Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypadki i informacje o wypadkach


Rekomendowane odpowiedzi

Kierowca 4oo bez wątpienia jest winny i na dodatek pierdoła, ale nie zapięty kask to już głupota :(. Dobrze, że tylko tak to się skończyło.

Odnośnik do komentarza

Generalnie większość z tych 30 porad jest spoko.

Najbardziej zapamiętałem że najniebezpieczniejsi dla motocyklistów są kierowcy puszek w kapeluszu jadący tuningowanym 4oo :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Brawo Asiu. "Myślałem" że jestem ostrożny !scooter...myślałem...Bardzo dobre porady.!OKK

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Nero_ napisał:

Ups, a ja przed chwilą wpisałem to w innym wątku ...

Ale żeby było teraz też w temacie to info o innym 'dziwnym' wypadku w okolicach Gniezna. Ciekawe...

Odnośnik do komentarza

Wczoraj, Głogoczów na Zakopinace. Przejeżdżałem tam około 21:00. Strażacy, policjanci oraz karetka i niestety parawan.

Jest to ostrzejszy łuk w prawo w kierunku Krakowa, nachylony w dół. Wyglądało na to, że kierujący przestrzelił zakręt i wylądował na barierach.

http://kmy.pl/czarna-seria-na-zakopiance-znow-ofiara-smiertelna/

Odnośnik do komentarza

  niestety 02 08 miałem kolizje ze sporym pikapem. wyczytałem na naszych forach że większość zdarzeń jest w pobliżu własnego domu. ja do domu miałem +_ 2 km. jadąc do pracy wyjechałem na obwodnicę dębicką ujechałem jakie 700 m i widzę korek na dalszym rondzie i nie wiem czy spojrzałem na zegarek na pulpicie  czy w lusterka czy nie ma kogoś zbyt blisko.patrzę przed siebie a tu pikap blisko zbyt blisko.burka tylko trochę położyłem porozbijałem cały przód a ja wylądowałem na tylnej klapie pikapa. trochę mnie poobijało.szczęście w nieszczęściu że tylko tyle bo z rodziną wyjeżdżałem 04 na wczasy.kierowca pikapa w porządku pomógł mi się pozbierać i odtransportować do domu burka. a teraz rozglądam się za częściami . może jakieś podpowiedzi co do używanych części?

Odnośnik do komentarza

Wczorajsze zdarzenie mojej kolażanki i wielki cud, że skonczyło sie na drobnych potluczeniach. Jest to juz jej drugi wypadek na motocyklu, w poprzednim bylo duzo , duzo gorzej bo lekarze walczyli o jej życie.

 http://www.dzienniklodzki.pl/na-sygnale/wypadki/a/wypadek-na-al-wlokniarzy-w-lodzi-ranna-motocyklistka-zdjeciafilm,12364000/

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Julo napisał:

Wczorajsze zdarzenie mojej kolażanki i wielki cud, że skonczyło sie na drobnych potluczeniach. Jest to juz jej drugi wypadek na motocyklu, w poprzednim bylo duzo , duzo gorzej bo lekarze walczyli o jej życie.

 http://www.dzienniklodzki.pl/na-sygnale/wypadki/a/wypadek-na-al-wlokniarzy-w-lodzi-ranna-motocyklistka-zdjeciafilm,12364000/

Sądząc ze stanu motocykla - koleżanka lubi jeździć szybko.

Życzę powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przejeżdzałem obok, gdy była tylko karetka. Reanimowali chłopaka. Motocykl rozczłonkowany, kawałki rozrzucone na kilkadziesiąt metrów . Stało kilku motocyklistów i kilka motocykli, zapewne jechali w grupie. Nie zatrzymywałem się, nic więcej nie wiem. To już drugi martwy motocyklista na obwodnicy Serocka widziany przeze mnie, prawie w tym samym miejscu, co kilka lat temu. 

http://wirtualnelegionowo.pl/stasi-las-smiertelny-wypadek-motocyklisty/

Odnośnik do komentarza

Fotografia z przełomu Dunajca zrobiona dzisiaj. Auto na Słowackich numerach rejestracyjnych spadło z drogi pienińskiej- drogi pieszorowerowej na terenie parku narodowego do koryta Dunajca. Już trzeba uważać nie tylko na drodze ale i płynąc kajakiem by nie być potrącony przez samochód. A tak na poważnie to nie znam żadnych szczegółów.cb4479dd32cd0f39599f609f67708aee.jpg

Wysłane z mojego SM-G389F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Sławku masakra to mało powiedziane .Monika zginęła przez głupotę drugiego motocyklisty ,w dodatku na oczach swojego męża ,dzieci i siostry którzy jechali samochodem :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...