webasto :D .

Tak mię chodziło po głowie, Bigu, to smart ma silnik chłodzony

powietrzem, że aż webasto zakładaj? ??? :lol:

A może aura w BRD arktyczna jaka? ? :P !V

pzdr

Odnośnik do komentarza
plus to co zuzyje Webasto :D .

Tak mię chodziło po głowie, Bigu, to smart ma silnik chłodzony

powietrzem, że aż webasto zakładaj? ??? :lol:

A może aura w BRD arktyczna jaka? ? :D !V

pzdr

Smart wiadomo, chlodzony ciecza :P .

Ogrzewanie niezalezne np. Webasto czy Eberspaecher zaklada sie zazwyczaj po to, zeby podgrzac sobie autko (srodek i uklad chlodzacy) przed jazda.

PS. Ale moze o ogrzewaniu niezaleznym zrobi "wyklad" ktos bardziej znajacy sie na technice :D ?

Odnośnik do komentarza

 

Muszę Ci napisać, że Twój nick był wymy?lony z wielk? premedytacj?...

ale żeby do tego stopnia mieć farta i fuksa...!!!! 

Kombinowałem jak tu swojego Smarka ztuningować i co? - i d..pa w #... 

Dragon nie masz co narzekac!Kazda ksywka sie do czegos przydaje.

Ty naprzyklad mozesz zostac wlascicielem apteki , albo... dealerem!

DRUG-ON

I Smartix bedzie Ci zazdroscil.

 

 

Taaaa. A ?wistak siedzi... 

...bo sreberka były kradzione

OptyTuning extra. A Dragon, no cóż zamiast smar(k)ta "czebaby" Stara "zanakupić" i byłby DragStar 

Ubawili?cie mnie do łez... :D orzynajmniej Wy sprawili?cie mi trochę rado?ci bo Smarta już mam dosyć... !V jeszcze nawet nie zacz?łem go używać... :D

:lol: W łeb sobie strzelić!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Smarta już mam dosyć... :( jeszcze nawet nie zacz?łem go używać... :D

!happybth W łeb sobie strzelić!!!!! !happybth

A jednak okazał się za mały? :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czy SMART jest do jazdy po mie?cie?

A zapomnieli?cie uczestnicy ?lubnych ceremoni SmArtixa i Gosi gdzie? w okolicach Koszalina czym przyjechali?my z Olg? na t? zacn? imprezę?

Lublin-Koszalin Qwaki+Olga Smartem i w drodze powrotnej odwiedziny u Drogowca wspólnie z Robem i Z?łz? w Micro. No i powrót spowrotem do Lublina.

SMART ?wietnie nadaje sie na podróże nawet te powyżej 1000km !happybth

P.S. Dragon to twój diselek jest mniejszy od mojej benzynki?

Odnośnik do komentarza
Smarta już mam dosyć...  :( jeszcze nawet nie zacz?łem go używać... :D

!happybth W łeb sobie strzelić!!!!! !happybth

A jednak okazał się za mały? :D

  P.S. Dragon to twój diselek jest mniejszy od mojej benzynki? 

Problem nie jest w wielko?ci Smarka bo mieszczę się do niego na przekór Wam tylko w tym, że te kur...skie urzędy tyle trzymaj? papiery...

Smark jest sprowadzony... Najpierw urz?d celny miał "problem" z dokumentami nie potrafili sobie z nimi poradzić a jak się udało w celnym to w skarbowym stwierdzili, że jeszcze jest na tyle ciepło, że mogę dalej jeĽdzić letni? wersj? Burgmana i Smark jest mi nie potrzebny... Po raz kolejny dokumenty utkwiły... Potem trzeba było dostarczyć do US aktualny KRS, potem jeszcze co?... Chore!!!Dzisiaj udało mi się odebrać papiery ze skarbowego lecz ze względu na indwywidualne tablice muszę znowu czekać bo tych indywidualnych nie maj? przecież na miejscu...

To był mój ostatni "import"... Przychodzę sobie do pracy, odpalę Smarka i patrzę sobie na niego... Ale jest szansa, że w przyszłym tygodniu będę już pomykał smarkatym...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
To był mój ostatni "import"...

Eee tam... jak wszystkie papiery s? odpowiednio wypełnione, tłumaczenia, umowa bez zastrzeżeń to wszystko razem (akcyza i US) z rejestracj? trwa 5 dni. Dopiero co rejestrowałem na firme autko autko z Niemiec. Wszystkie KRS'y i inne aktualne duperszwance trzeba mieć ze sob?.

Co do tablic imiennych to faktycznie... trzeba mieć chwile cierpliwosci bo musz? je zrobić, sprawdzić czy nie s? już takie zajęte oraz czy tre?ć tablicy nie jest obsceniczna, obraĽliwa itp. !happybth Chyba ze domawiasz kolejn? to tylko dołoż? cyferkę i finito !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
..... bo Smarta już mam dosyć...  :P jeszcze nawet nie zacz?łem go używać... :lol:

!happybth W łeb sobie strzelić!!!!! !happybth

My?lałem, że jakie? nieszczę?cie się stało :lol: .

Marcin, by? się wstydził, :lol: w urzędach nic nie załatwiałe? czy co? ;)

Ale widać, że napalony jeste? na jazdę smarkiem jak nie wiem co :lol:

Odnośnik do komentarza
Ale widać, że napalony jeste? na jazdę smarkiem jak nie wiem co :lol:

Grzegorzu, nie ma się co dziwić irytacji Dragona;) W końcu nowy nabytek a pojeĽdzić i nacieszyć się nie można przez cholern? biurokrację !happybth

Ja za to ciekawski jestem, co to za indywidualna tablica będzie? !happybth Czyżby SMARK ? :lol:

Odnośnik do komentarza
 

  Zakładaj blachę od burgera i ?migaj   

Orzechu... gdyby były dwie to kto wie... Nawet człowiek nie czuje jak mu się rymuje... !happybth

Eee tam... jak wszystkie papiery s? odpowiednio wypełnione, tłumaczenia, umowa bez zastrzeżeń to wszystko razem (akcyza i US) z rejestracj? trwa 5 dni... 

Mariusz, wszystko dopięte na ostatni guzik... Problem z urzędem celnym polegał na tym, że chyba wszyscy z Lublina i lubelszczyzny zmówili się przeciwko mnie i akurat gdy ja miałem do załatwienia sprawy ze Smarkiem wszyscy inni też musieli... Takich kolejek to ja nie widziałem nawet w 1980 roku nawet wtedy gdy "rzucili" banany...

Co do tablicy - to jest to kolejna, zmieni się tylko cyferka za pierwsz? liter?...

Ale widać, że napalony jeste? na jazdę smarkiem jak nie wiem co

Grze?... lito?ci... toż to już dwa tygodnie jak mogę się na niego tylko patrzeć a Artix naciska na Smartokafkę gdzie? w połowie drogi LBL-WAW (dla wrażliwych WAW-LBL)...

Ja za to ciekawski jestem, co to za indywidualna tablica będzie?  Czyżby SMARK ?

To nie jest akurat tajemnica... większo?ć wie, że na Sharanie mam L0 EDMAR... na Smarku będzie L1 EDMAR !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Apropos dzisiejszego ?niegu - mam dwie tylne b.dobre smarto-zimóweczki do oddania.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tak sobie dzis patrzylem jak gosc w Toyota Land Cruiserem parkowal w centrum, a raczej probowal zaparkowac w miejscu gdzie ja smartem moglbym sie obracac o 360 stopni jezdzac w kolko i tak sobie mysle po kiego grzyba ludzie maja takie auta do miasta. Parkowanie smartem to czysta przyjemnosc, przestalem szukac miejsc do parkowania. :lol:

Odnośnik do komentarza
Apropos dzisiejszego ?niegu - mam dwie tylne b.dobre smarto-zimóweczki do oddania.

A na czym będziesz Ty jeĽdził????

Ja i Artix mamy już komplet funkiel nówek nie?miganych...

Dzisiaj odebrałem tablice... nawet jeĽdziłem... a ludzie na stacji paliw to się tttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk na mnie patrzyli jak z niego wysiadłem... nie będę pisał jak patrzyli jak wsiadałem...

Zabawka naprawdę przednia...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Rewelacja !happybth to dopiero koniec problemow z parkowaniem bo moge zabrac auto do biura !happybth

Odnośnik do komentarza
Apropos dzisiejszego ?niegu - mam dwie tylne b.dobre smarto-zimóweczki do oddania.

A na czym będziesz Ty jeĽdził????

Ja i Artix mamy już komplet funkiel nówek nie?miganych...

Dzisiaj odebrałem tablice... nawet jeĽdziłem... a ludzie na stacji paliw to się tttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk na mnie patrzyli jak z niego wysiadłem... nie będę pisał jak patrzyli jak wsiadałem...

Zabawka naprawdę przednia...

A bo nikt się nie dziwi jak widzi pastę wyciskana z tubki, ale w druga stronę to już jest wyzwanie !happybth !happybth

Choć po Terminator 2 i taaakie cuda s? możliwe !happybth

Pozdrawiam

RobB. !happybth

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję,że spotkam mojego Ziomka w tym ekstra AUCIE na ulicach Lublina. Będę bacznie się rozgl?dać albo widz?c CUDO wyskoczę na jezdnię i nie przepuszczę dalej !happybth

On jest taki mniumni,że lepiej nie chuchać przy nim !happybth POZDRAWIAM

Joa?ka

Odnośnik do komentarza

On jest taki mniumni,że lepiej nie chuchać przy nim :) POZDRAWIAM

Joa?ka

O Dragonie piszesz ?????!

Co? TY Jego to i kalifornijskie tornado nie ruszy :) !piwko , bez obaw zatem, choć z tym rzucaniem się pod koła to bym nie ryzykował, Smok może nie wyhamować i !happybth

Pozdrawiam

RobB. !happybth

No nareszcie w Lublinie jaka? atrakcja !happybth :):)

Odnośnik do komentarza

On jest taki mniumni,że lepiej nie chuchać przy nim !piwko POZDRAWIAM

                              Joa?ka

O Dragonie piszesz ?????!

Co? TY Jego to i kalifornijskie tornado nie ruszy :):) , bez obaw zatem, choć z tym rzucaniem się pod koła to bym nie ryzykował, Smok może nie wyhamować i !happybth

Pozdrawiam

RobB. :)

No nareszcie w Lublinie jaka? atrakcja !happybth :):)

O Smarciku piszę ,że mikrus z niego :)

A jakaż to atrakcja w Lublinie? !happybth POZDRAWIAM

Joa?ka

Odnośnik do komentarza

Niebywałe... Joa?ka... Burgman 400... o co chodzi???? - co? przegapiłem???

Z tym wyskakiwaniem przed Smarka to i ja nie radzę... Smark waży nie wiele mniej ode mnie !happybth ...

Co do atrakcji - druga lubelska burgmaniaczka... !happybth Toż to wielka atrakcja... !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...