Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypadki i informacje o wypadkach


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze 4 m-ce temu miałem tego Fazera, woził mnie przez 8 lat.... 

szkoda chłopaka, złamanie kości udowej, motocykl uszkodzony bardziej niż sugerują zdjęcia, koniec sezonu...

ale to i tak nic w porównaniu z nieszczęściem opisanym powyżej.

IMG_2040.PNG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No masz... Przemiła para, która zapowiadała się na odwiedziny Świnoujścia podczas Majówki Wrześniowej :( Poniżej fotka z Bieszczad, kiedy byli jeszcze cali i przymierzali się do Kimkacza...

 

19403521_.jpg

 

W każdym razie żyją i pozdrawiają...

 

21427129_1462176190517463_3989574764332973858_o.jpg

Odnośnik do komentarza

Nieoficjalne relacje mówią o tym, że puszka wycofywała z parkingu po prawej stronie jezdni, motocyklista jadący przed nią zdołał wyminąć cofające auto ale ona już nie, podobno położyła moto ale uderzyła głową w drzewo. Masakra jakaś, centrum miasta, straszny pech, jak by trafiła między drzewa pewnie nie skończyło by się tak tragicznie.

Odnośnik do komentarza

Fakt to bardzo tragiczna wiadomość! Że taka młoda dziewczyna odeszła (”) (“) (“) 

Czasami jest taki dziwny ciąg zdarzeń ze nawet gdy byśmy zwolnili do zera to ktoś Cię rozwali, cholera to tak się mówi że znalazł się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie, szczere kondolencje dla rodziny.

Odnośnik do komentarza

Śmierć nigdy  nie będzie przez nas akceptowana, mimo że jesteśmy świadomi że czeka na każdego z nas.

Ale przedwczesna spowodowana czyjąś bezmyślnością śmierć młodych ludzi boli wielokrotnie bardziej.

Najszczersze wyrazy współczucia dla  najbliższych [*] 

Odnośnik do komentarza

Straszna tragedia :(

Przejechałem autem przez 34 lata ponad 2 mln km, motorem zaledwie ponad 5 tys ale do jednego wniosku doszedłem, jeździjmy motorkami wolniej, odpuszczajmy ryzykowne manewry, myślmy za innych bo na motorku mylimy się tylko raz.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
14 godzin temu, Bosy napisał:

Przepraszam za OT w tym szczególnym wątku. @Bosy, cieszę się, że się odezwałeś. Przyjedź na spota w czwartek.

Szkoda dziewczyny i załuję, że nie mogę być w poniedziałek w Szczecinie na Jej pogrzebie. Postaram się wspomóc Jej syna do czego zachęcam wszystkich ludzi dobrej woli.

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nikt nie zginął ale wiele nie brakowało. Słynna Chabówka, czyli "GP Patelniaring..." (15.04.2018)

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Alien napisał:

Wyglądało masakrycznie, aż cud że gość od tak wstał i nic mu nie było. 

Bo to gość z gór ponoć tych niskopiennych :lol: Na tablicach SBI:o

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To jakby "kopjuj - wklej" mojego wypadku tylko u mnie: mniejsza prędkość motocyklisty, a dużo większa samochodu.

Bądźmy czujni. Licho nie śpi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...