Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kymco AK550 nowość 2017 - wątek zbiorczy


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, ERYK napisał:

 ....aż naskładam na X-ADV który od dawna chodzi mi po głowie ,no ale TA cena .

 

 

Ja już wymieniłem 😉

Odnośnik do komentarza

Raczej nie. Lagi ciekną też i w 2020. Może moduł ciśnienia i świateł mają już wymieniony. Ale to nie wada przecież. Moim zdaniem największą bolączką AK jest stacyjka. A ta na 100% jest taka sama jak w 2017...

Odnośnik do komentarza
Dnia 22.07.2020 o 09:34, orynski napisał:

ja moge powiedziec ze na moj gust akacz jest strasznie awaryjny jak na nowy sprzet, jakosc serwisu niestety dalece nie zadowalajaca.

moze po naprawach bedzie lepiej, ale mnie sie nie wydaje.

ja mam 195cm, wiec akacz nie raczej na wyciagniecie nog nie pozwala. ale w porownaniu z mniejszymi wersjami kymco i tak wypada najlepiej.

 

przy okazji - gdzie polecacie zakup klocków na tyl? po 4 tysiach nie mam juz praktycznie tylu pomimo hamowania w zasadzie tylko przodem  (kolejna porażka, choc w downtownie tez hamulce byly najslabsza czescia skuta).

tutaj masz klocki tył. totalna zmiana hamowania

https://aparts.pl/partscatalogue/fdb2304ef-ferodo,11-FDB2304EF-0062-0-0-FDB2304EF.aspx

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hmm.. Co do awaryjności AK, to mam odmienne zdanie niż przedmówcy. Posiadam najdłużej ten sprzęt ( jako pierwszy w Polsce 🙂 ) i nie mogę narzekać.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Potwierdzam... Campto ma bodajże pierwszy egzemplarz w PL jaki trafił do rąk osoby prywatnej. O ile wiem nie ma z nim większych problemów.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Campto napisał:

Hmm.. Co do awaryjności AK, to mam odmienne zdanie niż przedmówcy. Posiadam najdłużej ten sprzęt ( jako pierwszy w Polsce 🙂 ) i nie mogę narzekać.

To taki miód na moje serce. A jaki masz przebieg w AK??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, SławekB napisał:

To taki miód na moje serce. A jaki masz przebieg w AK??

Ponad 15000km. I rośnie 🙂

Odnośnik do komentarza

Chyba akcja serwisowa odnośnie rozładowania akumlatora działa poprawnie 😎.

Dziś odpaliłem od strzała po ponad miesięcznym postoju 🙂

Odnośnik do komentarza

Panowie. Jakie klocki na przód do AK. Tył założyłem Ferodo.

Jakie opony polecacie, bo czeka mnie wymiana.

Jeszcze jedno pytanie. Dwa dni temu po przejechaniu ok 100 km zaczął mi się blokować tył do tego stopnia, że słychać głośny pisk. Dzisiaj rano po przejechaniu ok 1 km był taki dramat≤ że prawie go pchać nie można było.

 

Odnośnik do komentarza

Na przód tez kupiłem Ferodo.

Sławek ma w ofercie. 

Natomiast z tym piskiem to może więcej informacji by się przydało. 

Moze pas napędowy i jego naciąg,  filmik by się przydał. Może podczas jazdy wpadło Ci coś w napęd podczas jazdy....

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
8 minut temu, rafiklegia napisał:

39900 pln.

Witamy w Euro 5.

Odnośnik do komentarza

No i biłem sie z tak z myślami i wyborem miedzy burkiem a ak550 no i w koncu kupilem co ? ........ v-strom dl650 😉 teraz pozostaje sie przyzwyczaic do biegow po 4 latach na skuterach 🙂 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oj, byli tacy u nas na forum co przesiadali się ze skuterów na DL650 i do skuterów szybciutko wracali.

Odnośnik do komentarza

Ja juz mialem v-strome tyle ze 1000 przed przesiadka na maxi-skutery. I ogolnie byl spoko tylko ze ..... urodzila sie córa i nie zapowiadalo sie na to ze bede mogl z niego pokorzystac. Teraz troche juz córa podrosla i postanowilem wrocic , zobaczymy co z tego wyjdzie . W miescie niestety znowu żąglerka biegami bedzie ale to do przyzwyczajenia . Jakby ktos byl zainteresowany to bedzie na sprzedaz burek 400 2005r. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ostatnio takie AK'acze widziane w PL i nie tylko.
e19251236afd7c7aabad09298710dc4a.jpg

31bc77f6197182d5b0e2ad121656a4b6.jpg

f0e6469509fdc17bbe4d880c23022707.jpg

6ce729069d41c82135b608a92c1a6ca8.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...