Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zimowa wersja Burgmana 650


Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

E tam... Intercooler miał być nowy... :rolleyes:

Nie będzie żółty B)B):P

Jednym słowem, oszukałe? mnie????? ;)

Nie ładnie Marcin, nie ładnie. Wybaczam Ci, bo w Twoim wieku ;) już można mieć problemy z pamięci?. :P

Miał być żółty, jak sprawdzi się Twoja diagnoza, czy nie tak ? Cooler nie został wymieniony, a smarciol jeĽdzi jak "zły" ;) . Proszę więc o sprostowanie Twojej wypowiedzi. Jest mi bardzo przykro. B)

Odnośnik do komentarza

E tam... Intercooler miał być nowy... :)

Nie będzie żółty B)B);)

Jednym słowem, oszukałe? mnie????? :rolleyes:

Nie ładnie Marcin, nie ładnie. Wybaczam Ci, bo w Twoim wieku :P już można mieć problemy z pamięci?. ;)

Miał być żółty, jak sprawdzi się Twoja diagnoza, czy nie tak ? Cooler nie został wymieniony, a smarciol jeĽdzi jak "zły" ;) . Proszę więc o sprostowanie Twojej wypowiedzi. Jest mi bardzo przykro. B)

Gzesiu... To chyba jednak nie tak było...

Pomy?lmy... powiedziałem Tobie, że 90% przyczyny w zamuleniu się smarka wynika z nieszczelno?ci zwi?zanych z IC...

Czy tak było????

:PB)B)

:P

B)

:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

E tam... Intercooler miał być nowy... :P

Nie będzie żółty :):):)

Jednym słowem, oszukałe? mnie????? :lol:

Nie ładnie Marcin, nie ładnie. Wybaczam Ci, bo w Twoim wieku :P już można mieć problemy z pamięci?. :)

Miał być żółty, jak sprawdzi się Twoja diagnoza, czy nie tak ? Cooler nie został wymieniony, a smarciol jeĽdzi jak "zły" :) . Proszę więc o sprostowanie Twojej wypowiedzi. Jest mi bardzo przykro. :lol:

Gzesiu... To chyba jednak nie tak było...

Pomy?lmy... powiedziałem Tobie, że 90% przyczyny w zamuleniu się smarka wynika z nieszczelno?ci zwi?zanych z IC...

Czy tak było????

:lol::lol::lol:

:P

:)

:)

Nie, Dragonku. Twoja diagnoza, to intercooler. Mówiłe?, że miałe? identyczne objawy i po wymianie coolera było ok. Tak ?.Że po tym przebiegu to normalne, cooler obija się o "co?" i się przeciara. Tak? Wskazałe? mi miejsce gdzie go kupić. Tak ? Mówiłe?, wymień cooler,a i ?migaj. Tak?

Ale nie o to chodzi. Dajmy spokój. Bardzo mi pomogłe?. :) Dzięki Ci za to i nie tylko... :) Mam nadzieję, że jeszcze nie raz mi pomożesz :)

Pozdrawiam Cię,

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
O kurde, normalnie jak konflikt na tle rasowym...  !happybth  !w00t  !guns

Wcale nie...

Tu chodzi tylko i wył?cznie o kolor...

Prawda IceWorlanyellow???? :lol::lol::lol:

Co do pomocy - zawsze i wszędzie!!

No pewnie... :P, że o kolor chodzi, a kto? my?lał inaczej ? :):lol::lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wreszcie miałem okazję sprawdzić prędko?ć max. mojego smarka. Był tak uprzejmy i zawiózł nas na grzybobranie. Wiało okropnie (boczny wiatr), przez chwilę na liczniku wskazówka dobiła do magicznej cyfry 140, ale żeby nie zostać zepchniętym do rowu szybko prędko?ć zmniejszyłem do bezpiecznej ok. 120. Strasznie się martwiłem co będzie z naszymi grzybami po powrocie do Wawki (podobno plomby z zębów wypadaj?) !OKK , ale było ok!. Na szczę?cie mam sztuczn? szczękę whistwhistwhist:angry:. Grzyby całe i zdrowe dojechały do domu. :angry:

grzybki.jpg

Odnośnik do komentarza

Piotrek, ten opis musialem tu zarzucic, bo na allegro pozniej zaginie :lol: .

A oto opis aukcji, ktorej przedmiotem sprzedazy jest Smart ForTwo, benzyna, 1998 rok !scooter :

Szanowny Allegrowiczu.

Je?li masz już dosyć nudnego, beztroskiego życia, zapomiałe? jak nazywa się Twój psychoanalityk, szukasz racjonalnego powodu do popełnienia samobójstwa czy też bezsennymi nocami zastanawiasz się, na co by tu wyadać jeszcze trochę kasy - trafiłe? we wła?ciwe miejsce.

Oferuję Ci przedmiot, który nada Twojemu życiu nowego wymiaru. A może nawet i odrobinę sensu. W skrajnym przypadku zapewni Ci długotrwał? i niestety nieskuteczn? terapię w zamknietym o?rodku dla nerwowo chorych.

Smart: mała, żółta poczwraka z poczciwymi oczkami.

Jest w Polsce od 2000 roku. 8 długich lat.

Wydaje się jednak, że minęło ich ze 40.

W Smarcie w ci?gu tego czasu zepsuło się wszystko. Niektóre rzeczy nawet po kilka razy.

Je?li istniało jakiekolwiek, najmniejsze prawdopodobieństwo, że jaka? rzecz wysi?dzie: wysiadała. Je?li nie istaniało takie prwdopodobieństwo: wysiadała również.

Cóż, ma to swoje dobre strony: poznałem chyba wszystkie SmartCenter w Polsce.

ZaprzyjaĽniłem się z serwisantami. Nie popadłem w alkoholizm, ponieważ nie miałem kasy na gorzałkę. Nauczyłem się cierpliwo?ci. A moje zdolno?ci techniczne osi?gnęły taki poziom, że McGuyver przy mnie to mały piku?.

Jako, żw w smarcie wszystko padło, wszystko też wymieniłem (b?dĽ naprawiłem). Myliłby się jednak ten, kto s?dziłby, że autko jest sprawne.

Otórz nie jest.

Zapala albo nie zapala. Jedzie albo nie jedzie. Zmienia biegi, albo ich nie zmienia. Wycieka z niego olej, chociaż go nie ubywa. Klimatyzacja jest sprawna ale nie chłodzi. Silnik pracuje jak szwajcarski zegarek albo jak kosiarka do trawy.

Czasami przez tydzień działa idealnie. Potem zapala co 3 raz. Potem co 20. Potem nie chce sam zmieniać biegów. Kiedy jadę z tym do serwisu: chodzi jak złoto. Żadnych błędów.

Pewnego dnia urwał mi się silnik. Tak po prostu, jak w nędznej, czeskiej komedii.

Innym razem dało się wł?czyć tylko wsteczny bieg. Nie zraziłem się tym i przejechałem 30 km na wstecznym. Niepotrzebnie: rekord Ginessa to 150 km...

Żeby zmienic kierunek nawiewu (wentylatora), trzeba wyj?ć akumulator. Robię to w 2 minuty...

Jest tych smaczków jeszcze sporo. Tych najgorszych nie wymienię, ponieważ ogłoszenie mog? czytać dzieci....

Smart przejechał już niemal 110 tys km. Koszt napraw przekroczył kilkukrotnie jego warto?ć (pocz?tkow?, nie obecn?....). Płaciłem jednak z zaci?niętymi zębami. Jestem przeca Polakiem, zawziętym, upartym typem. Byłem....

Po przeanalizowaniu wszelkich możliwych przyczyn tego stanu rzeczy, doszedłem do wniosku, że maj? one podłoże metafizyczne. Kto? rzucił na niego kl?twę, b?dĽ też wyposażył w zło?liw? osobowo?ć. Byc może mamy tu do czynienia z każdym z w/w zdarzeń. Na egzorcyzmy jednak się nie zdecydowałem. Egzorcy?ci nie wystawi?ja faktury VAT.

Dlaczego miałby? kupić to autko ? Jest ku temu ważny powód.

Otórz ma ono warto?ć ogromn?. WyobraĽ sobie, że dajesz go w prezencie znienawidzonej osobie....W bałych rękawiczkach, z u?miechem na twarzy....Po co wydawać kasę na mało finezyjne i oklepane w kryminalnych serialach metody....

Albo zostawiasz go dla siebie. Ale o tym już pisałem.

Zawsze możesz go spalić. Słyszałe?, żeby kto? spalił sowjego smarta ? Masz okazję być tym pierwszym. Poczytne tabloidy na 100% zrobiły by z Ciebie bohatera. I ofiarę...

Nie wiem, czy piszę z sensem, ale mam nerwowe tiki i trochę mi to przeszkadza w obiektywnej ocenie sytuacji....W dodatku głosy, które zazwyczaj słyszę ostatnio recytuj? mi na zmianę cytaty z paragrafu 21 i chińsk? instrukcję obsługi maszynki do wybielania zębów (sk?d wiem, że chodzi o instrukcję skoro nie znam chińskiego?)....

Do autka dorzucam komplet kół zimowych. Tak, pro forma. Smart i tak nie zechce jeĽdzić w zimie.

Optycznie autko nie wygl?da Ľle. Trochę poobijane plastiki. Wnętrze...też bez harcore'u. Co oczywi?cie jest bez znaczenia.

Nie publikuję fotki z obawy o sprawno?ć aparatu. Proszę mnie o te fotki nie prosić.

Autko można obejrzeć we Wrocławiu. Albo w dowolnym innym miejscu, w ktorym wła?nie się zepsuło.

I od razu pozwole sobie na komentarz B) . W moich oczach kupiony na zasadzie "CCC" -"cena czyni cuda", choc moge sie mylic B) . Wypadniecie silnika !piwko i inne problemy ze Smartem dowodza jedynie braku odpowiedniego serwisowania i checi zaoszczedzenia na kosztach zwiazanych z samochodem ;) .

Ale ogolnie bardzo fajnie sie to czyta !OKK B):D ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Opis rewela !scooter . Go?ć musi być powie?cio- dramato- pisarzem... :rolleyes:

Przy okazji opiszę Wam sk?d się bior? takie Smarty, bo akurat dwa dni temu rozmawiałem ze znajomym handlarzem (Artix o nim słyszał), który sprzedaje na allegro takie "perełki"... ale to już nie dzi? bo jestem zbyt ?pi?cy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Taka prawda, że człowiek sprzedaj?cy tego Smarta przyci?gn?ł klientów napisaniem takiego opisu. Każdy kto widział t? aukcję rozsyła znajomym by mogli się po?miać z opisu. Tym sposobem może kto? się skusi na zakup.

Muszę przyznać, że autor miał łeb na karku !scooter hehe.

PS. A wie kto? czy ten Smart znalazł nowego wła?ciciela ??

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Smark dzisiaj przeszedł mały tjuning audio: zmieniarka, gwizdki oraz zestaw do telefonu, ten ostatni oczywi?cie nie jest oryginalny ale wszystko ?miga bosko. Już chyba nie ma nic co bym mógł jeszcze zaaplikować smarkowi, no może uchwyt na płyty CD :D

PS. Jeszcze jedna osoba z Burgmani weszła ostatnio w posiadanie Smarta. Mam nadzieję, że się pochwali ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Już chyba nie ma nic co bym mógł jeszcze zaaplikować smarkowi

Orzeszku... ja też tak my?lałem dopóki nie pokopałem głębiej na tym portalu:

Kopalnia extrasów do Smarta

Poza tym... Czy masz takiego Smarka w domu na półce??? ;)

3f6e48e5d9013818med.jpg

No wła?nie :):D

PS. Jeszcze jedna osoba z Burgmani weszła ostatnio w posiadanie Smarta. Mam nadzieję, że się pochwali :P

Ja też tak? znam... ciekawe czy to ta sama osoba, czy s? już kolejne dwa FT ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Poza tym... Czy masz takiego Smarka w domu na półce??? ;)

3f6e48e5d9013818med.jpg

No wła?nie :P:D

Mariusz, nie doceniasz mnie. Mam takiego na półce ale w Smarcie, niebie?ciutki pod kolor. Miał być dla Oliwki ale jako? nie mogę się z nim rozstać.

Co do extrasów to muszę pogrzebać, a nóż widelec co? mi wpadnie w oko ;)

Odnośnik do komentarza
MariuszBurgi napisano 5-11-2008, 9:21 

Orzeszku... ja też tak my?lałem dopóki nie pokopałem głębiej na tym portalu:

Kopalnia extrasów do Smarta

Patrzyłe? na ceny ;) ???? Ja napisałem pro?bę do Prezesa o podwyżkę wynagrodzenia...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mariusz, nie doceniasz mnie. Mam takiego na półce ale w Smarcie, niebie?ciutki pod kolor. Miał być dla Oliwki ale jako? nie mogę się z nim rozstać.

Aaaa... to zwracam honor :)

Jeste? debe?ciak ;)

EDIT> Dragon... nikt nie mówił, że będzie "letko" :D:)

Ja też napisałem do prezesa ale chyba mnie olał ;):P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Orzech, zaje....y podpis ! ;):):)

Ja my?lę, czy nie sprzedać dużego LCD żeby mieć na dodatki do Smarta... bo i tak nie mam kiedy w niego patrzeć... cały czas siedzę w Smarku :D;)

Zakupilbym tam chetnie soundsystem

Ja też my?lę (m.in o tym :P ) tyle, że o tylnym soundystemie bo przedni mam :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie przesadzajcie z tymi gło?nikami bo się smark rozleci na kawałeczki. Widziałem kiedy? garbusa zalanego betonem co by ci?nienie w ?rodku było większe na konkursach Car-Agro Tjuning. Kto pierwszy??

Zapomniałem dodać, że w smarku mam jeszcze now? siatkę na bagaż :D

PS do Moderatorów: Może jaki? dodatkowy w?tek (nawet dział) o Smarkach bo tutaj już troszkę ciasno. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...