Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypadki i informacje o wypadkach


Rekomendowane odpowiedzi

Takiemu uciekinierowi z miejsca powinni co najmniej rok bezwzględnej paki zaaplikować. Ucieczki teraz to norma. Nic tego nie usprawiedliwia poza cwaniactwem

Odnośnik do komentarza

(...) Ucieczki teraz to norma. (...)

Będzie, że albo był w szoku, albo nie widział (czego sam ostatnio doświadczyłem), a najpewniej będzie spreparowany samochód jak przy kradzieży...

Odnośnik do komentarza

Podróż do Kudowy Zdroju, to wspaniałe przeżycie.

Ale powrót może popsuć taki widok...

Nie wiem tylko jak zinterpretować odpowiedź ratownika?

Odnośnik do komentarza

Stator, niestety:

"W niedzielę 4 września doszło do tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 8 przed Przyłękiem – nie żyje motocyklista.

- Kierujący motocyklem hondą, 42-letni mieszkaniec Wrocławia, wyprzedzając w miejscu niedozwolonym, uderzył przodem motocykla w lewe przednie drzwi skręcającego w lewo samochodu land rover. Samochodem kierowała 35-letnia kobieta, trzeźwa, która doznała obrażeń ciała – po udzieleniu pomocy medycznej została zwolniona. Ciężko ranny został kierowca motocykla. Mimo podjętej przez świadków zdarzenia i zespół ratownictwa reanimacji, 42-latek zmarł – informuje podkom. Ilona Golec z ząbkowickiej policji."

http://dza.doba.pl/a...y-na-k8/7764/16

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jadąc dzisiaj ze Lwowa do Wawy "17stką", ok. 15:30 widziałem wypadek (w zasadzie akcję ratunkową) na lewym pasie dokładnie w miejscu gdzie zaczyna się obwodnica Garwolina (dwupasmówka) od strony Wawy. Korek w obie strony. Były wszystkie służby, a miejsce wypadku osłonięte dużym czerwonym parawanem. Wydaje mi się, że widziałem ciało przykryte folią. Nie puszczali samochodów w stronę Garwolina. Jakieś 30 metrów dalej na moim prawym pasie zobaczyłem leżące na asfalcie wśród różnych odłamków rękawicę i but motocyklowy. Tylko tyle mogę przekazać.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety, kolejny motocyklista [*] nie żyje. Wypadek był blisko od miejsca gdzie mieszkam. Znów kierowca puszki się zagapił(a) pewnie. Uważajcie cały czas.
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/ulice,news,wypadek-na-ursynowie-motocyklista-zginal-skrzyzowanie-zablokowane,215768.html

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś na ul. Małego Franka w Warszawie był wypadek w którym uczestniczył jeden z burgmaniaków. Co tam się stało ? Ma ktoś więcej informacji.
22b79ec6ee004bd88484930aa9343539.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To najważniejsze, że nic się nie stało. Jakiś przewrażliwiony jestem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Gość Robert JAPAN

w niedziele bylo wymuszenie i jeden zimny niestety. 

kobita lat 19 wymusila. 26 nie mial szans.

troche ciepla i niektorzy cipieja. U mnie w poniedzialek to latali na gumie lokalni dresiarze

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Piootr napisał:

Na szczęście kierowniczka przeżyła.

Na szczęście, bo z tym kaskiem to przesadziła. Chyba nie zapięty był. :(  

Odnośnik do komentarza
Gość Robert JAPAN

a jeachała na 50cc pewnie zablokowane na 45km/h , gdyby było to normalne moto i kask by spadł to nie było by sensu wysyłać karetkę, widoczność znakomita i takie coś masakra co odpierdzielają niektórzy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...