Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypadki i informacje o wypadkach


Rekomendowane odpowiedzi

http://tvnwarszawa.t...cil,174317.html

Dzisiaj rano, godzina ok 7:30. Jechałem tuż za tym gościem jakieś 30m. Na szczęście wyszedł cało. Wstał o własnych siłach.

Według relacji świadków, kierowca jednośladu otarł się o auto. Nikomu nic się nie stało, ale kierowca samochodu odjechał (...)

Inaczej sprawę przedstawia policja, zdaniem której motocyklista sam wywrócił się na jezdnię.

To w końcu jaki był przebieg tego zdarzenia? Opisz, bo byłeś "na miejscu".

Odnośnik do komentarza

Ruch był spory i gęsto samochodów. Samego momentu nie widziałem, ale z tego co zauważyłem to tuż przed stłuczką dwa samochody gwałtownie zmieniały pasy - na X-a jeden na lewo drugi na prawo (to przykuło moją uwagę, widać było że coś się święci, potem pach i moto na glebie) no i spowodowało to koniec końców, iż motocyklista jadący międzypasem ucierpiał. Na prostej tak zwyczajnie sam bez ingerencji z zewnątrz by się nie przewrócił. A nie wyglądał na zielonego. To był jakiś naked, a koleś porządnie ubrany w moto ciuchy. Zdarzenie miało miejsce na samym środku mostu. Kierowcy od razu powysiadali, pomogli postawić moto a koleś na nogach jak z waty, cały trzęsąc się w szoku brał się za motocykl - to już tak odruchowo pewnie.

A ja akurat tego dnia też się spieszyłem do pracy i nie podpiąłem do kasku kamery, ehh.

Odnośnik do komentarza

Kilka godzin temu w Rosji zginął chłopak z forum Bmw. Zderzenie dwóch motocykli wracających wspólnie do domu z podróży do Murmanska [*]. Drugi chłopak w szpitalu.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Przemo napisz mi na priva coś więcej. Jakie były okoliczności wypadku.

Odnośnik do komentarza

Ech kobiety...

Córka jadąc ostatnio samochodem w Rybniku, na rondzie (tam są małe ronda) zmuszona została do ostrego hamowania, bo Pani przejechała zjazd i cofała!!!

Żaden facet nie wpadł by na ten pomysł....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jaropero, to twierdzisz, że te wszystkie tiry cofające na autostaradach, które nie raz pokazują w tv, to prowadzą panie?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jaropero, to twierdzisz, że te wszystkie tiry cofające na autostaradach, które nie raz pokazują w tv, to prowadzą panie?

A masz na autostradzie rondo? :). Cały sęk polegał na tym, że kobita cofała na rondzie i to jest hit :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak, tak, bo na rondzie to cofają tylko kobiety, a faceci to tacy wspaniali kierowcy ;)

Ale dosyć tej dyskusji, to nie miejsce na to.

Odnośnik do komentarza

Trzy wypadki z udziałem motocyklistów na Podkarpaciu

Dodano: 19 sierpnia 2015, 17:00 Autor: maf, KWP

Policjanci wyjaśniają okoliczności trzech dzisiejszych wypadków, w których ucierpieli motocykliści. Wstępne przyczyny wszystkich tych zdarzeń, to nieustąpienie pierwszeństwa przez kierujących samochodami.

Do pierwszego wypadku doszło przed południem w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca volkswagenem wymusiła pierwszeństwo i zderzyła się z motocyklistą. Do szpitala przewieziono rannego kierowcę motocykla.

Przed godz. 13 w Łańcucie na ul. Pozdwierzyniec kierowca renault kangoo nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z motocyklistą. Mężczyzna kierujący jednośladem z urazem miednicy został przewieziony do szpitala.

I około godz. 14 w Rzeszowie na ul. Armii Krajowej kierująca renault clio skręcając z ul. Mieszka I nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z motocyklistą. Kierujący motocyklem z urazem klatki piersiowej i barku został przewieziony do szpitala.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...